Fantom Fanset Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fantom Fanset Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fantom Fanset çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fantom Fanset müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fantom Fanset şikayet hattına erişebilirsiniz. Fantom Fanset müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fantom Fanset Çağrı Merkezi Numarası

Fantom, 1988 yılından bu yana pek çok küçük ev aletinin üretimini gerçekleştirerek hem Türkiye’de hem de dünya çapında adından sıklıkla söz ettirmiş bir markadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu marka, özellikle elektrik süpürgesi gibi temizlik makineleri ile ünlüdür. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile giderek büyüyen firma, pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Türkiye’nin pek çok ilinde bayisi ve yetkili servis hizmeti bulunan firma, müşterilerine gerektiğinde hızlı ve kolay iletişim imkanını da sunmaktadır. Böylece kişiler herhangi bir problem ile karşı karşıya kaldıklarında ya da ürün hakkında bilgi edinmek istediklerinde yetkili bir kişi ile hızlıca iletişime geçebilecektir.

Fantom Fanset çağrı merkezi numarası 444 57 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fantom Fanset Müşteri Hizmetleri Numarası

Kişilerin merak ettikleri tüm detaylar markanın internet sitesi üzerinde yer almaktadır. Fakat farklı bir bilgi, soru ya da şikayetler için müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır. Kişiler, 444 5770 iletişim numarası aracılığıyla firma ile kolay bir şekilde iletişime geçebilmektedir. Ayrıca bu markanın fax numarası ise 0212 548 98 78 olarak belirtilmektedir. Bunun yanı sıra kişiler bu firmanın e-mail adresi üzerinden de yetkili bir kişi ile iletişim kurabilmektedir.

Fantom Fanset müşteri hizmetleri numarası 444 57 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fantom Fanset Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Elektronik cihazların arızalanması çok küçük nedenlerden meydana gelebilmektedir. Bu nedenle markanın yetkili servisi ya da firma ile iletişime geçmek gerekmektedir. Hem bu sebepten hem de farklı pek çok sebepten müşterileri firma ile doğrudan iletişime geçmek istemektedir. Buna bağlı olarak da direkt bağlanma talep etmektedirler. Fakat bu firma adına direk bağlanma için ek olarak bir iletişim numarası bulunmamaktadır. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden gereken her şey gerçekleşmektedir.

Fantom Fanset müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 57 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fantom Fanset Şikayet Hattı

Müşteriler, kullandıkları cihazdan ya da aldıkları hizmetten memnun kalmadıklarında firmaya şikayette bulunmak isteyebilmektedirler. Buna bağlı olarak da pek çok kişi bu firmanın şikayet hattını merak etmektedir. Fakat firma için bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Bir sorun ile karşı karşıya kalan müşteriler söz konusu markanın müşteri hizmetleri üzerinden şikayetlerini kolay bir şekilde iletebilmektedirler.

Fantom Fanset şikayet hattı 444 57 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fantom Fanset müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fantom Fanset şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fantom Fanset Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 57 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fantom Fanset çağrı merkezi numarasına 444 57 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Fantom Fanset
Adres : Halkalı Merkez Mahallesi Sönmez Sokak No:8/1 34303 Küçükçekmece İstanbul /Türkiye
E-Posta : info@fanset.com
Telefon : 444 57 70

Arama Terimleri: Fantom Fanset iletişim bilgileri, Fantom Fanset telefon no, Fantom Fanset irtibat tel, Fantom Fanset canlı destek, Fantom Fanset müşteri temsilcisi, Fantom Fanset şikayet hattı, Fantom Fanset müşteri hizmetleri numarası, Fantom Fanset çağrı merkezi numarası, Fantom Fanset iletişim numarası, Fantom Fanset çağrı merkezi, Fantom Fanset müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap