Salomon Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Salomon Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Salomon Ayakkabı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Salomon Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Salomon Ayakkabı şikayet hattına erişebilirsiniz. Salomon Ayakkabı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Salomon Ayakkabı Çağrı Merkezi Numarası

Fransız kökenli olan Salomon ayakkabı 1947’de kuruldu. Firma giderek kendini geliştirerek dünya üzerinde bilinen uluslararası bir şirket haline geldi. Genel pazarlamasını doğa ve koşu ayakkabısı üzerine kuran bu marka terlik, koşu çorabı, yağmurluk ve spor çantası gibi ürünlerde satmaktadır. Birçok ülkede şubesi bulunan bu mağaza için kalite ve sağlam ürünler yaparak müşterilerini memnun etmeyi amaçlıyor. Bu firmanın Türkiye için özel bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Uluslararası çağrı merkezi numarası olan 0632-0429-4640-0022 arayarak firma hakkında soru, şikâyet ve isteklerinizi söyleyebilirsiniz.

Bu firma temel olarak spor ekipmanları üretmektedir. Fakat ayakkabı modelleri ve tarzları olarak daha çok bilinen mağaza internet üzerinden de satış yapmaktadır. Bu firmanın ürünlerinin orijinal olup olmadığını anlamak için LT rozetinin sol topukta bulunan bölmenin sol tarafında bulunmasına dikkat edilmelidir. Elbette en garanti yol resmi mağaza ya da online sitesinden temin etmektir.

Salomon Ayakkabı çağrı merkezi numarası 0850 532 51 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Salomon Ayakkabı Telefon Numarası

Ayakkabı kişinin tarzını ve ruhunu yansıtan önemli bir öğedir. Kimi insan sade bir klasik ayakkabı giyerken kimi insan ise spor, dinamik ve yüksek performansa dayalı bir ürün tercih eder. İşte bu firma bu sadeliği kalite ile birleştirerek müşterilerine sunuyor.

Bir firma için iletişim kanalı olmazsa olmazlar arasında yer alır. Her müşteriyi memnun etmek ve onların şikayetlerini, dileklerini dinlemek için telefon numarası şarttır. Kişiler için bir firmanın telefon numarası da ulaşılabilir olmalıdır. Bunun için telefon numarası olmayan bir firma başka iletişim kanallarını devreye sokmalıdır. Bu firma da müşteri şikayetlerini dinlemek için mail gibi yolların yanı sıra aynı zamanda telefon numarasını da sizlere sunar.

Her türlü konuda arayabileceğiniz telefon numarası 0212 319 38 41 olarak resmi siteden paylaşılmıştır. Oldukça büyük ortaklıklara da sahip bu marka adını bu alanda kanıtladığını söyleyebiliriz.

Salomon Ayakkabı telefon numarası 0212 319 38 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Salomon Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Numarası

Fransa Alplerinde doğan bu marka Türkiye’de de oldukça çok rağbet görmüştür. Trekking, normal yürüyüş ya da koşu yapanlar için sağlam, su geçirmez ve garantili ayakkabılar üreten firma belli bir seviyede ürünler üretmektedir. Müşteri memnuniyet için firma geri dönüşler, şikâyet ve önerilere büyük önem vermektedir. Bu marka ile ilgili her türlü ürün sorunu, sipariş eksikliği ya da benzeri bir konuda 0212 319 38 41 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Mağazanın resmi internet sitesinden ayrıca mail göndermeniz de mümkündür.

Marka satın alınan her ürünü için hem ithalatçı hem de üretici tarafından garanti vermektedir. Bu firmanın ayakkabıları soğuk kış günlerinde ayağı yağmur, kar, su ve soğuktan korumak için özel bir yalıtımla yapılmıştır.  İç tabanlık ne kadar dolgun, yumuşak ve kaliteli ise insanın ayağı o kadar rahat eder.

Salomon Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası 0212 319 38 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Salomon Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ormanda, dağda ya da bir tepede yürümek ve yol almak kolay değildir. Böyle bir aktivite de en çok yorulan organ ayaklardır. İyi bir ayakkabı hem sizi rahat ettirir hem de böyle yürüyüşlerde büyük kolaylık sağlar. İşte bu marka tam da bu tarz aktivite yapanlar için özel ayakkabılar üretmiştir. Müşteriler beğendikleri model ve renkte seçim yaparak sipariş edebilirler. Bazen sipariş de yaşanan sorunlar için bu firmaya direkt bağlanmak için 0212 319 38 41 numaralı çevirebilirsiniz. Bu markanın sosyal medya hesaplarını takip ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Normal spor ayakkabılardan farklı olan bu firmanın ayakkabıları kalıp ve ölçü olarak farklı olabilmektedir. Bu yüzden kişiler bu markanın ürünleri almadan önce mağaza da deneyebilme imkanları varsa denemeleri ya da sitede bulunan ölçüleri dikkate almaları gerekir.

Salomon Ayakkabı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 319 38 41  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Salomon Şikayet Hattı

Her müşterinin zevki, isteği ve ihtiyaçları farklı olabilmektedir. Aldıkları ayakkabı ya da ürünlerde üreticiden veya ürünün kendisinden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünen kişiler bazen markaya şikâyette bulunabiliyor. Bu müşterinin en doğal hakkıdır. Salomon şikâyet hattı için 0212 319 38 41 numarayı tuşlayabilirsiniz. Alınan mağaza, adresi ve ürün hakkında detaylı bilgi verildikten sonra bu firma tarafından sizlere dönüş yapılacaktır.

Her şikâyetin bir değerlendirme süresi vardır. Firma yetkileri ürün ya da mağaza ile ilgili olan her türlü öneri ve istekleri okuyup cevap verdiği gibi şikayetler hakkında da gerekenleri yapacaktır.

Salomon Ayakkabı şikayet hattı 0212 319 38 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Salomon Ayakkabı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Salomon Ayakkabı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Salomon Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 319 38 41 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Salomon Ayakkabı çağrı merkezi numarasına 0212 319 38 41  numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : OCO GROUP A.Ş.
Adres : Osmangazi mahallesi 2627 sokak No:2/5-4 Bodrum Katı Çavuşoğlu Çanta Binası ESENYURT / İSTANBUL
E-Posta : info@ocogroup.com.tr
Telefon : 0212 319 38 41

Arama Terimleri: Salomon Ayakkabı iletişim bilgileri, Salomon Ayakkabı telefon no, Salomon Ayakkabı irtibat tel, Salomon Ayakkabı canlı destek, Salomon Ayakkabı müşteri temsilcisi

One Response

  1. Ömer Coşkun 8 Şubat 2024

Yorum Yap