Enterprise Rent a Car Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Enterprise Rent a Car Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enterprise Rent a Car çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Enterprise Rent a Car müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1957 yılında ABD’de kurulmuş olan bir şirkettir. 85 ülkede 9000 ofisi ile çalışmaktadır. Global anlamda hizmet veren dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden biri olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu tarihten itibaren hizmet kalitesini asla düşürmeden çalışmalarına devam etmektedir. Gelişmiş hizmet ağı ve sektörüne yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettirmektedir. Hızla büyüyerek genişleyen firma dünya çapında büyümesine devam ediyor.

93 bin çalışanı bulunan firmanın 1. 9 milyonu aşan araç sayısı bulunmaktadır. Bu alanda dünyanın en büyük araç kiralama firması olarak gösterilmektedir. Forbes Top 500 Özel Şirketler Listesi’nde 16. sırada bulunurken aynı zamanda da müşteri memnuniyeti anketinde de ilk sıralarda yer almaktadır.

Enterprise Rent a Car Çağrı Merkezi Numarası

1997 yılından itibaren National Car Rental Türkiye lisansı ile bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’de ilk kez havayolu şirketleri ile ortak çalışan firma olarak gösterilmektedir. Ayrıca online araç kiralama hizmetini sunan ilk araç kiralama markası olarak oldukça beğenilmekte ve talep görmektedir. Günümüzde Yes Oto Kiralama A.Ş tarafından Türkiye’de 27 ilde 50 ofis ile oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Enterprise Rent a Car müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Enterprise Rent a Car ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Enterprise Rent a Car çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Enterprise Rent a Car Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 937

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Enterprise Rent a Car çağrı merkezi numarasına 444 4 937 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Yes Oto Kiralama ve Turizm Yatırımları A.Ş.
Adres :Tem Otoyolu Kavacık Kavşağı, Ford Plaza Kat:4 Rüzgarlıbahçe – Beykoz / İstanbul / TÜRKİYE

Tel : +90 216 680 06 90 (PBX)
Faks : +90 216 680 06 99

Kurumsal Kiralamalar (Kurumsal Satış) için: kurumsal@enterprise.com.tr
İnsan Kaynakları için : ik@enterprise.com.tr
Müşteri İlişkileri için: customerservice@enterprise.com.tr
Pazarlama ve Medya İletişimi için: marketing@enterprise.com.tr
İşlenmeyen miller için : milesandsmiles@enterprise.com.tr
Diğer konular için : info@enterprise.com.tr

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Enterprise Rent a Car sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Enterprise Rent a Car iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Enterprise Rent a Car iletişim bilgileri, Enterprise Rent a Car telefon no, Enterprise Rent a Car irtibat tel, Enterprise Rent a Car canlı destek, Enterprise Rent a Car müşteri temsilcisi, Enterprise Rent a Car şikayet hattı, Enterprise Rent a Car müşteri hizmetleri numarası, Enterprise Rent a Car çağrı merkezi numarası, Enterprise Rent a Car iletişim numarası

Yorum Yap