Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yazıyı Oyla

Canpark çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından Canpark ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Canpark hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Canpark AVM Müşteri Hizmetleri

Canpark Alışveriş Merkezi şehir hayatlarının merkezinde yer alan konumu, ayrıcalıklı sıra dışı mimari yapısı, çevresine değer katmayı başaran mağazaları ile beraber eğlence merkezleri ile yaşamın tüm renklerini bir arada sunabilmektedir.

İstanbul Anadolu yakası üzerinde en hızlı büyümeye devam eden Ümraniye ilçesinde yer alan Canpark Alışveriş Merkezi, sahip olduğu özellikleri sayesinde kısa süre içerisinde hem alışverişin hem sosyalleşmenin tek adresi olarak yer almaktadır Plazalara olan yakınlığı ile beraber özellikle iş dünyasının merkezinde yer alan Canpark, seçkin konut projelerine yakın bir mevkide bulunmaktadır.

Canpark, Üsküdar Çekmeköy metro hattı üzerinde bulunan direkt bağlantısı, her iki köprüye 15 dakikalık mesafesinin yanında 2.000 araçlık otoparkı ile beraber misafirlerine kısa zamanda hızlı erişilebilirlik sunmaktadır.

40.000 m² kiralanabilir alan üzerinde yüzlerce büyük marka Canpark alışveriş merkezinde yer almaktadır. Özellikle genç kişilerin buluşma noktası olarak yer alan Canpark Alışveriş Merkezi’nde dünyanın en kaliteli ismi olarak Amf markası altında 8 hat bowling salonu yer almaktadır. Bununla beraber Anadolu Yakası’nın dolby atmos sistemi bulunan sinema salonu ve 2.000 m² çocuk oyun alanı yer almaktadır. Canpark açıldığı günden bu yana farklı etkinlikler, eğlenceli ve eğitici çocuk aktiviteleri sayesinde ziyaretçilerini mutlu etmektedir. Sektöründe farklılık yaratmayı başararak kalıcı üstünlük sağlamayı amaç edinen Canpark alışveriş merkezi ziyaretçilerine her anlamda özgün yaşam alanı oluşturmayı başaran, kiracılarını iş ortağı kabul etmeyi başaran, değer yaratan, personeline ilham vermeyi başaran, bölgesi ve ülkesi ile bir araya gelen bir alışveriş merkezi olarak yer almaktadır. Perakende sektörü içerisinde Canpark alışveriş merkezi hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmeye devam ederek ziyaretçi talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmektedir.

Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 55 82

Canpark Mail Adresi
iletisim@canpark.com.tr

Arama Terimleri: canpark çağrı merkezi, canpark iletişim, canpark müşteri hizmetleri, canpark müşteri hizmetleri numarası, canpark telefon numarası, canpark irtibat tel, canpark şikayet, canpark şikayet var, canpark mail adresi

Yorum Yap