Seyhanlar Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seyhanlar Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seyhanlar Market çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Seyhanlar Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Seyhanlar Market şikayet hattına erişebilirsiniz. Seyhanlar Market müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Seyhanlar Market Çağrı Merkezi Numarası

Seyhanlar Market, Bursa’nın dört bir yanında bulunan köklü bir markettir. 40 yılı aşkın bir süredir sektörün içinde bulunmaktadır. Bunca zaman sektörde tutunabilmek kolay bir iş değildir. Marka müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bu da bunca zaman sektörde kalabilmelerinin sırrını oluşturmaktadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satmak markanın prensibidir. Aynı zamanda personellerinin özverili çalışmaları sayesinde de müşteri memnuniyetleri daha çok artmaktadır.

Eğer marka ile ilgili bir sorun yaşarsanız çeşitli iletişim kanalları aracılığıyla bunu dile getirebilirsiniz. Öncelikle 444 61 41 numaralı müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda info@seyhanlar.com mail adresini kullanarak da iletişime geçebilirsiniz. Instagram, Twitter, Facebook, YouTube gibi birçok platform üzerinden de markayı takip edebilir ve marka ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm bu iletişim kanallarını sadece şikayetiniz olduğu durumlarda kullanmak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda memnuniyetinizi dile getirmek veya varsa önerilerinizi dile getirmek amacıyla da kullanabilirsiniz. Dilerseniz markanın resmi web sitesinde bulunan iletişim formunu kullanarak da irtibat kurabilirsiniz.

Seyhanlar Market çağrı merkezi numarası 444 61 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seyhanlar Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka 40 yılı aşkın bir süredir marketçilik sektöründe bulunmaktadır. Bunca zamanda yerini korumayı başarmıştır. Müşterilerin memnuniyetinin her zaman ön planda tutulması bu başarının temelini oluşturmaktadır. Markaya ait tam olarak 130 şube bulunmaktadır. Bütün şubeleri Bursa ilinde bulunan marka birçok farklı markanın ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Marka aynı zamanda sipariş üzerine özel üretim pasta da yapmaktadır. Siz de dilerseniz özel pasta siparişi de verebilirsiniz. Markaya ait marketlerden yaptığınız alışverişlerde toplu alınan ürünlerde indirim de uygulanmaktadır. Marka ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 441 61 41 numaralı telefon numarası aracılığıyla müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz sorunu bu numara üzerinden dile getirebilirsiniz. Aynı zamanda telefon kullanmak istemezseniz markaya ulaşabileceğiniz bir mail adresi de bulunmaktadır. info@seyhanlar.com mail adresini kullanarak mail yoluyla da iletişim kurabilmeniz mümkündür. Ayrıca markanın web sitesinde bulunan iletişim formunu kullanarak da irtibata geçebilirsiniz. YouTube, Instagram, Twitter ve Facebook gibi platformları da iletişim kurmak için kullanabilirsiniz.

Seyhanlar Market müşteri hizmetleri numarası 444 61 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seyhanlar Market Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka 130 şubesi ve 1400’den fazla çalışanı ile uzun yıllardır Bursa’da hizmet vermeyi sürdürmektedir. 8000’den fazla ürün satışı ile de ürün çeşitliliğini tescillemektedir. Ayrıca unlu mamuller kısmında isteğe göre özel pasta da hazırlanmaktadır. Dilerseniz siz de doğum günlerinde veya özel günlerde kişiye özel pastalar yaptırabilirsiniz. Marka ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda da çeşitli iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Şikayetlerinizi dile getirmek için müşteri hizmetleri numarasını veya mail adresini kullanabilirsiniz. Marka ile iletişime geçmeniz durumunda sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

Müşteri memnuniyetini bu kadar ön planda tutan marka ile iletişime geçmeniz durumunda öneri ve dilekleriniz de göz önünde bulundurulacaktır.

Seyhanlar Market müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 61 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seyhanlar Market Şikayet Hattı

Et ürünlerinden temizlik grubu ürünlerine kadar birçok ürünü ve markayı burada bulabilirsiniz. Bursa’nın dört bir yanında rastlayabileceğiniz mağazalardan uygun fiyatlarla çok sayıda ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz alışveriş kartı da edinebilirsiniz. Gıda alışverişleriniz için 50 TL, 100 TL ve 200 TL olmak üzere üç çeşit kart alabilirsiniz. Bu kart et, süt gibi tüm gıda ürünleri için geçerlidir. Diğer alışveriş kartı türü ise gıda dışı ürünler için geçerli olmaktadır. 50 TL ve 100 TL’lik alışveriş kartları alarak gıda dışı ürünler için kullanabilirsiniz. Bu kart tekel ürünleri için kullanılamamaktadır. Ancak tüm temizlik ürünleri için geçerli olmaktadır. Dilediğiniz ürünü marka aracılığıyla bulabilirsiniz.

Seyhanlar Market şikayet hattı 444 61 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Seyhanlar Market müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Seyhanlar Market şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Seyhanlar Market Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 61 41

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Seyhanlar Market çağrı merkezi numarasına 444 61 41 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Bademli Mah. Asma Cad. No:14 Mudanya/BURSA
E-Posta : nfo@seyhanlar.com
Telefon : 444 61 41

Arama Terimleri: Seyhanlar Market iletişim bilgileri, Seyhanlar Market telefon no, Seyhanlar Market irtibat tel, Seyhanlar Market canlı destek, Seyhanlar Market müşteri temsilcisi

Yorum Yap