Banabi Yemek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banabi Yemek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banabi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Banabi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Banabi şikayet hattına erişebilirsiniz. Banabi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Günümüz dünyasında dijitalleşme hızla gelişiyor ve büyüyor. Bu değişim yaşamlarımızın her anında bizleri etkiliyor ve etkilemeye devam edecek. Bu süreçler yaşanırken artık alışveriş algımız da oldukça değişti. Firmalar bu algıya hizmet sağlayabilmek için yeni projeleri, gün yüzüne çıkartıyorlar. Bu projelerden biriside Yemeksepeti tarafından 2019 yılında oluşturulan ‘’banabi’’ projesi. Hızla büyümeye devam ediyor; ihtiyaçtan doğan bir proje!

Banabi Çağrı Merkezi Numarası

Online olarak yaptığınız alışverişleri, kapınıza kadar getiren sistemdir. Bu sistem Yemeksepeti’nin projesidir. Yemeksepeti, uygulaması sayesinde bu siparişleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunu biraz daha online bir market olarak düşünebilirsiniz. Bu market, sadece online siparişleri alıyor. Herhangi bir yerde mağazası bulunmuyor. Aplikasyonlar ile dilediğiniz siparişi veriyorsunuz. Ardından siparişleriniz kısa bir süre içinde paketlenerek, sipariş ettiğiniz yere doğru yol alıyor. Platform günümüzde birçok büyükşehirler de aktif olarak çalışıyor. Türkiye’nin tamamına yayılması ise biraz daha zaman alacağı biliniyor. Banabi Yemek Sepeti çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Banabi çağrı merkezi numarası 444 5 445 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Banabi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Platform üzerinden sipariş vermek oldukça kolaydır. Bunun için telefonunuzda bulunan yemeksepeti uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca online platform üzerinden de rahatlıkla sipariş sağlayabilirsiniz. Standart mutfak ihtiyaçlarınızın tamamını rahatlıkla bulabilirsiniz. Temel ihtiyaçlarınızı, kişisel ihtiyaçlarınızı ve gıda ihtiyaçlarınızı rahatlıkla temin edebilirsiniz. Üstelik market fiyatlarından farklı değildir. Sizler sadece ekstra sipariş ücreti verirsiniz. Bu sipariş ücreti ise sizin istediğiniz konum üzerinden hesaplanmaktadır.

Banabi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 5 445 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Banabi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Banabi Yemek Sepeti müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Banabi Yemek Sepeti olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Banabi Yemek Sepeti ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Banabi Yemek Sepeti çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Banabi müşteri hizmetleri numarası 444 5 445 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Banabi Şikayet Hattı

Banabi şikayet hattı 444 5 445 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Banabi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Banabi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Banabi Yemek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 5 445

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Banabi Yemek Sepeti çağrı merkezi numarasına 444 5 445 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirket Unvanı : Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.

Merkezin Bulunduğu Yer : TÜRKİYE / İSTANBUL / ŞİŞLİ / ESENTEPE
Telefon No : +90 212 359 18 00

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Banabi Yemek Sepeti iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Banabi Yemek Sepeti sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Banabi Yemek Sepeti iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Banabi iletişim bilgileri, Banabi telefon no, Banabi irtibat tel, Banabi canlı destek, Banabi müşteri temsilcisi

Yorum Yap