Akasya AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akasya AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akasya AVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Akasya AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Akasya AVM şikayet hattına erişebilirsiniz. Akasya AVM müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Akasya AVM Çağrı Merkezi Numarası

AVM ler günlük hayatta sıklıkla gidilen alışverişin keyfini doyasıya çıkarılan yerler oldu. Yapılan alışverişlerin yanı sıra gönlünüzce vakit geçirmek, karnınızı doyurmak, birçok etkinliklerinden faydalanmak için çok sayıda insan AVM lere gitmektedir. Akasya AVM bunlardan birisidir. İstanbul Acıbadem’de bulunmaktadır. Özel aracınız olmasa bile metro, metrobüs ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilirsiniz. Nezih ve ferah mağazaları ile birçok markayı bir arada bulabilirsiniz. Şehrin ortasında modern bir sosyal alanı kişilere sunmasıyla oldukça tercih edilen bir yer olarak dikkatleri çekmektedir. İhtiyacınız olan her türlü giyim eşyası, kozmetik, beyaz eşya, kuyumcu, elektronik eşyalar, ev mobilya ve dekorasyon ürünleri ile kişilerin her türlü ihtiyacını karşılayan yer konumundadır.

Akasya AVM çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Akasya AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

İstediğiniz her türlü markayı Akasya AVM içerisinde bulabilirsiniz. Yeme içme bölümünde canınızın istediği her türlü gıda ürünleri bulunmaktadır. Bilinen markaların köfteleri, dönerleri, hamburgerleri, pizzaları, çay ve kahveleri bünyemizde bulunmaktadır. Sinema ve farklı etkinliklere katılmak isteyenler de burada oldukça güzel vakit geçirebilirler. Sanat etkinliklerinde tiyatro, konser ve stand-up gösterilerine katılabilir ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Acıbadem, Çeçen Sokağı No: 25 Üsküdar/ İstanbul adresimize keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyoruz. 0 216 325 03 72 numaradan bizlere ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Akasya AVM müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Akasya AVM Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Akasya AVM müşteri hizmetleri ile direk bağlanma istediğinizde yukarıdaki numarayı arayabilirsiniz. Nasıl gitmeniz gerektiği konuda da ak-asya.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ve yol tarifinizi alabilirsiniz. Bizleri facebook, twitter, youtube, instagram sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz. Eğlencenin ve keyifli alışverişin adresinde herkes güzel vakitler geçirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Akasya AVM müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Akasya AVM Şikayet Hattı

Akasya AVM mağazalarından, tesisinden ya da herhangi bir işletmesinden memnun kalmadığınız durumları bizlere bildirebilirsiniz. Mağazalardan alınmış olan ürünleri değiştirebilir ya da şikayetçi olduğunuz konuları mağaza yetkililerine bildirebilirsiniz. Şikayetçi olduğunuz konular kayıt altına alınmaktadır. Bu şikayetler en kısa süre içerisinde giderilmektedir. Neticede güzel vakit geçirmek için gelen insanların mağdur olmaması oldukça önemli bir durumdur. Müşteri memnuniyeti firma için oldukça fazla önem taşımaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Akasya AVM müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Akasya AVM şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Akasya AVM Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 325 03 72

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Akasya AVM çağrı merkezi numarasına 0216 325 03 72 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Akasya, Acıbadem Mah. Çeçen Sok. No:25, 34660 Üsküdar, İstanbul

Telefon Numarası : 0216 325 03 72

E Posta Adresi : info@ak-asya.com.tr

Arama Terimleri: Akasya AVM iletişim bilgileri, Akasya AVM telefon no, Akasya AVM irtibat tel, Akasya AVM canlı destek, Akasya AVM müşteri temsilcisi, Akasya AVM şikayet hattı, Akasya AVM müşteri hizmetleri numarası, Akasya AVM çağrı merkezi numarası, Akasya AVM iletişim numarası, Akasya AVM çağrı merkezi, Akasya AVM müşteri hizmetleri direk bağlanma

 

One Response

  1. kübra 19 Şubat 2022

Yorum Yap