Burhaniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Burhaniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Burhaniye Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Burhaniye Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Burhaniye Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Burhaniye Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Burhaniye Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Burhaniye Belediyesi, Balıkesir ilinin bir ilçesi olarak halka hizmet vermektedir. Bu ilçe çeşitli yardım kampanyaları ile bu bölge içerisinde yaşayan halkına maddi ve manevi anlamda yardımcı olmaktadır. Belediye ayrıca yaptığı çalışmalar ile bu bölgenin kalkınmasını sağlamakta, insanların daha kaliteli bir yerde yaşaması için gerekli olan her türlü hizmeti bölgeye ulaştırmaktadır. Yapmış olduğu çalışmalar ile diğer pek çok belediyeye örnek olan bu belediyenin internet üzerinde kendine ait web sitesi bulunmaktadır. Bu sitede belediyenin tüm faaliyetlerine tek tıkla ulaşmak ve yapılan yardımlar hakkında detaylı bilgi almak mümkündür.

Bu belediye, çeşitli faaliyetleri ile diğer belediyelere örnek olmakta ve bu bölgede yaşayan bireylerin refah seviyesinin yükselmesi için çalışmaktadır. Bölge halkının kullanımına açılan çeşitli alanlar ile halka hizmet veren bu belediyenin internet sitesinde belediyeye ait pek çok bilgiye ulaşmak mümkündür. Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi almak, yapılan yardım programlarından yararlanmak için başvuruda bulunmak isteyen ya da belediyeden çeşitli evraklar teslim almak isteyen bireyler çağrı merkezi üzerinden yetkili birimlere ulaşarak yardım alabilmektedir. Belediyenin web sitesinde de yer alan BUŞİMER hattı 444 95 10’dur ve Burhaniye Belediyesi şikayet hattı olarak da kullanılan bu numara üzerinden yetkililere ulaşmak oldukça kolaydır.

Burhaniye Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 95 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Burhaniye Belediyesi Telefon Numarası

Bu belediyenin yapmış olduğu pek çok sosyal yardım programı bulunmaktadır. Bu yardımlar hakkında detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak isteyen bireylerin belediye yetkililerine ulaşması gerekmektedir. Fiziki olarak belediyeye gidemeyecek olan kişiler belediye telefon numarası sayesinde belediye binasına gitmeden de işlem yapabilmektedir. Ayrıca belediyenin çalışmaları, projeleri ve duyuruları hakkında da bilgi almak isteyen kişiler 0266 412 64 50 numarası üzerinden ilgili birimlere ulaşabilir.

Tüm bu iletişim bilgileri haricinde belediyenin bir de mail adresi bulunmaktadır. bilgi@burhaniye.bel.tr mail adresi üzerinden de belediye yetkililerine ulaşabilirsiniz. Eğer belediye ve çalışmaları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız internet üzerinden belediyenin web sitesine ulaşarak her konuya dair daha detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Yine istek ve şikayetlerinizi de bu site üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz ve hatasız olarak doldurarak belediyenin ilgili birimlerine iletebilirsiniz. Doldurulan formlar en kısa sürede incelenerek tarafınıza geri dönüşler yapılacaktır. Bunun için belediye iletişim formunu doldururken kullandığınız iletişim bilgilerinin doğru olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Aksi halde tarafınıza geri dönüş yapılması mümkün değildir.

Burhaniye Belediyesi telefon numarası 444 95 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Burhaniye Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediye ile ilgili her türlü görüşünüz, belediyenin kendini geliştirebilmesi ve bu bölgede ikamet eden bireylerin yararına hizmet verebilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle müşteri hizmetleri birimleri bulunmaktadır ve çalışma saatleri süresince bu birim sizler için hizmet vermektedir. Herhangi bir isteğiniz, görüşünüz, şikayetiniz ya da önerinizi müşteri hizmetlerine bağlanarak yetkilileri aktarabilir ve böylelikle belediyenin kendini geliştirmesine imkan tanırken belediyenin sizlerin yararına çalışmasını da sağlayabilirsiniz. Belediye müşteri hizmetleri numarası, belediyenin internet sitesinde özel olarak yer almamaktadır. Bunun yerine kullanılabilecek BUŞİMER hattı, belediye telefon hattı ve fax numarası yer almaktadır. Belediye telefon numarası 0266 412 64 50’dir. Bu numara üzerinden de yetkili birimlere ulaşabilirsiniz.

Burhaniye Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 95 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Burhaniye Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Direk bağlanma hatları sayesinde kişiler herhangi bir bekleme süresi olmadan ulaşmak istedikleri bireylerle irtibat kurabilmektedir. Bu belediye için herhangi bir direkt bağlanma hattı internet sitesi üzerinde yer almamaktadır. Fakat farklı numaralar ile ilgili birimlere bağlanmak mümkündür. Örneğin belediyenin telefon numarası olan 0266 412 64 50 numaralı hat üzerinden mesai saatleri içerisinde belediye yetkililerine ulaşsak her türlü isteğinizi ve görüşünüzü bildirmeniz mümkündür. Bunun haricinde belediyenin fax numarası olan 0266 422 10 06 numarasından da yetkili birimlere bağlanmak mümkündür.

Burhaniye Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 95 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Burhaniye Belediyesi Şikayet Hattı

Belediyenin kendini geliştirebilmesi, halk için daha iyi bir hizmet verebilmesi için bölgede yaşayan bireylerin her türlü görüşü oldukça büyük öneme sahiptir. Belediye şikayet hatları bu amaç ile hizmet vermekte ve bu hatlara bağlanan birey, belediyenin ve çalışmalarının işleyişi ile ilgili her türlü görüşünü yetkili kişilere iletebilir. Yapılan bu şikayetler büyük bir titizlik ile incelenerek değerlendirilmekte ve şikayete konu olan belediye bölümü nereyse oraya yönlendirilerek bu bölümün şikayetleri dikkate alması beklenmektedir.

Burhaniye Belediyesi şikayet hattı 444 95 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Burhaniye Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Burhaniye Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Burhaniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 95 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Burhaniye Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 95 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Mahkeme Mahallesi Hürriyet Caddesi No: 24 Burhaniye / Balıkesir
E-Posta : bilgi@burhaniye.bel.tr
Telefon : 0266 412 64 50

Arama Terimleri: Burhaniye Belediyesi iletişim bilgileri, Burhaniye Belediyesi telefon no, Burhaniye Belediyesi irtibat tel, Burhaniye Belediyesi canlı destek, Burhaniye Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap