Lohusa Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lohusa Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lohusa Sepeti çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lohusa Sepeti müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lohusa Sepeti şikayet hattına erişebilirsiniz. Lohusa Sepeti müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lohusa Sepeti Çağrı Merkezi Numarası

Anne olmak hemen her kadının en büyük hayallerinden biri. Lohusa Sepeti ise bu heyecanlı yolculuklarında anne adaylarına eşlik ediyor. Firma, anne adaylarının ay ay gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün portfolyosuna sahiptir. Anne adaylarının rahatı söz konusu olduğundan hemen her bedene uygun ürünler bulmak mümkün. Firma anne adaylarının gebelik dönemleri ve gebelik sonrası dönemleri için gerekli ürün yelpazesine sahiptir. Firmanın müşteri hizmetleri numarası 0 850 302 22 88’dir.

Lohusa Sepeti çağrı merkezi numarası 0850 302 22 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lohusa Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma anneler için özel lohusalık pijama takımları, terlikler ve taçlar bulundurmakta. Bir annenin ihtiyaç duyabileceği hemen bütün araç gereçler bu firmada mevcut. Rengârenk gecelikler ve sabahlıklar sayesinde lohusalık döneminin daha rahat atlatılmasına katkıda bulunuyor. Annelerin en çok endişe duydukları dönemlerden biri olması, firmanın da ürünlerinde daha hassas davranmasına ve annelerin rahatı için ürün kalitesine dikkat etmesine sebebiyet veriyor. Annelerin güvenle alışveriş yapabileceği bir firmadır. Tüketicilerin ulaşabilmesi için firmanın müşteri hizmetleri numarası 0 850 302 22 88’dir.

Lohusa Sepeti müşteri hizmetleri numarası 0850 302 22 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lohusa Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma aynı zamanda birden fazla markanın ürününe sahip olduğu için müşterilerine geniş bir ürün seçeneği sunuyor. Lohusa anneler her mevsim için istedikleri marka ürünlere sahip olabiliyorlar. Sabahlıklı gecelikler genel olarak rağbet gören lohusa kıyafetlerinden bunun yanı sıra lohusa anneler için pijama takımları da mevcuttur. Her kadın anneliğin ilk adımlarını rahat ve konforlu geçirmeyi hak eder, bu yüzden firma annelerin lohusalık dönemlerinde rahatlığını ve konforunu esas alır. Firmaya direkt bağlanmak için yukarıdaki numara kullanılabilir.

Lohusa Sepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 302 22 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lohusa Sepeti Şikayet Hattı

Firma aynı zamanda anne adaylarının sağlığına da oldukça önem vermekte. Bu yüzden firma gün içerisinde sürekli dezenfekte edilerek güvenli ve minimum risk ile alışveriş keyfi sağlamaktadır. Güler yüzlü, anlayışlı elemanları sayesinde rahat ve konforlu bir alışveriş süreci sağlamakta. Firma çalışanları müşterilerin sağlığı için sürekli maske takarak hizmet vermekte ve her gün rutin olarak sıcaklık kontrolleri yapılmaktadır. Firmanın şikâyet hattı için yukarıda verilen numaralar kullanılabilir.

Lohusa Sepeti şikayet hattı 0850 302 22 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lohusa Sepeti müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lohusa Sepeti şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lohusa Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 302 22 88

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lohusa Sepeti çağrı merkezi numarasına 0850 302 22 88 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta İrtibat Mail Adres Bilgisi : info@lohusasepeti.com
İletişim Telefon Numarası : 0850 302 22 88

Arama Terimleri: Lohusa Sepeti iletişim bilgileri, Lohusa Sepeti telefon no, Lohusa Sepeti irtibat tel, Lohusa Sepeti canlı destek, Lohusa Sepeti müşteri temsilcisi

Yorum Yap