Gıbırnet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gıbırnet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gıbırnet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gıbırnet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gıbırnet şikayet hattına erişebilirsiniz. Gıbırnet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gıbırnet Çağrı Merkezi Numarası

Gıbırnet yurt çapında internet servis sağlayıcısı olarak 2019 yılından bu yana hizmet veriyor. Ülkenin yerleşik operatörü ile sağladığı ortaklık ile alt yapı ve servis sağlayıcı hizmeti sunuyor. Tüm hizmetleri Bilgi ve Teknoloji Kurumu tarafından verilmiş onaylı lisansı kapsamındadır. Yüksek hızda internet kullanmak için firmayla iletişime geçerek abonelik oluşturabilirsiniz. Firma müşterilerinin kesintisiz iletişim kurabilmesi için çeşitli yöntemler sunuyor. Siz de bunlar arasından dilediğinizi kullanarak görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Her bütçeye uygun internet paketleri bulunan firma sağlam alt yapısıyla kesintisiz hizmet alabilmenizi sağlıyor. Bütçenize uygun paketleri internet sitesinden inceleyebilirsiniz. Bunun yanında firmanın 0850 550 0332 numaralı hattından da müşteri temsilcileriyle görüşme yapabilirsiniz. İnternet paketleri ile ilgili bilgiler almanın yanında sorun yaşamanız halinde kısa sürede çözümlerin üretildiğini de görebilirsiniz. Firmanın çağrı merkezi numarası ücretsiz olduğundan istediğiniz tüm hatlardan arama imkanınız bulunuyor.

Gıbırnet çağrı merkezi numarası 0850 550 03 32  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gıbırnet Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin internet sağlayıcı firmaları arasında adını hızla duyurmaya devam eden firmanın kendi sitesine girdiğinizde canlı destek alabiliyorsunuz. Sitenin sağ alt köşesinde mavi renkli olan bir canlı destek bölümü bulunuyor. Bu bölümün üzerine tıkladığınızda temsilcilerle canlı chat yaparak iletişim kurabilirsiniz. Deneyimli temsilciler sorulan sorulara açık ve net cevaplar veriyorlar. Aynı zamanda sitede mesaj göndermek isteyen kişiler için bir bölüm bulunmakta. İsminizi telefon numaranızı ya da mail adresinizi yazmanız mesajınıza cevap alabilmeniz için gerekli. Mesajı yazarak göndermenin ardından kısa sürede dönüş sağladıklarını görebilirsiniz.

Günden güne büyüyen marka Türkiye’nin her noktasında alt yapı yatırımları yapmaktadır. Bu şekilde internet aboneliği yapan kişilerin kesilme ve donma sıkıntıları yaşamalarının önüne geçiyor. Bireysel abonelerin 100 Mbps’e kadar yüksek hızda interneti kullanmaları mümkün oluyor. İnternet paketleri müşterilerden gelen görüş ve öneriler dikkate alınarak hazırlanıyor. Tüm paketler uygun fiyatları ile sahip olurken taahhütname yapılmasına gerek bulunmuyor. Bu sayede istediğiniz an abonelikten vazgeçebilirsiniz.

Gıbırnet müşteri hizmetleri numarası 0850 550 03 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gıbırnet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya direk bağlanmak için çağrı merkezi numarası olan 0850 550 0332 kullanılabiliyor. Bu numaraya günün her anı erişebilirsiniz. Aynı zamanda firmanın sitesinde ki canlı destek hattından da iletişimi kesintisiz kurma imkanınız bulunuyor. Ayrıca firmanın müşterilerinin ücretsiz iletişim kurabilmeleri için 0332 606 0 332 numaralı hattı bulunmaktadır. Bu hat üzerinden müşteri temsilcileriyle telefon görüşmeleri yapılabiliyor. 0332 606 0 333 numaralı hat üzerinden ise callback hizmeti veriliyor. Bu numarayı aradığınızda müşteri temsilcileri size kısa zamanda dönüş yapıyorlar.

Marka iletişim için mail göndermeyi tercih eden kişiler için ise bilgi@gibir.net.tr eposta adresine sahip. Bu adrese epostalarınızı gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz mailde belirttiğiniz konuda bilgilendirme yapılıyor. Firma sürekli gelişmekte internetin hızını, kapasitesini arttırırken kaliteden de ödün vermemektedir.

Gıbırnet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 550 03 32  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gıbırnet Şikayet Hattı

Firmanın kullanıcılarının interneti kullanma sırasında sorun yaşamaları haline bunu şikayet konusu olarak belirtebiliyorlar. Müşterilerin yaşadıkları sorunlar olduğunda bunun çözümü için hızla çalışma yapılıyor. Sorunun neden kaynaklandığı ve çözümün ne kadar süre içinde olacağının bilgisi de veriliyor. Siz de firmayı yukarıda verilen numaralardan arayabilirsiniz. Görüşlerinizi ya da varsa yaşadığınız sıkıntıyı anında bildirebilirsiniz.

İnternet günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Siz de bütçenize en uygun fiyata en yüksek hızda internete marka ile iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. Abonelik işlemlerini dilerseniz internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sırada da canlı desteğe bağlanarak yardım almanız mümkün oluyor. Fatura ödemeleri de kolayca sitenin online işlemler bölümünden gerçekleştiriliyor. Abonelik yaptıktan sonra aynı zamanda destek almak için yardım merkezine site üzerinden bağlanabiliyorsunuz. İletişim kanallarının çokluğu ile destek almak firmada oldukça hızlı

Gıbırnet şikayet hattı 0850 550 03 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gıbırnet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gıbırnet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gıbırnet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 550 03 32

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gıbırnet çağrı merkezi numarasına 0850 550 03 32 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : GIBIRNET İletişim Hizmetleri A.Ş.
Adres : Şeker Mah. Kerbela Sok. Avrukon Plaza No: 2/803 Selçuklu/KONYA
E-Posta : bilgi@gibir.net.tr
Telefon : 0850 550 03 32

Arama Terimleri: Gıbırnet iletişim bilgileri, Gıbırnet telefon no, Gıbırnet irtibat tel, Gıbırnet canlı destek, Gıbırnet müşteri temsilcisi

Yorum Yap