Altunbilekler Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altunbilekler Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altunbilekler çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Altunbilekler müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Altunbilekler şikayet hattına erişebilirsiniz. Altunbilekler müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Altunbilekler Çağrı Merkezi Numarası

Büyük bir süper market olan Altunbilekler, geniş bir iletişim ağına sahiptir. Türkiye’de birçok ilde ve ilçede şubeleri bulunmaktadır. Eviniz için gerekli olan her türlü gıda, kozmetik, deterjan, elektronik ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Et, tavuk, hindi gibi kasap ürünleri günlük ve taze olarak getirilmektedir. Kahvaltılık ürünleri arasında peynir, zeytin, tereyağı, bal, reçel, süt, tahin, pekmez gibi gıdalar yer almaktadır. Meyve sebze reyonundaki ürünler tazeliğini yitirmeden tüketici ile buluşmaktadır. Unlu mamuller bölümünde yer alan gıdalar da sizler için üretilmiştir. Kişisel bakım ürünleri kadın, erkek, çocuk herkese hitap etmektedir. Temizlik malzemelerinden aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Müşterileri için oluşturulmuş olan çağrı merkezlerini arayarak her türlü konuda bilgi alabilirsiniz.

Altunbilekler çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Altunbilekler Müşteri Hizmetleri Numarası

Mağaza ilk olarak 1984 yılında Ankara Keçiören’de açılmıştır. Derviş, Selim, Mustafa Altunbilek tarafından kurulmuştur. 3 kardeşin kurmuş oldukları firmanın adına da “Altunbilekler” denilmiştir. Daha sonraları sadece Ankara içinde değil farklı illerde de şubeler açılmıştır. Şu an 80 üzerinde mağaza ve 2500 kişilik dev kadrosuyla müşterilerine hizmet etmektedir. Yeni fikirler üreterek sürekli gelişim gösteren firma, restoran zincirleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Mağazalara giderek alışveriş yapabileceğiniz gibi; altunbilekler.com adresi üzerinden de online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Evinizden çıkmadan sipariş oluşturabilmeniz oldukça kolaydır. Kişilere uygun fiyat, taze ürün satışlarını yapan mağaza çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek, öneri ve şikayet oluşturabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Altunbilekler müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Altunbilekler Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mağazanın ana merkezi Ankara’dadır. 0 312 815 45 59 numarayı ararsanız merkez şubeye ulaşabilirsiniz. Altunbilekler müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyen kişiler 7/ 24- 0 850 346 11 11 numaralı çağrı merkezini arayabilirler. Sipariş oluşturmak, sipariş takibi, şikayet, bilgi almak konuları ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. İnternet sitemizden yapmış olduğunuz 150 liralık alışverişler de sizden kargo ücreti alınmamaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Altunbilekler müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Altunbilekler Şikayet Hattı

Yapmış olduğunuz siparişlerde yanlış ya da eksik ürün gönderme, fazla para talep edilmesi, kargoda gecikme ya da şubelerde karşılaştığınız olumsuz durumları bizlere bildirebilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilecek ve sorunlar en kısa süre içerisinde giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Altunbilekler müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Altunbilekler şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Altunbilekler Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Altunbilekler çağrı merkezi numarasına 0850 346 11 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Altunbilekler Gıda ve İht. Md. Tic ve San. Ltd. Şti
Adres: Macun Mah. Bağdat Cad. No:95 Ece İş Merkezi A Blok Kat:6 Gimat/Yenimahalle
İrtibat Tel: (312) 815 47 84
Fax: (312) 815 45 59
E Posta: pazarlama@altunbilekler.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Altunbilekler iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Altunbilekler sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Altunbilekler iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Altunbilekler iletişim bilgileri, Altunbilekler telefon no, Altunbilekler irtibat tel, Altunbilekler canlı destek, Altunbilekler müşteri temsilcisi, Altunbilekler şikayet hattı, Altunbilekler müşteri hizmetleri numarası, Altunbilekler çağrı merkezi numarası, Altunbilekler iletişim numarası, Altunbilekler çağrı merkezi, Altunbilekler müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap