Garenta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garenta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garenta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Garenta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Garenta şikayet hattına erişebilirsiniz. Garenta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Garenta Çağrı Merkezi Numarası

Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getiren yeni nesil araç kiralama sloganı ile yola çıkan firma, sektördeki tüm firmalar gibi etkileyici bir sektör anlayışı ile müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır.

%100 Anadolu Grubu’nun sermayesiyle kurulan firma, dünya markası olma vizyonuyla Türkiye’nin tek araç kiralama markasıdır. Marka, ticari veya özel kullanım için kiralayan müşterilerin beklentileri doğrultusunda kurumsallaşmış ancak aynı zamanda ülkelerine ait ve samimi hissettikleri bir marka beklentilerinden yola çıkılarak oluşturulmuştur.

Garenta markasını diğer global ve kurumsal araç kiralama şirketlerinden ayıran temel özellik, müşteri konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirilmiş teknik altyapısıdır. Firma, araç kiralama sürecinin her aşamasında güven ve destek sunar. Firma, ürün ve hizmetlerini müşterinin beklentilerini dikkate alarak geliştirmekte ve kiralama müşterisinin ihtiyaç duyduğu tüm konularda teknolojiyi kullanarak beklentileri aşan bir hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Garenta çağrı merkezi numarası 444 5 478 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Garenta Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye dahil 19 ülkede 80’den fazla şirketi bulunan Anadolu Grubu’nda 7 farklı sektörde deneyim kazanma fırsatı bulacaksınız. Rezervasyon Merkezi: Size özel fiyatlandırmalarla ve çözümler ile çeşitli marka ve yep yeni model araç kiralama teklifleri için 08:00 – 00:00 saatleri arası, tüm Türkiye’de hizmet vermekte olan 444 5 478 numaralı ‘Rezervasyon Merkezi’ hattını arayabilir ya da 4445478@garenta.com.tr mail adresine e-posta gönderebilirsiniz. Aracınızla bir kaza geçirmeniz durumunda, aracın çalınması, arızalanması, lastik patlaması ve her türlü acil yardıma ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, 7 gün 24 saat boyunca, tüm Türkiye’de hizmet veren0850 222 5 478 numaralı ‘Acil Yardım’ hattı arayabilirsiniz.

Anadolu Grubu’nda çalışmak için birçok nedeniniz var.  Anadolu Grubu’nun çeşitli grup şirketlerinde yer alan takım arkadaşlarınızdan öğrendiklerinizle kariyerinize zenginlik katabilirsiniz. Anadolu Grubu’nun yerel yolculuğunu dünya markaları ve uluslararası şirketlerle yaptığı ortaklıklarla geniş bir coğrafyaya yaydığı birçok ülkede kariyer fırsatlarına sahip olabilirsiniz.

Garenta müşteri hizmetleri numarası 444 5 478 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Garenta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kiraladığınız aracı sadece sözleşme ve teslim formunda belirtilen kişiler kullanabilir. Aracın sözleşmede adı geçmeyen üçüncü şahıslar tarafından kullanılması halinde meydana gelebilecek hasarlarda hasar garantisi geçerli değildir. Araç kullanıcı sayısını artırmak için bayilerimizden “Ek Sürücü” hizmetini satın alabilirsiniz. Ek yönetici; Araç, araç kiralayan dışında biri veya bir şey tarafından kullanılıyorsa, satın alınması gerekir. Araca en fazla 5 ek sürücü atanabilir. Araç gruplarında belirtilen yaş ve ehliyet yılı şartlarında kiralama yapılabilmektedir. Bu koşullar sağlanmıyorsa “Genç Şoför” hizmet paketini satın alabilir ve bu paket dahilinde kiralayabilirsiniz. Genç sürücü paketi, Süper Maksimum Güvence hizmetini de içeriyor. Ek sürücü ve genç sürücü hizmet ücretlerini rezervasyon merkezimizden ve temsilciliklerimizden öğrenebilirsiniz.

Yaş ve ehliyet yılı için şartlar: Reşit olmayanların araç grubuna göre yaşı ve ehliyet yılı sitedeki tabloda verilmiştir. Hem kiralayan hem de ek sürücüleri bu şartlara uymak zorundadır. T.C. sürücü belgesi bir kimlik numarası gerektirir. Yeni kimliklerle birleştirilmiş ehliyetler kiralanamaz. Yanınızda bir ehliyetinizin olması gerekir.

Garenta müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 5 478 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Garenta Şikayet Hattı

Ödeme Koşulları ve Depozito: Araç kiralama bedeli, ek ürün ve hizmet bedelleri ve depozito tutarı, kiralama sözleşmesinin başlangıcında kiracıya ait  bir adet kredi kartından alınır. Kiralama süresi sonunda olası fiyat farkına göre kredi kartına borç veya alacak kaydı yapılacaktır. Kiracının şahsen ofisimizde bulunması gerekmektedir ve ek sürücüye veya başka bir kişiye ait kredi kartları kabul edilmemektedir.

Depozito: Araç kiralama ücreti hariç, kiralama başlangıcında araçlara göre belirlenen 1000-4000 TL arasında değişen depozito tutarları kiracının şahsi kredi kartından havale edilir. Aracın tarafınıza teslim edildiği durumda teslim edilmesi durumunda alınan depozito en geç 7 gün içerisinde iade edilecektir. www.garenta.com.tr, alışverişlerinizi daha güvenli hale getirmek için SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

Firma hakkında şikayetleri bildirmek için verilen iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Garenta şikayet hattı 444 5 478 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Garenta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Garenta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Garenta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 5 478

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Garenta çağrı merkezi numarasına 444 5 478 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Garenta Ulaşım Çözümleri A.Ş.
Adres : Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:58 Buyaka E Blok Tepeüstü / Ümraniye 34771 İSTANBUL
E-Posta : 4445478@garenta.com.tr
Telefon : 444 5 478

Arama Terimleri: Garenta iletişim bilgileri, Garenta telefon no, Garenta irtibat tel, Garenta canlı destek, Garenta müşteri temsilcisi

Yorum Yap