Bizim İnternet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bizim İnternet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bizim İnternet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bizim İnternet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bizim İnternet şikayet hattına erişebilirsiniz. Bizim İnternet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bizim İnternet Çağrı Merkezi Numarası

2011 yılının ocak ayında kurulan şirket Mart 2011 itibari ile Türkiye Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından verilen erişim sağlayıcı lisansı ile faaliyetlerine başlamıştır. Bizim İnternet, şu anda yalnızca Kocaeli ilinin Körfez, Derince ve İzmit ilçelerinde faaliyet göstermekte ve her geçen gün alt yapısını daha da güçlendirmeye devam etmektedir. Müşterilerine aynı zamanda çağrı merkezi ve teknik destek hizmeti de vermektedir. İnternet kurulumu ve teknik arızaların giderilmesi için çalışan teknik ekip 09.30 – 17.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çağrı merkezi 09.00 ile 19.30 saatler arasında hizmet vermektedir. Çağrı merkezine 0850 455 30 05 numaralı telefonu arayarak veya info@biziminternet.com.tr adresine e posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Bizim İnternet çağrı merkezi numarası 0850 455 3005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizim İnternet Müşteri Hizmetleri Numarası

Herhangi bir arıza bildirildiğinde arıza kaydı oluşturulur ve sisteme kaydedilir. Sisteme kaydedilmiş olan arızalara en geç 48 saat içinde dönüş yapılır ve çözüme kavuşturulur. Şirket ile ilgili abonelik, başvuru, ücretler, sözleşme vb. gibi konularda bilgi almak internet kurulumu hizmeti talep etmek, arıza kaydı bırakmak için 0850 455 30 05 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda info@biziminternet.com.tr e-posta adresi üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bizim İnternet müşteri hizmetleri numarası 0850 455 3005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizim İnternet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her bütçeye uygun aylık, 3 aylık ve yıllık tarifeleri ile müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda seçecekleri paketler sunmaktadır. Şirkete veya tarifelere ilişkin bilgi almak veya destek talep etmek için yukarıda belirtilen çağrı merkezi numarasını arayabilir müşteri temsilcilerine direkt olarak bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasını aramak dışında yukarıda belirtilen e-posta adresi üzerinden de müşteri temsilcileri ile direkt iletişim kurabilirsiniz.

Bizim İnternet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 455 3005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizim İnternet Şikayet Hattı

Müşteri ihtiyaçlarını ve memnuniyetini esas alarak hizmet vermeyi amaçlayan firma yakın zamanda güçlü alt yapısı ile daha fazla bölgeye internet sağlayıcısı hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Abonelikleri süresince müşterilerinin her türlü şikayet ve görüşlerini dikkate alan firmaya şikayet, görüş ve önerilerinizi çağrı merkezi hattı veya e-posta adresi üzerinden bildirebilirsiniz. Şikâyet bildirmeniz durumunda en kısa sürede müşteri temsilcileri tarafından sizlere dönüş sağlanacaktır.

Bizim İnternet şikayet hattı 0850 455 3005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bizim İnternet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bizim İnternet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bizim İnternet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 455 3005

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bizim İnternet çağrı merkezi numarasına 0850 455 3005 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirket Adı : Bizim İnternet Bilişim Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti

Adres Bilgisi : Güney Mah. Adnan Kahveci Cd. No:10/B Körfez / Kocaeli

Tel No : 0800 291 0065

E Mail Adresi : info@biziminternet.com.tr

Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0850 455 3005

Arama Terimleri: Bizim İnternet iletişim bilgileri, Bizim İnternet telefon no, Bizim İnternet irtibat tel, Bizim İnternet canlı destek, Bizim İnternet müşteri temsilcisi, Bizim İnternet şikayet hattı, Bizim İnternet müşteri hizmetleri numarası, Bizim İnternet çağrı merkezi numarası, Bizim İnternet iletişim numarası, Bizim İnternet çağrı merkezi, Bizim İnternet müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap