worldcard-ihbar-telefon-numarasi

Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Worldcard çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Worldcard müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Worldcard şikayet hattına erişebilirsiniz. Worldcard müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Worldcard, Yapı Kredi Bankası tarafından 1992 yılında markalaşmış bir kart türüdür. Worldcard’ın sloganı ise; “Türkiye’nin en bonkör kartı”dır. Dünyanın en değerli 10 kredi kartı listesine girmeyi başaran Worldcard, kullanıcılarına birçok avantaj ve indirimler sunuyor.

World ile anlaşmalı olan işyerlerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde World’e özel taksitlendirme seçeneklerini kullanabilir, Worldpuan kazanabilir ve birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Worldpuanlarınızla dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, cep telefonunuza TL bakiyesi yükleyebilir ve emekliliğiniz içim birikimde bulunabilirsiniz. Ayrıca taksitli nakit avans özelliğini kullanarak size en uygun faizle 5-12 ay vadeli para çekebilirsiniz.

Worldcard Çağrı Merkezi Numarası

Kredi kartı kullanımı günümüzde oldukça yaygınlaşmak ile birlikte neredeyse her alışverişimizde bize kolaylık sağlamaktadır. Birçok müşteriye ulaşmanın verdiği sorumluluk ve gurur size daha iyi bir hizmet verebilmek için en fazla çabayı harcama ve gerçekleştirme yükümlülüğünü de beraberinde getirir. Güvenlik ve çabuk hizmet birinci önceliğimizdir. Kartınız kaybolması veya çalınması durumunda müşteri temsilcilerimize anında bağlanabilir ya da internet üzerinde hemen gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Worldcard müşterilerine birçok avantaj içermekle beraber güvenli alışverişi de sizlere sunar. 444 0 444 numaralı Yapıkredi müşteri hizmetlerini arayarak birçok işlemi kısa zamanda ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Worldcard Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartı Worldcard müşterilerinin zamanını önemsemekle birlikle, çözüm odaklı çalışan hizmet sistemi sayesinde kısa sürede hem personellerimizle iletişime geçebilmeyi hem de problemlerinizi en kısa sürede çözebilmeyi hedefler. Şifre oluşturma, kredi kartı borcu ödeme, para transferleri, ödeme talimatları gibi her türlü bankacılık işlemlerinizi yukarıda belirtilen telefon numarasından rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Şubelerinden kolaylıkla tüm işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Worldcard Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çalıntı ve kayıp durumlarında müşteri temsilcilerimize hemen bağlanmak ve işleminizi hemen gerçekleştirmek çok önemlidir. Oluşabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri hizmetleri personellerimiz sürekli hazır olarak sizlere hizmet vermek için beklemektedir. 444 0 444 numaralı telefonu arayıp 0’ı tuşladığınız zaman çalıntı ve şüpheli işlem bölümüyle iletişime geçebilirsiniz. Personellerimiz çabuk bir şekilde durumunuzu halletmek için hazırda bekliyor olacaklar. Yapı Kredi mobil ve Yapı Kredi internet bankacılığı üzerinden hiç beklemeden sadece birkaç tık ile şubeye gitmeden veya müşteri temsilcilerimizi aramadan kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Worldcard Şikayet Hattı

Şikayetleriniz ve görüşleriniz bizim için çok değerlidir. Şikayetleriniz doğrultusunda sorun yaşadığımız konuları anında çözmeye çalışıyoruz ve tekrarlanmaması için elimizden geleni yapıyoruz. https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin adresinden basit ve anlaşılır bir ara yüz ile şikayetlerinizi, önerilerinizi bir form doldurarak bize gönderebilirsiniz. Size en yakın şubeye giderek güler yüzlü personellerimiz ile iletişime geçebilir veya yukarıdaki müşteri destek hattı numaramızı arayarak şikayetlerinizi ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.

Worldcard’ın çağrı merkezi iletişim telefon numarası Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi ile aynıdır. 2 adet çağrı merkezi numarası bulunmaktadır; birisi 0850’li diğeri ise 444’lü numaradır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, güncel kampanyalar hakkında bilgi alabilir, kartınızla ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilir; görüş, öneri, şikayet ve sorularınızı kolaylıkla sorabilirsiniz.

Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 444
850 222 0 444

Arama Terimleri: worldcard iletişim bilgileri, worldcard telefon no, worldcard irtibat tel, worldcard canlı destek, worldcard müşteri temsilcisi, worldcard şikayet hattı, worldcard müşteri hizmetleri numarası, worldcard çağrı merkezi numarası, worldcard iletişim numarası, worldcard çağrı merkezi, worldcard müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap