EzGlobal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

EzGlobal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EzGlobal çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde EzGlobal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Barındırdığı Null-Base PROTECT koruma methodu ile çalışan sistemleri oldukça kullanılmaktadır. Bu metot sayesinde sizelere %100 VAC Ban koruması sunana bir çalışma olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişiye özel build ve otomatik güncelleme sistemi aktif olarak çalışır durumda sunulmaktadır.

CS:GO  ile ilgili bir takım uygulama içeren satışlarında 70 den fazla özellik sunmaktadır. Bu uygulama ya da sistem ilgili oyunu kapsayan hile olarak görülmektedir.

EzGlobal Çağrı Merkezi Numarası

Hesap garantisi sunan ve ilgili oyun için satılan ürün olarak görünmektedir. Hesap garantisini sunan ilk ve tek yazılım firması ile hizmet sunan ve oldukça talep gören bir firma durumundadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için EzGlobal müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen EzGlobal ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi EzGlobal çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

EzGlobal Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 0 850 441 06 14

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. EzGlobal çağrı merkezi numarasına 0 850 441 06 14 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

destek@ezglobalyazilim.com e posta adresine mail göndererek de iletişime geçebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren EzGlobal sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi EzGlobal iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: EzGlobal iletişim bilgileri, EzGlobal telefon no, EzGlobal irtibat tel, EzGlobal canlı destek, EzGlobal müşteri temsilcisi, EzGlobal şikayet hattı, EzGlobal müşteri hizmetleri numarası, EzGlobal çağrı merkezi numarası, EzGlobal iletişim numarası

One Response

  1. Kerim 15 Ocak 2022

Yorum Yap