Gameland Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gameland Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gameland çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gameland müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1980 yıllarının başından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile sektöre giriş yapan firma o günden bu güne gelişerek çalışmalarına devam etmiştir. İlk olarak Tahtakale’de hizmet vermeye başlayan firma günden güne büyüyerek sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Günümüzde uluslararası birçok firmanın Türkiye distribütörlüğünü yapan firma aynı zamanda da çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını yapmaktadır. Mevcut olan ürünlerin dağıtılması ve pazarlanması ile ilgilenen firma bunun dışında lojistik ve satış sonrası hizmetini de sağlamaktadır.

Gameland Çağrı Merkezi Numarası

Bünyesinde 300 civarı personel ile çalışan firma yenilikleri takip ederek piyasadaki saygın konumundan taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Birbirinden farklı ürünleri le hizmet veren uzmanlaşmış kaliteli kadrosu ile kesintisiz müşteri hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmektedir. İnternet üzerinden de sipariş almakta ve siparişlerini en kısa sürede, sağlam bir şekilde müşterileri ile buluşturmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gameland müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gameland ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Gameland çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gameland Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 502 10 62

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gameland çağrı merkezi numarasına 0312 502 10 62 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Zemin Podium AVM, Yenimahalle/Ankara
Whatsaap Destek: 0312 502 10 62

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Gameland sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Gameland iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gameland iletişim bilgileri, Gameland telefon no, Gameland irtibat tel, Gameland canlı destek, Gameland müşteri temsilcisi, Gameland şikayet hattı, Gameland müşteri hizmetleri numarası, Gameland çağrı merkezi numarası, Gameland iletişim numarası

Yorum Yap