sigortam

Sigortam.net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sigortam.net çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sigortam.net şikayet hattına erişebilirsiniz. Sigortam.net müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sigortam.net, 2001 yılının Mart ayında faaliyetlerine başlamış olan sigortacılık hizmetleri veren özel kuruluştur. Online ve telefon üzerinden ülkemizde ilk sigortacılık işlemleri yapan firma, sigorta karşılaştırması ve sigorta satışı alanında sektörünün öncüsü olmuş durumdadır. Sigortam.net bugüne kadar 5 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet vermiştir.

Sigortam.net; kasko, trafik, sağlık, konut, DASK, yıllık hayat, seyehat, BES gibi alanlarda sigortacılık hizmeti vermektedir. Ülkemizde bulunan neredeyse tüm sigorta şirketleri ile ortaklaşa çalışan Sigortam.net’te siteye özel indirimli teklifler alabilir, tek tıkla sigorta alımı yapabilirsiniz.

Sigortam.net Çağrı Merkezi Numarası

Sahip olduğumuz ürünler ve varlıklar her zaman bizler için değerli olmuşlardır. Çalışmalarımızın ve emeklerimizin karşılığı olan varlığımızı kaybetmemiz veyahut başına zarar gelmesi insanları üzebilecek bir etken olacaktır. Doğal afetler, yangınlar, insan etkileri ile ortaya çıkan bazı zararlar eşyalarımıza ve mallarımıza zarar verebilmektedir. Bu noktada insanlığın ortaya çıkardığı bir kavram olan sigorta oldukça ehemmiyet kazanmıştır. Sigorta kelime manası olarak önceden ödenen bir tutar karşılığında ileriki zaman adına bir mala gelecek zararı gidermek için yapılan sözleşmedir. Günümüzde ise sigortacılık oldukça önemli ve büyük bir sektör olarak bilinmektedir. Sigortam.net çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sigortam.net hemen hemen her alanda hizmet veren bir sigortacılık şirketidir. 2000 yılında kurulan firmamız, bir yıl sonrasında resmi olarak sektöre giriş yapmıştır. Türkiye üzerindeki sigorta şirketleri arasında karşılaştırma ve fiyat bilgilendirmesi hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerin yanında çevrimiçi sigorta satışı da gerçekleştirmektedir.  Her zaman girişimci bir ruhla hizmet veren firmamız, Türkiye üzerinde ilk çevrimiçi ve telefon üzerinden sigorta hizmeti veren şirket olmuştur. Dünya üzerinde de ilkler arasında yerini almıştır. Verdiği hizmetleri kaliteli ve standart bir hale getirebilmek adına müşterilerine çağrı merkezi hizmeti sağlamaktadır. Kullanıcıların taleplerini, isteklerini ve düşüncelerini iletebilmesi adına bu servis uzman ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. 444 24 00 numaralarını tuşlayarak çağrı merkezi servisine kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmamız her zaman teknolojik ilerlemeler ve gelişmelerin ışığında hizmetlerini ilerletmektedir. Bu noktada geliştirdiği ve sunduğu hizmetlerin müşteriler tarafında oluşan geri dönüşünü oldukça önemsemektedir. Müşteri hizmetleri servisi sigortam.net için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Hizmetlerimiz hakkında geri dönüşlerinizi bizlere iletebilmeniz için yukarıda belirttiğimiz telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri servisi kullanıcılarına birçok hizmeti sağlamaktadır. Satın alım ve karşılaştırma işlemlerini dışında müşterilerin talep ve sorunlarına karşılık vermektedir. Müşteri hizmetlerine hızlı ve direkt bağlanabilmeniz adına 444 24 00 numaralı telefon hattına ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sigortam.net müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sigortam.net Şikayet Hattı

Firmamızın sağladığı hizmetleri kullanırken karşılaştığınız sorunları etkili ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilmeniz adına şikayet hattı servisimiz aktiftir. Yukarıda belirtilen telefon numarası ile bağlanabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sigortam.net müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sigortam.net şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Sigortam.net Anel İş Merkezi Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:5 Kat: 2 34768 Ümraniye / İstanbul
Telefon Numarası: 0 216 250 76 00
E-posta: sigortam@sigortam.net
Faks: 0 850 219 91 00

Sigortam.net’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ödeme esnasında yaşadığınız sorunları belirtebilir, sigorta karşılaştırma sayfasında karşılaştığınız teknik problemler hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Sigortam.net Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 24 00

0850 250 2400

Arama Terimleri: sigortam.net iletişim bilgileri, sigortam.net telefon no, sigortam.net irtibat tel, sigortam.net canlı destek, sigortam.net müşteri temsilcisi, sigortam.net şikayet hattı, sigortam.net müşteri hizmetleri numarası, sigortam.net çağrı merkezi numarası, sigortam.net iletişim numarası, sigortam.net çağrı merkezi, sigortam.net müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Fatih dogan 29 Kasım 2017
    • cagrimerkezimizyazar 29 Kasım 2017

Yorum Yap