GarentaDAY Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GarentaDAY Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GarentaDAY Müşteri Hizmetleri numarası var mı? GarentaDAY müşteri hizmetleri direk bağlanma, GarentaDAY müşteri temsilcisi direk bağlanma, GarentaDAY müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GarentaDAY Müşteri Hizmetleri

Son yıllarda oldukça yoğun talep gören araç kiralama hizmetlerinde, sektörel kurumsallığı kazandıran en önemli kuruluşlardan birisi olan Garenta markası, tüketici ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere farklı çözümler sağlıyor. Özellikle de Türkiye genelinde kısa dönem araç kiralama hizmetleri noktasında pek çok ilki taşıyan şirketlerden birisi olan Garenta markası, oldukça yoğun bir kiralama kapasitesine ve hacmine sahiptir. Günümüz Türkiye’ sinde kısa dönem araç kiralama hizmetleri alanında Anadolu Grubu çatısı altında güvenilir hizmetler sağlaması nedeni ile Türkiye’ nin her bölgesindeki kiralık araç ihtiyaçlarında ilk tercih konumunda bulunuyor. Son derece geniş araç kiralama ağı ile tüketicilerin ihtiyaçlarına odaklı olarak kiralama çözümlerinden yararlanabilmesine yardımcı oluyor. Bu şekilde gereksiz maliyetlere yol açabilecek ihtiyaçtan daha uzun süreli kiralama zorunluluklarından yoksun bir araç kiralama gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda da GarentaDAY müşteri hizmetleri numarası ile tüketicilere profesyonel destek hizmetleri sağlamaktadır.

Türkiye’ nin her yerine yönelik olarak bir hizmet ağına sahip olan Anadolu Grubu tarafından kurulmuş olan GarentaDAY markası, uluslararası ölçekte de faaliyet gösteriyor. Özellikle uluslararası kiralık araç hizmet sektöründe faaliyet gösteren ilk ve tek rent a car firması konumunda bulunmaktadır. Bu geniş hizmet yelpazesinde yakalamış olduğu başarıları ile de çok hızlı bir şekilde büyüme kaydetmektedir. Bu durumda günümüzde oldukça yoğun ve sık şekilde tercih edilen kiralık araç hizmetleri markalarından birisi haline gelmesine neden oluyor. GarentaDAY markasının Türkiye genelinde Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İzmir, Kayseri ve Trabzon illerinde birer adet, Muğla ilinde iki adet ve İstanbul’ da 6 adet olacak şekilde toplamda 16 şubesi bulunmaktadır. Şubeleri aracılığı ile hizmet vermekte olan GarentaDAY aynı zamanda da tüketicilerine GarentaDAY müşteri hizmetleri departmanı ile de hizmet ve destek çözümleri sağlamaktadır.

GarentaDAY Şikayet

Türkiye’ nin global pazarda faaliyet gösteren tek rent a var markası olan GarentaDAY hizmetlerine ilişkin olarak tüketicilerin yaşayabilecekleri her türlü sorunda profesyonel ve dinamik bir servis altyapısı bulunuyor. Özellikle de Türkiye’ nin her yerinden GarentaDAY şubeleri aracılığı ile yapılan kiralama işlemlerinde yaşanan sorunlarda direkt olarak GarentaDAY müşteri temsilcileri ile çözüm odaklı görüşmeler gerçekleştirilmesine yardımcı olacak bir çağrı merkezi bulunuyor. Bu şekilde her türlü GarentaDAY şikayet bildirimleri doğrudan ilgili birimlerdeki yetkili personellere iletilebiliyor. Bu durumda çok daha az sayıdaki prosedür ile yaşanan mağduriyete çözüm oluşturulabilmesine yardımcı oluyor.

GarentaDAY Telefon Numarası

Türkiye’ nin her yerine araç kiralama hizmetini global rent a car hizmetleri kalitesine uygun olarak getirmeyi başaran Anadolu Grubu’ nun GarentaDAY markası, tüketici destek hizmetlerinde de en kaliteli standartları sağlamaktadır. Özellikle de 7/24 her türlü teknik problemde dinamik bir servis çözümü sağlamakta olan GarentaDAY telefon numarası ile kolayca müşteri temsilcilerine bağlantı sağlanabiliyor. Türkiye’ nin her yerinden sabit ve mobil hatlar üzerinden mevcut tarife ile ücretlendirilecek şekilde, müşteri temsilcilerine bağlantı sağlanabiliyor. Bu sayede hangi konuda olursa olsun bilgi almak ya da yardım talebinde bulunabilmek mümkün oluyor.

444 sistemli bir çağrı merkezi numarasına sahip olan GarentaDAY telefon numarası ise 444 5 478 olarak belirlenmiştir. Tüketiciler bu numara üzerinden son derece pratik bir şekilde müşteri temsilcilerine bağlantı gerçekleştirebiliyor. Bilgi alımı, istek, öneri ve şikayet bildirimleri gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda da GarentaDAY markasının hizmetlerinden doğrudan destek alınabilecek şubeleri ile ilgili olarak iletişim ve adres bilgilerini de yine müşteri hizmetleri departmanını arayarak, hızlı ve kolay bir şekilde alabilmek mümkündür.

GarentaDAY Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 5 478

GarentaDAY İletişim Mail Adresi
4445478@garenta.com.tr

GarentaDAY Acil Yardım Hattı
0850 222 5 478

Arama Terimleri: garentaday şikayet, garentaday müşteri hizmetleri, garentaday müşteri temsilcisi, garentaday telefon numarası, garentaday irtibat tel

One Response

  1. sahin elibas 10 Temmuz 2022

Yorum Yap