OiOi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

OiOi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

OiOi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde OiOi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden OiOi şikayet hattına erişebilirsiniz. OiOi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

OiOi Çağrı Merkezi Numarası

OiOi Türkiye’nin en çok tercih ettiği bebek mağazalarından birisi olmaktadır. E-ticaret markalarından birisi olan bu bebek mağazası birçok farklı ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bebeklerin ihtiyaç duyabileceği her ürün mağaza içerisinde satışa sunulmaktadır. Giyimden zücaciye ürünlerine kadar tüm ürünler satışa sunulmaktadır. Oldukça yüksek bir müşteri memnuniyetine sahip olan markanın müşteri kitlesi ve satış hacmi de oldukça yüksek olmaktadır. Bebekler için satışta olan ürünlerin yanı sıra anneler için de ürünler mağaza içerisinde mevcut bulunmaktadır. Anneler için satışa sunulan ürünlerin arasında en çok tercih edilen ürün önlük olmaktadır. Tüm bu sebeplerden ötürü marka, müşterileri ile iletişime geçebilmek için çağrı merkezi numarası edinmiştir. Bu numara üzerinden müşteriler ile iletişime geçilmek istenildiği her an arama gerçekleştirilebilmektedir.

OiOi çağrı merkezi numarası 0216 445 13 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

OiOi Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden marka yetkilileri ile iletişeme geçilebilmektedir. Geçilen iletişimde ürünler ve hizmetler hakkında bilgi alınabilmektedir. Ayrıca yalnızca bilgi aktarımı ile kalınmamakta alınan ürünlerde yaşanılabilecek bir sorun için de görüşme yapılabilmektedir. Çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilmek için 0216 445 43 78 numarasını aramak yeterli olacaktır.

OiOi müşteri hizmetleri numarası 0216 445 13 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

OiOi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri numarası üzerinden direkt bağlanma olanağı elde etmek için yapılması gereken, arama gerçekleştirildiği anda karşılaşılan yönlendirmeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde dile getirmek gerektiğidir. Burada dikkat edilmesi gereken husus arama yapılmadan önce, görüşme yapılmak istenilen sebebin açıkça farkında olunması gerektiğidir. Daha sonrasında ise kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanılacaktır.

OiOi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 445 13 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

OiOi Şikayet Hattı

Şikayet hattı ile iletişime geçmek için çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasını aramak yeterli olacaktır. Şikayet hattı üzerinden ürünlere dair yaşanılan sorunlar bildirilebilir ve çözümünün talep edilmesi istenilebilmektedir. Sorun bildirmek ve görüşme yapmak için 0216 445 43 78 numarasını aramak yeterli olacaktır. Ayrıca şikayet hattı olarak veya çağrı merkezi iletişimi için faks kanalı da kullanılabilmektedir. Bu kanalı kullanmak için 0216 445 43 79 numarasına iletiyi göndermek gerekmektedir. Tüm bu olanaklar ve daha fazlası için yapılması gereken tek şey iletişime geçmek olacaktır.

OiOi şikayet hattı 0216 445 13 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen OiOi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri OiOi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

OiOi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 445 13 78

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. OiOi çağrı merkezi numarasına 0216 445 13 78 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : MİNİK O PAZARLAMA DIŞ TİC.A.Ş.
Adres : Kahraman Sok Hoffman İşmerkezi Kat:5  No:2
34000 Bostancı Mah. / Bostancı / Kadıköy/ İstanbul
E-Posta : info@miniko.com
Telefon : 0216 445 13 78

Arama Terimleri: OiOi iletişim bilgileri, OiOi telefon no, OiOi irtibat tel, OiOi canlı destek, OiOi müşteri temsilcisi, OiOi şikayet hattı, OiOi müşteri hizmetleri numarası, OiOi çağrı merkezi numarası, OiOi iletişim numarası, OiOi çağrı merkezi, OiOi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap