Financell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Financell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Financell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Esmyworld müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Teknolojiyi finans ile buluşturan Turkcell bu alanda farklı bir sistem ile karşımıza çıkmıştır. İletişim operatörü olmadan daha fazlasını sunan firma bu alanda kredi sistemi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir. 2016 yılında Turkcell teknolojisini ve gücünü kullanarak yeni bir girişimde bulunulmuştur. Turkcell Finansman A.Ş.’yi hayata geçiren firma bu alanda oldukça önemli bir adım atmıştır.

Herkesin erişebildiği eşsiz tech-fin deneyimi sunma vizyonu ile hareket eden firma bu alanda kendini sürekli geliştirmektedir. Ayrıca nakitsiz topluma geçişte öncü ve lider olma vizyonuna uygun çalışmalar yapan firma oldukça talep görmektedir.

Tüm bunların yanında  dijital yolculuğunda finansal hizmetlere erişimini kolaylaştırma misyonunu kendine belirleyen ve bu anlamda başarılı olan şirket her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Financell Çağrı Merkezi Numarası

Turkcell kanallarında satılan teknolojik ürünleri satın alabilme imkanınız bulunmaktadır. Bu ürünleri alırken ödeme zorluğu çekenlere taksitli kolay ödeme gibi avantajlar ile hizmet veren firma bu alanda kendine özgü oluşturulan finans sistemini sunarak müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. Net, dürüst ve şeffaf kredilendirme sistemi ile teknolojiyi takip etmek isteyenler için kolaylık sunan firma bu alanda kendinden söz ettirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Financell müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Financell ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Financell çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Financell Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 200 0532

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Financell çağrı merkezi numarasına 0850 200 0532 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Müşteri Hizmetleri: 0850 200 0532
Adres: Turkcell Finansman A.Ş., Turkcell Plaza, Meşrutiyet Cad., No:71, 34430 Tepebaşı/İstanbul

Email: info@financell.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Financell sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Financell iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Financell iletişim bilgileri, Financell telefon no, Financell irtibat tel, Financell canlı destek, Financell müşteri temsilcisi, Financell şikayet hattı, Financell müşteri hizmetleri numarası, Financell çağrı merkezi numarası, Financell iletişim numarası

One Response

  1. HİLMİ SİNAN ÇÖPDEMİR 18 Kasım 2022

Yorum Yap