çiçek sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiçek Sepeti çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çiçek Sepeti şikayet hattına erişebilirsiniz. Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Site farklı amaçlar için hediye arayış içerisinde olanlara hizmet vermektedir. Özellikle gönderim amacına göre yapılacak olan tercihlerde binlerce farklı ürün seçeneği arasından tercih yapılmasını sağlamaktadır. Her geçen gün gelişen sistem sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Farklı kategoriler üzerinden yapılan satışlar özellikle belirlenecek olan hediye için gönderim amacına uygun şekilde tercih yapılmasını sağlamaktadır.

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi Numarası

Hediye almak ya da vermek oldukça güzel bir duygudur. İnsanlar sevdikleri kişilere hediye almaktan oldukça hoşlanırlar. Genellikle özel günlerde alınan hediyeler daha da önemlidir. Doğum günleri, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, öğretmenler günü, evlilik yıldönümü gibi özel anların haricinde geçmiş olsun dilekleri için, yeni iş tebriği için ya da yeni bebek kutlamasında hediye almak da kişiler tarafından sıklıkla uygulanmaktadır. Kişiye ve amaca özel hediye seçiminin yapılması gerekir. Günümüzde birçok alışveriş mağazası gezmeden internetten online hediye seçiminde bulunarak hemen alışveriş yapabilmektesiniz. Çiçek Sepeti sitesi üzerinden sadece çiçek değil daha birçok hediyelik ürüne rastlayabilirsiniz. Bunun için siteyi incelemeniz yeterli olacaktır. Çağrı merkezlerini arayarak da aklınıza takılan soruları sorabilir, istek ve dileklerinizi bildirebilirsiniz.

Çiçek Sepeti çağrı merkezi numarası 0850 222 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sistemi üzerinden yapılacak işlemlerde seçilen hediyeye ek ürün ekleme veya not ekleme gibi pek çok farklı seçenek hediyelerinizi daha özel hale getirmenizi sağlamaktadır. Çiçek, çikolata, bonngfood, hediyelik ürün seçenekleri üzerinden tercih yapılmasını sağlamaktadır. Her kategori içerisinde binlerce farklı model seçeneği bulunmaktadır. Özellikle yenilebilir çiçek seçenekleri farkları ise içerisinde olanların tercih edebileceği seçenekler arasında yer almaktadır.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası

Çiçek Sepeti sitesinde canlı ya da cansız çiçekler, takı aksesuar ürünleri, hediye setleri, oyuncaklar, parfüm, kitap, ev dekorasyon ürünleri, elektrikli ev aletleri, elektronik ürünler, giyim ürünleri vb. hediyelikleri bulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişileri sevindirmek oldukça kolaydır. Siteye üye olarak hediye seçiminde bulunabilir ve hemen istediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz. E ticaret sitesi 2006 yılında kurulmuştur. On binden fazla tedarikçi ile çalışmaktadır. Birçok ülkede çalışmalarını sürdürmektedir. Kampanya ve indirimlerden faydalanmak için hemen alışveriş yapabilir ve sevdiklerinize hediye gönderebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınızla güvenli olarak yapabilirsiniz. İspanya, Meksika ve Kolombiya siparişlerinizi de gönderebilmeniz mümkündür. Yanlış ürün seçiminde bulunanlar ya da ürün almaktan vaz geçenler iptal işlemi de yapabilirler. Uygulamayı telefonunuza indirerek günün her anında kullanabilme şansına sahipsiniz. Müşteri hizmetleri ile her konuda görüşme yapabilirsiniz.

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri numarası 0850 222 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Doğum günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, sevgililer günü, yıl dönümünü gibi pek çok farklı özel günde hediye arayış içerisinde olanlar için online ortamda güvenli işlem yapılmasını sağlamaktadır. Sitede bulunan birbirinden farklı ürün seçenekleri arasında yapılacak tercihler sonucunda seçilen ürünler kısa süre içerisinde kargo ile belirtilen adrese teslim edilmektedir.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çiçek Sepeti ile direkt görüşme yapmak isteyen kişiler 0850 222 00 79 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ayrıca Satıcı Destek Hattı olan 0850 210 94 94 numarayı da arayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden takip etmeniz de mümkündür. Mail ile iletişime geçecek olan kişiler destek@mail.ciceksepeti.com adresine mail yazabilirler.

Binlerce ürün seçeneğe daha farklı tarzlarda arayış içerisinde olanların tercih edebileceği seçenekleri ulaşılmasını kolaylaştırmaktadır. Güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Site yapmış olduğu çalışmalar sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir. Satış sonrası destek hizmeti ile oluşabilecek her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapmaktadır.

Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Farklı tarzlarda hazırlanmış olan hediyelik seçenekleri sevdiklerine hediye göndermek isteyenlerin tercih edebileceği siteler arasında yer almasını sağlamaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren siteler arasında yer almaktadır. Bu sayede özellikle güvenli alışveriş imkanı elde etmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Site üzerinden yapılacak olan alışverişlerde güvenli alışveriş imkanı sayesinde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Çiçek Sepeti Şikayet Hattı

Çiçek Sepetinden almış olduğunuz ürünlerle ilgili şikayetler, kargodaki sorunlar ya da karşılaştığınız sıkıntılı durumlar için şikayet oluşturmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri kişilerin bütün şikayetleri ile ilgilenmektedir.

Verilecek olan siparişler kısa sürede kargo ile adrese teslim edilmektedir. Bu sayede sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin özellikle yanlarında olamaması durumunda internet üzerinden verecekleri sipariş ile kolayca alışveriş yapmasına imkan sağlamaktadır. Türkiye’nin her noktasına site üzerinden gönderim yapılabilir. Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya satışı yapan siteler arasında yer almaktadır.

Çiçek Sepeti’nin müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Çiçek Sepeti ile iletişime geçebilir, sipariş, istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yorum kısmından Çiçek Sepeti ile yaşadığınız sorunları ve Çiçek Sepeti hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 00 79

Çiçek Sepeti Mail Adresi
cicekbilgi@ciceksepeti.com

Çiçek Sepeti şikayet hattı 0850 222 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çiçek Sepeti müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Çiçek Sepeti şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 00 79

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çiçek Sepeti çağrı merkezi numarasına 0850 222 00 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Çiçek Sepeti iletişim bilgileri, Çiçek Sepeti telefon no, Çiçek Sepeti irtibat tel, Çiçek Sepeti canlı destek, Çiçek Sepeti müşteri temsilcisi, Çiçek Sepeti şikayet hattı, Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri numarası, Çiçek Sepeti çağrı merkezi numarası, Çiçek Sepeti iletişim numarası, Çiçek Sepeti çağrı merkezi, Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. fatma 28 Haziran 2022

Yorum Yap