Fatih Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fatih Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fatih Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fatih Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fatih Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Fatih Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fatih Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Fatih Belediyesi, İstanbul Fatih ilçesinde sorumluluğunun bilincinde bir hizmet anlayışı ile hareket eder. Fatih’i, yaşam kalitesi yüksek bir ilçe haline getirmek için çok uğraşır. En önemlisi, Fatih ilçesinin mirasına sahip çıkar. İlçeyi tarihi, kültürel, turistlik ve ticari bir ilçe yapmak için çok önemli adımlar atmaktadır. Halkın sorunlarına daima kulak vererek çalışmalarını yönlendiren Belediyenin, sorunlarınızı, teşekkürlerinizi, şikâyetlerinizi ve önerilerinizi iletebileceğiniz çağrı merkezi numarası 0212 453 14 53’dür.

Fatih Belediyesi çağrı merkezi numarası 0212 453 1453 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fatih Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Mutluluk ve huzurlu yaşamanın, kaliteli bir yaşamın kaynağı olduğu bilinci ile hizmet sunan Belediyenin sanatsal, eğitsel, kültürel ve sosyal projeleri büyük ölçüde dikkat çekicidir. Aynı zamanda, sokak hayvanları için de kayda değer çalışmalarda bulunmaktadır. Ve bu doğrultuda, son olarak Yedikule Hayvan Barınağı ile entegre hizmet sunacak olan Fatih Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi’ni hizmete sokan ve hayvan dostu belediyecilik anlayışıyla da hareket eden Belediyenin, diğer hizmet ve projelerine yönelik konularda ve sorularda 0212 453 14 53 numaralı müşteri hizmetlerinden gereken bilgiyi alabilirsiniz.

Fatih Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0212 453 1453 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fatih Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediye, dünya standartlarında bir belediyecilik anlayışı ile hizmet sunar. Eşit hizmet sunmayı ilke edinen Belediye, ilçe halkının menfaatleri, refahı, mutluluğu ve huzuru yönünde hizmetler verir. Fatih ilçesini, hak ettiği konuma getirebilmek için büyük bir profesyonellikle ve inançla çalışır. Profesyonel bir ekip tarafından profesyonel hizmetler veren Belediye, sorunlara çözüm odaklı yaklaşır. Halkın yaşam standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle Belediye, çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri ile halkın talep ve sorunlarını büyük bir titizlikle takip etmektedir.  Talep ve sorunlar için Belediyeye, 0212 453 14 53 numaralı telefondan  direkt bağlanabilmektedir.

Fatih Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 453 1453 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fatih Belediyesi Şikayet Hattı

Belediye, ilçe halkının şikâyetlerini en aza indirgemek ve halkın memnuniyetini mümkün olduğunca yükseltmek için büyük bir gayret içerisindedir. Şikâyet hattına iletilen tüm şikâyetler, ilgili birimlere ulaştırılmakta ve mutlaka sonuçlandırılmaktadır. Şikâyetin değerlendirilme süreci ve sonucu konusunda, şikâyet sahibine mutlaka bilgi verilmektedir. İlçe halkı her konudaki şikâyetleri yetkililere, 0212 453 14 53 numaralı telefon aracılığı ile anında iletilebilmektedir.

Fatih Belediyesi şikayet hattı 0212 453 1453 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fatih Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fatih Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fatih Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 453 1453

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fatih Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0212 453 1453 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Akşemsettin Mahallesi Adnan Menderes Vatan Bulvarı No:54 Fatih – İstanbul
E-Posta : fabim@fatih.bel.tr
Telefon : 0212 453 1453

Arama Terimleri: Fatih Belediyesi iletişim bilgileri, Fatih Belediyesi telefon no, Fatih Belediyesi irtibat tel, Fatih Belediyesi canlı destek, Fatih Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap