Eker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eker çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Eker müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İlk olarak ayran ve yoğurt üretimi için 1977 yılında Bursa şehrinde açılmıştır. Günümüzde 100 den fazla ürün ile sektörde önemli bir yer edinmiştir. Teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan firma günümüzdeki durumuna gelmesinde bunun önemini bilerek hareket etmiştir.

1500 den fazla çalışanı ile her gün günlük olarak 20 bin noktaya ulaştıran firma oldukça talep görmektedir. 362 adet soğuk zincir dağıtım aracı bulunan firma  önümüzdeki yıllarda cep depolar açarak lojistik ve dağıtımsal olarak avantaj elde etmeyi planlamaktadır.

Fransız Andros grubu ile 2006 yılında ortaklık kurarak gelişimsel anlamda daha hızlı ilerlemeler gerçekleştirmiştir. Bir yıl sonrasında sütlü tatlılar ile piyasaya çıkan firma 2016 yılında üretim ve depolama yönünden gelişimine devam etmek için alanını 14 bin metre kare daha büyütmüştür.

Eker Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojik alt yapıyı nitelikli iş gücü ve yüksek hizmet kalitesiyle birleştiren firma sektöründe oldukça önemli bir durumdadır. Lezzetli ürünlerini piyasaya sürerken üretim kapasitesini arttırıp kalitesinden taviz vermeyen firma günümüzde ulaşamadığı nokta kalmamıştır. Özellikle süt ve süt ürünleri piyasasında fark oluşturan ve daima en iyi hizmeti sunana marka konumundadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Eker müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Eker ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Eker çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Eker Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 35 37

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Eker çağrı merkezi numarasına 444 35 37 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Odunluk Mah. Erdoğan Binyücel Cad. No: 13/A, 16110, Nilüfer, Bursa, Türkiye

info@eker.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Eker sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Eker iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Eker iletişim bilgileri, Eker telefon no, Eker irtibat tel, Eker canlı destek, Eker müşteri temsilcisi, Eker şikayet hattı, Eker müşteri hizmetleri numarası, Eker çağrı merkezi numarası, Eker iletişim numarası

One Response

  1. Nihat aksan 7 Temmuz 2023

Yorum Yap