Fuska Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fuska Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fuska çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fuska müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fuska şikayet hattına erişebilirsiniz. Fuska müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fuska Çağrı Merkezi Numarası

Koçbey Group’un bir markası olan bu firma, alanında uzman kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti sunar. Hem ulusal hem de uluslararası ticaret yapan bu firma suyun yanı sıra, gazoz ve limonata satışı ile de oldukça tanınmıştır. Boy boy suları, damacana çeşitleri, gazoz ve limonatalarıyla firma gün geçtikçe daha da bilinir. Su, yaşamın kaynağıdır. Bu kaynağı insanlara çeşitli ürünleri ile sunan firma, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayileri ile de oldukça ilgi görüyor. Aynı zamanda dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan bu firmanın çağrı merkezi numarası mevcut değildir. Müşteri hizmetleri numarası aranılarak ya da firmanın mail adresine soru, istek ve şikayetler bildirilerek firmayla iletişim kurulabilir.

Genellikle müşteri hizmetleri numarasının aranması maile oranla daha çok tercih edilir. Bunun sebebi kullanıcıların, müşteri hizmetleri ile daha kısa ve kesin bir çözüme ulaşacağını düşünmesidir. Ancak bu böyle olmayabilir. Kimi zaman mail ile iletişim firmalar için daha profesyonel bir çözüm yoludur. Bundan dolayı firmalar mailleri daha sık kontrol eder.

Fuska çağrı merkezi numarası 0850 455 55 54 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fuska Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan bu marka, kalite ve gıda güvenliğine dikkat ediyor. Web sitesine bakıldığında birden fazla hijyen sertifikası bulunduğu görülür. Bu da markanın en önemli özelliklerindendir. Markayı diğer markalardan ayıran bu özelliği sayesinde tercih edilme oranı gün geçtikçe artar. Bu da markanın bünyesinde bulunan iletişim araçlarının çoğalmasını sebep olur.

Yalnızca su değil; gazoz ve limonata da üreten marka, bu ürünlerinin satışını çeşitli yerlere yapmaktadır. Bünyesinde barındırdığı birçok bayisi ile ürünlerinin her çeşidini müşterilerine sunan fuska, ulusal pazarda olduğu kadar global pazarda da rağbet görüyor. Milyonlarca müşterisi olan bu firmanın müşteri hizmetleri numarası 0850 455 5554’tür. Bu numarayı arayarak istek, dilek ya da şikayetler bildirilebilir.

Fuska müşteri hizmetleri numarası 0850 455 55 54 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fuska Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya direkt olarak bağlanmak isteyenler, genellikle bayilik için talepte bulunurlar. Bu talep yoğunluğu nedeniyle bayilik anlaşmaları firmanın internet sitesi üzerindeki formla gerçekleştirilir. Bu formaları firma bünyesindeki çalışanlar inceler. Bayilik başvurusu sonrası geri dönüşler firmaya verilen iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşir.

Bayilik dışı  aramalarda firmanın müşteri hizmetleri numarası aranılarak direkt olarak bağlanılır. Eğer bayilik almak isteniliyorsa Web sitesi üzerindeki anket doldurulur. Daha sonrasında firma, bayilik alacak kişi ya da kurum ile iletişime geçer.

Firmayla iletişimin alternatif yolu ise mail göndermektir. Mail göndererek kesin çözüme ulaşılabilir. Markanın mail adresi infofuska.com.tr’den markayla iletişime geçilebilir. Mail yollamak daha profesyonel bir iletişim yoludur.

Fuska müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 455 55 54 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fuska Şikayet Hattı

Firmayla ilgili geri bildirim için kullanılan iki alternatiften yukarıda bahsedildi. Markanın bünyesinde yalnızca şikayet için oluşturulan hat yoktur. Şikayet bildirimi için markanın Web sitesi içerisinde bulunan “şikayet ve öneri formu” doldurulmalıdır. Burada kişilerden isim, soy isim, mail adresi, öneri ve ya şikayetleri yazılması istenir. Bu sayede şikayet bildirimleri alınır.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firma için kullanıcıların geri dönüşleri oldukça önemlidir. Bundan dolayı olumlu ya da olumsuz her türlü yorumu firmayla paylaşmak için form doldurulabilir. Böylelikle firma bu yorumları değerlendirerek daha iyi hizmet sunmak için gelişir. Firmaya olan şikayetler, yalnızca internet sitesi üzerindeki form ile bildirilebilir. Bunun için ayrı bir iletişim numarası maalesef ki mevcut değildir. Şikayetlere dikkat eden firma, forma en kısa zamanda yanıt verir. Bu sayede kullanıcının şikayeti kısa sürede çözüme kavuşur.

Fuska şikayet hattı 0850 455 55 54 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fuska müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fuska şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fuska Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 455 55 54

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fuska çağrı merkezi numarasına 0850 455 55 54 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Fuska
Adres : Beypınar Özel Ormanı, Ahmet Mithat Efendi Çiftliği No:26 Akbaba Köyü, Beykoz, İSTANBUL
E-Posta : info@fuska.com.tr
Telefon : 0850 455 55 54

Arama Terimleri: Fuska iletişim bilgileri, Fuska telefon no, Fuska irtibat tel, Fuska canlı destek, Fuska müşteri temsilcisi, Fuska şikayet hattı, Fuska müşteri hizmetleri numarası, Fuska çağrı merkezi numarası, Fuska iletişim numarası, Fuska çağrı merkezi, Fuska müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap