Falım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Falım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Falım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Falım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Uzun yıllardır ülkemizde sakız denilince akla gelen ilk isimler biri olmuştur. Doğal ve şekersiz yapısının yanında benzersiz kıvamı ile oldukça sevilen sakızlar günümüzde birçok çeşidi ile karşımıza çıkmaktadır. Tanınmış marka belgesine sahip tek sakız firması olan aynı zamanda da ülkemizde tanına ilk 20 marka arasında bulunan firma her geçen gün büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır.

Güvenilir, yenilikçi ve eğlenceli bir marka olarak bilinen tüketicilerin gözünde birçok farklı reklamı ile yer edinen firma büyükten küçüğe herkesin severek tercih ettiği sakızları ile tanınmaktadır.

Falım Çağrı Merkezi Numarası

2016 yılında IPSOS tarafından bir başarı daha kanıtlanmıştır. Bu konuda Türkiye’nin en çok sevilen sakız markası olarak oldukça önemli bir yer edinmiştir. 2018 yılında karbonatlı ışıl ile de karşımıza çıkan hemen hemen her çeşidinde olduğu gibi bu çeşidinde de beğenilen firma günden güne gelişimine devam ederken kalitesinden taviz vermemiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Falım müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Falım ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Falım çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Falım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 210 46 66

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Falım çağrı merkezi numarasına 0850 210 46 66 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

0850 210 46 66

0800 261 99 11
* Sadece sabit hatlardan aramaya açıktır.

Kent Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Genel Müdürlük & Gebze Fabrika
Cumhuriyet Mah. 2253. Sok. No:11 41400 Gebze / Kocaeli

Tel : 0262 648 74 00
Faks: 0262 653 92 99

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Falım sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Falım iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Falım iletişim bilgileri, Falım telefon no, Falım irtibat tel, Falım canlı destek, Falım müşteri temsilcisi, Falım şikayet hattı, Falım müşteri hizmetleri numarası, Falım çağrı merkezi numarası, Falım iletişim numarası

4 Yorum

  1. muhammet 26 Eylül 2022
  2. Şirin 10 Nisan 2023
  3. Selime 25 Haziran 2023
  4. Didem özcan 21 Aralık 2023

Yorum Yap