ford-cagri-merkezi-numarasi

Ford Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ford çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ford müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ford şikayet hattına erişebilirsiniz. Ford müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ford, 1903 yılında Amerika’da kurulan dünyanın ilk otomobil üretimini yapan ve otomobil sektörünün öncüsü olmuş dünyaca ünlü bir otomotiv markasıdır. Ford’a ait olan araç markaları şu şekildedir; Aston Martin, Ford, Lincoln ve Mercury. Ford ürünleri dünya çapında ünlüdür. 6 kıtada toplam 200’ü aşkın ülkede ürün satışlarını gerçekleştiren Ford, dünyanın en büyük ikinci otomotiv firmasıdır.

Ford Çağrı Merkezi Numarası

Dünya üzerindeki neredeyse her yere ihracat yapan, yakıt tasarrufu ve güçlü arabalar ile özdeşleşmiş bir marka olan Ford, ABD’ li iş adamı ve mühendis olan Henry Ford tarafından 1903 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günlerden günümüze bakıldığında bu sonucu hayal etmek oldukça güç olacaktır. Bir dünya devi haline gelen Ford markası binek araçlar denildiğinde akıllara gelen ilk firma. 6 kıta ve 200 Pazar yerinde satışı yapılan Ford marka araçlar yalnızca binek araçlar da değil; pikap, kamyonet ve günlük hayatta kullandığımız pek çok tipte araçların üretimini üstlenmektedir.

Ford çağrı merkezi numarası 444 36 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ford Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizde de bulunan sayısız bayisi ile ister 444 36 73 numaralı telefon hattından isterseniz de bayiye giderek soru ve görüşlerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Güler yüzlü çalışanları ve müşteri temsilcileri sayesinde görüşlerinizi hiç çekinmeden iletebilecek, sorunlarınızı çözüme kavuşturabileceksiniz. Görüş, öneri ve şikayetlerinize daima açık olduğunu belirten firma, müşterilerinin görüşlerine saygılı ve bir o kadar duyarlı davranmaktadır. Müşterilerinden gelen geri bildirimlerini önemsediklerini belirten Ford firması, gelen geri dönüşler sayesinde geliştiklerini de eklemektedir.

Ford müşteri hizmetleri numarası 444 36 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ford Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ford firmasının müşteri hizmetlerine bağlı direkt bağlanma hattı ile acil olan işlemlerinizi hızlı bir şekilde çözebiliyorsunuz. Bu hizmette, müşterilerin en kısa sürede sorunlarını çözebilmek esas amaç olarak belirlenmiş gibi duruyor. Zaman kaybetmeden direkt olarak bağlanabildiğiniz müşteri hizmetleri hattında dilediğiniz her soru, öneri veya şikayetinizi aktarabiliyorsunuz. Çeşit çeşit araçlar bulunan yetkili bayilerdeki dilediğiniz bir aracı da sorgulatabilir, garajınıza katacağınız arabanın durumunu sorgulatabilirsiniz. Bu sayede bayiye gitmeden cep telefonunuza tuşlayacağınız müşteri hizmetleri numarası ile aracınızın durumu rahatlıkla sorgulatabiliyorsunuz.

Ford müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 36 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ford Şikayet Hattı

Bu firmanın araç üretimi konusunda ne denli başarılı bir firma olduğundan ve müşterilerine göstermiş olduğu saygı ve anlayışından bahsetmiştik. Yine müşterilerinin mağdur kalmaması için şikayet, öneri ve destek hattı kurmuş ve bu sayede müşterilerinin yaşamış oldukları sorunları çözebilmeyi amaçlamıştır. Sizler de yaşamış olduğunuz herhangi bir sorunu şikayet hattı üzerinden yetkili kişilere aktarabilir ve sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ford’un ülkemizde satışa ürünler şu şekildedir; Yeni Fiesta, Fiesta, Fiesta ST, B-Max, ST-Line, Focus, Focus ST, Focus RS C-Max & Grand C-Max, Kuga Mondeo, S-Max, Galaxy, Yeni Edge, Mustang GT, Tourneo Courier, Tourneo Connect, Transit Courier, Transit Connect.

Ford’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Ford araçları hakkında bilgi alabilir, Ford yetkili servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 36 73

Ford şikayet hattı 444 36 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ford müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ford şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ford Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 36 73

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ford çağrı merkezi numarasına 444 36 73 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Ford iletişim bilgileri, Ford telefon no, Ford irtibat tel, Ford canlı destek, Ford müşteri temsilcisi, Ford şikayet hattı, Ford müşteri hizmetleri numarası, Ford çağrı merkezi numarası, Ford iletişim numarası, Ford çağrı merkezi, Ford müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. KEMAL 14 Mayıs 2018

Yorum Yap