Flo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Flo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Flo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk asıllı ayakkabı firması olan Flo, 1955 yılında Gaziantep’te kurulmuştur.

Çoğunlukla yerli markaların satışa sunulduğu flo her bütçeye göre çok çeşitli ayakkabı seçenekleriyle sıkça tercih ettiğimiz mağazalar arasında yer almaktadır.

Türkiye’de ve her ilde birden fazla şubesi olmakla birlikte diğer ülkelerde de şubeleri bulunmaktadır. Flo mağazalarında çocuk, bayan ve erkek ürünleriyle her kesime hitap eden ürünler vardır.

Ayrıca spordan klasiğe, bottan çizmeye, ev içi puflardan terliğe ve ortopedik tabanlar dahilinde her tarzdan ürünü bulabilme imkanınız vardır.

Flo da outlet ürünlerini bulmanızda mümkündür. Flo çağrı merkezi telefon numarası ile müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir, aklınıza takınlan sorular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Flo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 3 356 (FLO)

Elektronik ortamda Flo müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek isterseniz, aşağıda vermiş olduğumuz mail adresini kullanabilirsiniz.
musteriiliskileri@flo.com.tr

Bir diğer irtibat yolunuz ise iletişim formudur. Aşağıdaki vermiş olduğumuz link aracılığı ile iletişim formunu doldurabilir ve flo yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Flo İletişim Formu

Arama Terimleri: flo iletişim bilgileri, flo telefon no, flo irtibat tel, flo canlı destek, flo müşteri temsilcisi, flo şikayet hattı, fllo müşteri hizmetleri

89 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla