Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Tivibu müşteri hizmetleri numarası 2019, Tivibu telefon numarası, Tivibu iletişim, Tivibu müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Tivibu Müşteri Hizmetleri Numarası 2019​

Türkiye’ nin en büyük teknoloji ve telekomünikasyon şirketi Türk Telekom tarafından sunulan bir dijital platform hizmeti olan Tivibu, dijital TV platformudur. 2010 yılında internetten veri akışı üzerinden hizmet veren internet TV kategorisinde faaliyet göstermektedir. İnternet altyapısı üzerinden, bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından televizyon izlemeye imkan veren bir platform olarak hizmete başlayan Tivibu, teknolojide yaşanan gelişmelerle “IP TV” teknolojisini kullanarak dijital TV platformu haline gelmiştir. Çok kısa süre içerisinde yüksek izleyici ve üye portföyüne ulaşmasıyla birlikte de 2015 yılında uydu üzerinden de yayın yapmaya başladı. Türkiye, Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) kapsamında yayın hayatını sürdürüyor. Dijital TV platformu ve uydu platformu hizmetleri kapsamında Türkiye genelinde 2 milyonu aşkın aktif abone sayısına sahip olan Tivibu hizmetlerine ilişkin bilgi almak, yaşanan arızalara çözüm bulabilmek için Tivibu müşteri hizmetleri numarası 2019 bilgileri merak ediliyor.

Gelişen teknolojiyle insanların hayatında daha fazla yer edinen interneti, televizyonun renkli dünyasıyla bir araya getiren Tivibu, dijital TV platformu teknolojisinin Türkiye ölçeğinde başarılı bir temsilcisidir. Tüketicilerin istedikleri yerde, istedikleri televizyon kanalını kolayca izleyebilmelerini hedefleyen hizmet politikası ile Türkiye’ de en çok tercih edilen televizyon platformları arasında kendisine yer buluyor. Özellikle Basketbol Süper Ligi, Hollanda ve Rusya futbol ligleri gibi yüksek izlenme ve takip oranları bulunan spor kategorilerindeki profesyonel liglerin yayın haklarını elinde bulunduruyor. Spordan, sinemaya, diziden, habere kadar her kategoride yayın yapan kanalları ile Tivibu, geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor. Tvibu müşteri hizmetleri numarası 2019 ile kolay bir şekilde Tivibu hizmetlerine ilişkin bilgi almak veya mevcut arızalara ilişkin teknik destek alabilmekte oldukça kolay.

Tivibu, “IP TV” teknolojisi sayesinde “Durdur-İzle” ile televizyon kanallarının canlı yayınlarını durdurarak, 15 dakikalık bir süre sonra durdurulan yerden izlemeye devam edebilme gibi izleyiciye büyük kolaylıklar sağlayan özellikler barındırıyor. Ayrıca “Geri Al” özelliği ile de kaçırılan sahneleri tekrar ve tekrar izleyebilme imkanı bulunuyor. Üstelik platformda bulunan kanalları canlı olarak izleyebilmek mümkün olduğu gibi 1 haftalık periyotlarda geriye dönük olarak da izleyebilmek mümkündür. Bu şekilde sadece sahne ya da saat kaçırmayla değil gün kaçırma durumunda bile sevilen televizyon yapımlarını izleyebilme imkanı sunuyor. Tivibu dijital platformunda ayrıca 100’ ü aşkın televizyon kanalı seçeneği bulunuyor. Böylelikle her ilgi alanına hitap eden yayın akışı bulunan, televizyon kanalları Tivibu platformunda bulunuyor. Yayında, üyelik işlemlerinde veya cihazlarda meydana gelen tüm arıza ve sorunlar içinde Tivibu müşteri hizmetleri numarası 2019 ile kolayca teknik destek alınabiliyor.

Tivibu Çağrı Merkezi Numarası 2019

Türk Telekom’ un dijital hizmetlerinden birisi olan Tivibu, hem dijital platformda hem de uyduda izleyicilere hizmet veriyor. Aylık abonelik ücretiyle kullanılabilen Tivibu hizmetlerinde kullanılan cihazlarda, genel yayın yazılımlarında ya da üyelik işlemlerinde herhangi bir teknik sorun yaşanması durumunda ise aktif çağrı merkezi hizmetleri bulunuyor. Tivibu çağrı merkezi numarası 2019 ile kolay bir şekilde Tivibu hizmetlerinin kullanımı sırasında yaşanan problemler için yetkili bir müşteri temsilcisiyle görüşme gerçekleştirerek, teknik servis desteği alınabiliyor. Türk Telekom bünyesinde faaliyet gösteriyor olması ile satış sonrası/abonelik sonrası süreçte de kullanıcılara destek hizmetleri dinamik şekilde sunuluyor.

Türk Telekom servis altyapısının kullanıldığı Tivibu hizmetlerinde kullanıcıların yaşadıkları sorunlar için “444” sisteminde çağrı merkezi bulunuyor. Tivibu çağrı merkezi numarası 2019 yılında da 444 5 375 olarak sunuluyor. Kullanıcılar bu çağrı merkezi üzerinden Tivibu yayın kesintisi, Tivibu üyelik satın alma gibi işlemlerini bir telefonla kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Aboneler, Tivibu hizmetleri ile ilgili olarak yaşadıkları sorunları ve arızaları Tivibu müşteri temsilcisine kolayca bildirebiliyor. Ayrıca çağrı merkezi üzerinden kolayca Tivibu paketleri ve üyelik işlemleri ile ilgili olarak da detaylı bilgiler alınabiliyor.

Tivibu çağrı merkezi numarası 2019 üzerinden müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerde her türlü işlem kolayca gerçekleştirilebilir. Özellikle Tivibu paketleri hakkında bilgi alabilir, Tivibu üyelik işlemlerini başlatabilir, Tivibu yayın kesintisi ve diğer teknik arızalara ilişkin servis desteği alınabilir, Tivibu abonelik iptali yapılabilir ve daha pek çok farklı Tivibu işlemini hızlı ve kolay bir şekilde çağrı merkezi aracılığıyla yapabilmek mümkündür. Kısacası Tivibu platformunun kullanımı sırasında karşılaşılan sorunların bireysel olarak çözüme kavuşturulamaması durumunda hemen profesyonel ve eğitimli müşteri temsilcilerinden destek alınabilmesi mümkün oluyor. Türk Telekom çağrı merkezi altyapısını kullanan Tivibu, bu konuda hem teknik açıdan hem de teknik personel yönünden son derece deneyimli ve kaliteli bir altyapıya sahip.  Bu yüzden çok uzun süreler telefonda beklemek zorunda kalmadan ve kolay bir şekilde yetkili kişilerle görüşme sağlanabiliyor. Bu şekilde de sürekli farklı birimlere yönlendirilme ve telefonda uzun süre bekleme gibi çağdışı uygulamalarla karşı karşıya kalınmıyor.

Tivibu Telefon Numarası

Tivibu TV platformuna veya uydu platformuna abone olmak istiyor ancak Tivibu paketleri hakkında bilgi sahibi değilse veya mevcut Tivibu abonesiyken kullanım sırasında çeşitli sorunlar yaşanıyor ise Tivibu müşteri hizmetleri aracılığıyla kolay bir şekilde çözüm oluşturulabiliyor. Tivibu müşteri hizmetleri numarası olan 444 5 375 numarası üzerinden genel müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebiliyor. Ancak Tivibu’ nun müşteri hizmetleri servisi dışında da Tivibu hizmetlerine ilişkin olarak destek alınabilecek santral numaraları bulunuyor. Kullanıcıların bu noktada kullanabilecekleri Tivibu telefon numarası ise 0 212 306 10 00 şeklinde belirlenmiştir.

Tivibu telefon numarası için belirlenmiş olan 0 212 306 10 00 numarası aynı zamanda da Tivibu faks numarası olarak da kullanılabiliyor. Özellikle de Tivibu abonelik işlemleri veya Tivibu abonelik sonlandırması gibi işlemlerde gerekli olan “ıslak imzalı” evrak gönderim işlemlerinin kolayca yapılabilmesi mümkün oluyor. Bu sayede sadece tek bir telefonla evrakların gönderimi ve üyelik ya da abonelik iptali işlemlerinin başlatılabilmesi ve tamamlanabilmesi mümkün oluyor. Çağrı merkezi ve santral numaraları üzerinden hem müşteri hizmetleri hem de genel merkez ile kolay bir şekilde görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Tivibu İletişim

Türkiye’ nin her yerinden çağrı merkezi numaraları üzerinden Tivibu iletişim kanalları kullanılabiliyor. Tüm Tivibu işlemlerinin telefon üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlayan kapsamlı bir sistem yapısına sahip olan Türk Telekom, özellikle tüketici dostu hizmetleriyle televizyon keyfini daha özel bir hale getiriyor. Tüketiciler ayrıca Tivibu iletişim kanalları üzerinden yaşadıkları teknik sorunlar için teknik servis taleplerini de kolayca oluşturabiliyor. Üstelik ön randevulu hizmet sistemi ile teknik personellerin, uzaktan denetim ile çözülemeyecek teknik cihaz sorunlarının çözüme kavuşturulması için etkin müdahaleler gerçekleştiriyor. Güler yüzlü ve deneyimli müşteri temsilcileri ve teknik servis personelleriyle işlemler daha hızlı ve daha kolay şekilde yapılabiliyor. Özellikle de Tİvibu cihaz kurulumu gibi işlemler içinde mesai saatleri içerisinde Tivibu’ nun müşteri hizmetlerini arayarak, randevu kaydı oluşturulabilir. Bu şekilde kurulum işlemlerinde zamansızlık gibi çeşitli sorunların gündeme gelmemesi sağlanabiliyor. Otomatik yanıtlama sistemiyle Tivibu müşteri hizmetleri 7/24 kesintisiz olarak aranarak, her türlü konuda teknik destek alınabiliyor.

Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 5 375

Tivibu İletişim Formu

Tivibu müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tivibu çağrı merkezi, Tivibu iletişim bilgileri, Tivibu telefon numarası, Tivibu müşteri temsilcisi, Tivibu şikayet hattı, Tivibu müşteri hizmetleri 2019

Yorum Yap