Florence Nightingale Hastaneleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Florence Nightingale Hastaneleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Florence Nightingale Hastaneleri çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Florence Nightingale Hastaneleri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Uzmanlaştığı tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen hastane bu aladan adından sıklıkla söz ettirmektedir. Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutma misyonu ile hareket ederken aynı zamanda da hasta haklarına saygılı bir şekilde hareket etmektedir.

Çevreye duyarlı ve nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren bunun yanında da yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir sağlık kuruluşu olmak için olduğunca çaba veren hastane bu alanda oldukça gelişmiştir. Uzmanlaştığı her alanda ülkemizde sunduğu hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile kendini gösteren hastane oldukça talep edilmektedir.

Florence Nightingale Hastaneleri Çağrı Merkezi Numarası

Uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip edip bunu ülkemizde hastane gelişimine katkıda bulunmayı vizyon olarak gören hastane her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Hastalara en iyi şekilde tanı koyarak uygun tedavi metotları ile yaklaşan hastane kendi sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Hasta güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutan hastane teknolojik ekipmanları sürekli geliştirerek tanı ve tedavide en iyi şekilde hizmet sunma amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Florence Nightingale Hastaneleri gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Florence Nightingale Hastaneleri müşteri hizmetleri numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Ersoy Hastanesi Şikayet Hattı

Bu noktada yaşayabileceğiniz sorunlar için Ersoy Hastanesi şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz. 444 0 436 numaralı iletişim hattını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Florence Nightingale Hastaneleri Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 0 436

İrtibat Numaraları

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi
0212 375 65 65
Şişli Florence Nightingale Hastanesi
0212 224 49 50
Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
0216 450 03 03
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi
0 216 578 59 00
Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi
0216 450 03 03
Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
0212 288 34 00
Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi
0212 322 63 22

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Florence Nightingale Hastaneleri sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Florence Nightingale Hastaneleri iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Florence Nightingale Hastaneleri iletişim bilgileri, Florence Nightingale Hastaneleri telefon no, Florence Nightingale Hastaneleri irtibat tel, Florence Nightingale Hastaneleri canlı destek, Florence Nightingale Hastaneleri hasta temsilcisi, Florence Nightingale Hastaneleri şikayet hattı, Florence Nightingale Hastaneleri hasta hakları numarası, Florence Nightingale Hastaneleri çağrı merkezi numarası, Florence Nightingale Hastaneleri müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap