Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Worldcard, Yapı Kredi Bankası tarafından 1992 yılında markalaşmış bir kart türüdür. Worldcard’ın sloganı ise; “Türkiye’nin en bonkör kartı”dır. Dünyanın en değerli 10 kredi kartı listesine girmeyi başaran Worldcard, kullanıcılarına birçok avantaj ve indirimler sunuyor.

World ile anlaşmalı olan işyerlerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde World’e özel taksitlendirme seçeneklerini kullanabilir, Worldpuan kazanabilir ve birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Worldpuanlarınızla dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, cep telefonunuza TL bakiyesi yükleyebilir ve emekliliğiniz içim birikimde bulunabilirsiniz. Ayrıca taksitli nakit avans özelliğini kullanarak size en uygun faizle 5-12 ay vadeli para çekebilirsiniz.

Worldcard’ın çağrı merkezi iletişim telefon numarası Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi ile aynıdır. 2 adet çağrı merkezi numarası bulunmaktadır; birisi 0850’li diğeri ise 444’lü numaradır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, güncel kampanyalar hakkında bilgi alabilir, kartınızla ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilir; görüş, öneri, şikayet ve sorularınızı kolaylıkla sorabilirsiniz.

Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 444
850 222 0 444

Arama Terimleri: worldcard iletişim bilgileri, worldcard telefon no, worldcard irtibat tel, worldcard canlı destek, worldcard müşteri temsilcisi, worldcard şikayet hattı

Cevapla