Freestyle Libre Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Freestyle Libre Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Freestyle Libre çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Freestyle Libre müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Freestyle Libre şikayet hattına erişebilirsiniz. Freestyle Libre müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Freestyle Libre Çağrı Merkezi Numarası

Freestyle Libre sensörlü bir şeker ölçüm uygulaması hizmetidir. Bu sensör sayesinde parmak delimi yapmadan kolayca şekerinizi ölçebilirsiniz. Sensörü kolunuza takıp rahatça hareket edebilir, duş alabilir, egzersiz yapabilir ve günlük aktivitelerinizi aksatmadan kullanabilirsiniz. Satın alıp kolunuza taktıktan sonra telefonunuza aplikasyonu indirip şekerinizi ölçmeye başlayabilirsiniz. Sensör kanınızdaki glikoz oranını belirli aralıklarla ölçmektedir. Siz de uygulamadan bunu takip edebilir ve son 8 saat içerisindeki değer geçmişinizi görebilirsiniz. İlk takılmadan sonra 14 gün boyunca çıkarmadan kullanabilmektesiniz. Ürünü 18 yaş altı çocuklarda kullanmak için yetişkin bir birey kontrolü önerilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren firma her platformdan ulaşım için sizlere sosyal medya linkleri, e-mail ve telefon numarası sunmuştur. Firmaya 0 (850) 577 75 04 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Freestyle Libre çağrı merkezi numarası 0850 577 75 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Freestyle Libre Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüz tüketim dünyasının ve sağlıksız beslenmenin sonuçlarından olan şeker hastalığı gün geçtikçe artmaktadır. Fakat erken tedbirlerle insüline bağlı kalınmadan tedavi olunabilir. Firmanın bu sensör hizmeti sayesinde şekerinizi anlık bile ölçüp yiyeceğiniz yemeğe karar verme imkânınız bulunmaktadır. Kurumsal ve yenilikçi bir anlayışla yönetilen firma her geri dönüşe önem verir. Müşterilerden alınan geri dönüşlerle büyümeye ve kendini geliştirmeye özen gösteren firma teknolojiye önem vermektedir. Firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak için yine 0 (850) 577 75 04 numarasını tuşlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlere her konuda yardımcı olacak ve taleplerinizi karşılayacaktır. Aklınıza takılan soruları, varsa eğer riskleri ya da kullanımı için öğrenmek istedikleriniz hakkında müşteri hizmetlerinden çekinmeden yardım alabilirsiniz.

Freestyle Libre müşteri hizmetleri numarası 0850 577 75 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Freestyle Libre Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu sensörün üzerinde bulunan 0,4 milimetre yani yaklaşık insan saç teli kadar olan bir kısım derinin 5 milimetre altına yerleştirilmektedir. Ve bu sensör her 15 dakikada bir kandaki glukoz miktarını ölçerek uygulamaya kaydetmektedir. Bu ürün bir sağlık ürünü olduğu için iade ve değişimi söz konusu değildir. Fakat kullanıcılar müşteri hizmetlerini arayarak ve gerekli yönergeleri uygulayarak direk teknik destek ekibine bağlanabilmektedir. Rahat fakat alışılagelmedik bir kullanımı olan bu sensör hakkında kullanıcıların aklında soru işaretleri ya da merak ettikleri düşünceler olacaktır. Firma bu talebi karşılayabilecek profesyonellikte ve tecrübededir. Firmanın müşteri hizmetleri numarası olan 0 (850) 577 75 04’ü tuşlayarak ve size yardımcı olacak adımları takip ederek direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Acil bir durum veya bir soruna karşılık telesekreter sistemi sizlere yardımcı olacak ve yetkili kişiye aktaracaktır.

Freestyle Libre müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 577 75 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Freestyle Libre Şikayet Hattı

Parmak deliminin geçmişte kaldığını ve teknolojinin geliştiğini bizlere gösteren bu sensör hayatı kolaylaştıracaktır. Firma sadece Türkiye değil ulusal çapta da oldukça tanınmış ve başka ülkelerde de ürün satışı yapan bir markadır. Eski şeker ölçüm cihazlarının kalibrasyonu, verdiği değerlerin, doğruluğu vb. şüphelere mahal vermeyen bu sensör sayesinde düzenli ve güvenilir sonuçlar elde edebileceksiniz. Kurumsal ve büyük marka olması sayesinde olumlu geri dönüşler ve sorunlara sunulan başarılı çözümler sayesinde firma profesyonelliğini kanıtlamıştır. Fakat Kan şekeriniz aniden değişirse, interstisyel (hücreler arası)  kan şekeriniz kan şekerinizi doğru bir şekilde yansıtmıyorsa, sistem hipoglisemi veya olası hipoglisemi uyarısı veriyorsa veya semptomlar uyuşmuyorsa parmağınızdan ölçüm yapmanız gerekir. Kullanıcılar talimatlara uymadığında veya çok çok düşük ihtimalle sensörde teknik bir arıza çıktığında çözüm arayacakları 0 (850) 577 75 04 numarasını tuşlayarak yardım isteyebilirler.

Firma olası şikayetleri, talepleri, istekleri, öneriler ve her türlü geri dönüşü dikkate alarak her geçen gün gelişmekte ve satışlarını arttırmaktadır.

Freestyle Libre şikayet hattı 0850 577 75 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Freestyle Libre müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Freestyle Libre şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Freestyle Libre Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 577 75 04

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Abbott Laboratuarları İthalat İhracat ve Ticaret Ltd. Şti.
E-Posta : abbottdiyabeturunleri@abbott.com
Telefon : 0216 636 06 00

Arama Terimleri: Freestyle Libre iletişim bilgileri, Freestyle Libre telefon no, Freestyle Libre irtibat tel, Freestyle Libre canlı destek, Freestyle Libre müşteri temsilcisi

Yorum Yap