Goldcar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Goldcar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Goldcar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Goldcar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

17 ülkede ofisleri bulunmaktadır. Sektöründe önemli bir yer edinen firma özellikle araç kiralama olarak oldukça tanınmaktadır. Her araç sınıfında farklı araç modelleri bulunan firma yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir. İstediğiniz model aracı seçerek kiralayabilirsiniz.

Bilinçli personel mantığı ile hareket ede firma özellikle çevreyi iyileştirme noktasında hassas davranmaktadır. Avantajlı fiyatlarla ihtiyaç duyulan araçları sizlere kiralamayı hedefleyen firma aynı zamanda da sizlere 24 saat yol yardımı sunan müşteri desteği ile oldukça talep görmektedir.

Goldcar Çağrı Merkezi Numarası

Seçmiş olduğunuz model araç bazen gelmeyebilir bu durumda aynı sınıfta bulunan başka bir araç yönlendirilmektedir. Bunun yani seçmiş olduğunuz aynı model aracın garantisi veremeyen firma uygun fiyata sizlere sunduğu araçlarla ön plana çıkmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Goldcar müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Goldcar ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Goldcar çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Goldcar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

+90 (0) 2129 008 905

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Goldcar çağrı merkezi numarasına +90 (0) 2129 008 905 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

+90 (0) 2129 008 905

Pazartesi ile Cuma günleri (Hafta içi) 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

24 saat yol yardımı hizmeti telefon numarası

Türkiye: +90 (0) 2129 008 962

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Goldcar sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Goldcar iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Goldcar iletişim bilgileri, Goldcar telefon no, Goldcar irtibat tel, Goldcar canlı destek, Goldcar müşteri temsilcisi, Goldcar şikayet hattı, Goldcar müşteri hizmetleri numarası, Goldcar çağrı merkezi numarası, Goldcar iletişim numarası

3 Yorum

  1. Kerim Gürses 15 Ağustos 2020
  2. Kerim Gürses 15 Ağustos 2020
  3. Yasar 3 Haziran 2022

Yorum Yap