Hepsiburada İletişim Telefon Numarası

Hepsiburada İletişim Numarası

Hepsiburada iletişim bilgisi, Hepsiburada müşteri hizmetleri numarası, Hepsiburada müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi nasıl yapılır gibi konulara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada İletişim Numarası

2001 yılında kurulan Hepsiburada.com kurulduğu günden beri müşterilerine hizmet vermektedir. Kurulduğu andan itibaren büyüyerek devam eden Hepsiburada.com Türkiye’nin en iyi online alışveriş sitelerinden biri haline gelmiştir.

Hepsiburada yok yok sloganıyla atıldığı bu yolda 30 kategoride 12,8 milyona yakın ürün yelpazesiyle müşterilerin ilgisini üzerinde toplamaktadır. E-ticaret sistemini Türk insanlarına sevdirmekle kalmayan Hepsiburada aynı zamanda alışverişin vazgeçilmezi haline dönüşmüştür.

Birçok ödüle layık görülen Hepsiburada 2011, 2012, 2013 yıllarında Türkiye’nin en çok en sevilen markası olmaya hak kazanmıştır. Hepsiburada.com 2013 yılında ise yılın e-ticaret sitesi seçilmiştir. Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri konumunda bulunan Hepsiburada günden güne ürün yelpazesini genişleterek büyümeye devam etmektedir. Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştıran Hepsiburada Türkiye’de en çok tercih edilen e-ticaret sitesi olma yolunda iddialı şekilde yoluna devam etmektedir.

Hepsiburada saat 14:00’a kadar verilen siparişleri aynı gün kapınıza teslim edebilmektedir. Sağlam altyapısı sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilme imkânı sağlayan Hepsiburada adres ve ödeme bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilmektedir. Mobil destekli tasarımı sayesinde cep telefonunuzdan istediğiniz yerden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Kolay iade imkânı sayesinde memnun kalmadığınız ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Hepsiburada.com üzerinden hemen hemen almak istediğiniz tüm ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Yüzlerce kategoride binlerce ürünü müşterilerinin beğenisine sunan Hepsiburada tüm ihtiyaçlarınız için çözüm üretmektedir.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hepsiburada müşteri hizmetlerine 0850 252 40 00 numaralı telefon üzerinden haftanın her günü 08:00-24:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sorunları müşteri hizmetleri numarasını arayarak iletebilir ve sorununuza hızlı şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 40 00

Hepsiburada Mail Adresi
bilgi@hepsiburada.com

Arama Terimleri: hepsiburada çağrı merkezi, hepsiburada iletişim, hepsiburada müşteri hizmetleri, hepsiburada telefon numarası, hepsiburada şikayet hattı, hepsiburada müşteri hizmetleri numarası, hepsiburada şikayet

One Response

  1. Mehmet 4 Haziran 2020

Yorum Yap