Carte d'Or Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Carte d’Or Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Carte d’Or çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Carte d’Or müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Carte d’Or şikayet hattına erişebilirsiniz. Carte d’Or müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Carte d’Or Çağrı Merkezi Numarası

Dondurma çoğu kişinin vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Hele ki sıcak yaz günlerinde hem serinlemek hem de birbirinden güzel lezzetleri tatmak için dondurma sevenler harekete geçmektedir. Dondurma sütten yapıldığı için protein bakımdan zengindir. Ayrıca birçok vitaminleri de içinde barındırır. Kalsiyum, magnezyum, fosfor ve potasyum elementlerini içinde barındıran dondurma insan sağlığına faydalı olduğu için de önerilmektedir. Düzenli ve kararınca yenilen dondurmalar belirli oranda enerji almanızı da sağlamaktadır. Kişiler tatlı ihtiyacını gidererek tokluk hissi de yaratır. Kemik ve kas sağlığına önem verenlerin dondurma tükettiği de görülmektedir. Carte d’Or birçok farklı lezzetleri yaz ve kış aylarında kişilere sunmaktadır. 1993 yılından beri üretimlerine devam etmektedir. Müşteriler çağrı merkezlerini arayarak soru ve sorunları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirler.

Carte d’Or çağrı merkezi numarası 0216 633 90 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Carte d’Or Müşteri Hizmetleri Numarası

Carte d’Or limon, karadut, vişne, çikolata, fıstık, kaymak gibi çeşitleriyle çoğu kişinin damak tadına hitap etmektedir. Hatta Selection serisi içine sos, meyve parçacıkları, çikolata parçacıkları, karamel eklenerek mükemmel tatlar kişilere sunulmaktadır. Kendini devamlı yenileyen ve farklı lezzetleri müşterilerine sunan firma, 100’den fazla farklı ürünle kaliteden ödün vermeden üretimlerine devam etmektedir. Meyve şöleni, çikolata karnavalı, karaorman pastası, karamel kurabiye bunlardan sadece birkaçı olmaktadır. Firmanın ürünleri birçok bakkal, market ve süper marketlerde satılmaktadır. Müşteriler istedikleri ürünleri satın alarak televizyon seyrederken ya da tatlı yanı ikramlıklarında doyasıya dondurma tüketiminde bulunmaktadır. Firmanın müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden iletişime geçmeniz mümkündür.

Carte d’Or müşteri hizmetleri numarası 0216 633 90 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Carte d’Or Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Carte d’Or firmasına direkt bağlanma için telefon numarası yoktur. Satın aldığınız ürünlerle ilgili görüş ve önerilerinizi bildirmek ve iletişime geçmek için facebook, instagram ve youtube hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Firmanın birçok müşterisi bu kanallardan ulaşım sağlayarak iletişim kurmaktadır.

Carte d’Or müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 633 90 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Carte d’Or Şikayet Hattı

Carte d’Or markasına ait olan ürünler büyük buzdolaplarında muhafaza edilmektedir. Raf kullanım ömürleri de oldukça uzundur. Markanın memnun kalmadığınız ürünleri hakkında şikayeti olanlar durumu sosyal medya hesaplarından bildirebilirler. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmekte ve giderilmektedir. Firma müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Carte d’Or şikayet hattı 0216 633 90 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Carte d’Or müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Carte d’Or şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Carte d’Or Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 633 90 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Carte d’Or çağrı merkezi numarasına 0216 633 90 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.
Adres : Saray Mah. Dr. Adnan Buyuk deniz Caddesi No: 13v 34768 Umraniye Istanbul Turkey
E-Posta : Kurumsal-Iletisim.Unilever-TR@unilever.com
Telefon : 0216 633 90 00

Arama Terimleri: Carte d’Or iletişim bilgileri, Carte d’Or telefon no, Carte d’Or irtibat tel, Carte d’Or canlı destek, Carte d’Or müşteri temsilcisi, Carte d’Or şikayet hattı, Carte d’Or müşteri hizmetleri numarası, Carte d’Or çağrı merkezi numarası, Carte d’Or iletişim numarası, Carte d’Or çağrı merkezi, Carte d’Or müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap