regal-cagri-merkezi-numarasi

Regal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Regal çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Regal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Regal şikayet hattına erişebilirsiniz. Regal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Regal, Zorlu Holding bünyesinde 2002 yılında kurulmuş bir elektronik firmasıdır. Elektronik ve beyaz eşya kategorilerinde ürünler üretmektedir. Sektörünün öncü markalarından birisidir. Ürünlerindeki kalite ve güvenilirlikle beraber birçok kişinin tercihi olmuştur.

Regal’in üretip satışa sunduğu ürünler şu şekildedir; Televizyon, Çamaşır Makineleri, Fırınlar, Buzdolapları, Bulaşık Makineleri, Solo Ocaklar, Derin Dondurucular, Klimalar, Termosifonlar, Ankastre Ürünler. 15 adet merkezde olmak üzere Türkiye genelinde toplamda 350 adet teknik servisi bulunmaktadır.

Regal Çağrı Merkezi Numarası

Beyaz eşya her evde kullanılan temel ürünler arasında bulunmaktadır. Her evde buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, ocak ve benzeri ürünler hayatımızı kolaylaştıran eşyalar olmaktadır. Bunların kaliteli olanlarının seçilmesi, servis garantisinin müşterilere sunulması ve müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Regal Zorlu A.Ş ürünüdür. Bünyesinde birçok beyaz eşya, televizyon, klima ve küçük ev aletleri bulundurmaktadır. Ürünleri 3 yıl garantili olmakla birlikte artı 4 yıl garantiyi de müşterilerine sunan bir firmadır. Ürünlerinden emin olduğu için çağrı merkezi hizmetlerini de kişilere sunmaktadır. Ürünlerin servisleri, teknik bakımları, kurulumları ve garantileri ile ilgili her konuyu çağrı merkezlerimiz ile görüşebilirsiniz. Regal çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Regal Müşteri Hizmetleri Numarası

Satın almak istediğiniz Regal ürünlerini herhangi bir şubeye giderek alabileceğiniz gibi; regal-tr.com adresinden de alışveriş yapmanız mümkündür. İnternet sitemize üye girişi yaparak, ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Beyaz eşya bölümümüzde buzdolabından kurutma makinesine, fırından aspiratöre kadar her türlü elektrikli eşyayı görebilirsiniz. Televizyon kataloğumuzda farklı ekranda farklı özelliklerde birçok televizyonlara rastlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan büyüklükte ve özellikte olan televizyonu satın almak için internet adresimiz sizler için oluşturulmuştur. Ankastre ürünlerimiz yine sizlerin zevklerine göre hazırlanmıştır. Kampanyalar bölümünden de ihtiyacınız olan ürünleri takip edebilir ve indirimli alabilirsiniz.

Regal müşteri hizmetleri numarası 0850 222 47 89  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Regal müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini önemseyen firma müşteri hizmetleri ile kişilerin yanında yer almaktadır. İnternet sitesinde canlı destek bölümünden yardım talep edebilir; bize yazın bölümünden de mesajınızı bize bildirebilirsiniz. Ayrıca 0 850 222 47 89 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak her konu üzerinde görüşme yapabilirsiniz.

Regal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Regal müşteri hizmetlerine direk bağlantı kurmak için yukarıdaki numarayı arayabilirsiniz. Beyaz eşya satış noktalarımız, servis adreslerimiz ve kurulum isteklerinizi müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Ayrıca bizlerle mail yolu ile direk bağlantı kurmanız mümkündür.

Regal müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 4 789 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Regal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Regal Şikayet Hattı

Regal ürünlerini kullanan kişiler gerek elektrikli eşyaları olsun gerekse kurulum, bakım, arızaları olsun yetkili servislerden yardım talep edebilirler. Ürünlerle, servislerle ya da şubelerimizle ilgili sıkıntılarınızı bizlere bildirebilir, şikayet oluşturabilirsiniz. Tarafımıza yapılan bütün şikayetler değerlendirilecek ve en kısa süre içerisinde giderilmeye çalışılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Regal müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Regal şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Çağrı Merkezi: 0850 222 4 789

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Regal çağrı merkezi numarasına 0850 222 4 789 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Regal’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Regal’den satın almayı düşündüğünüz veya almış olduğunuz ürün hakkında detaylı bilgi alabilir, teknik servis noktasını öğrenebilir, destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 4 789

Arama Terimleri: regal iletişim bilgileri, regal telefon no, regal irtibat tel, regal canlı destek, regal müşteri temsilcisi, regal şikayet hattı, regal müşteri hizmetleri numarası, regal çağrı merkezi numarası, regal iletişim numarası, regal çağrı merkezi, regal müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Barış kırar 27 Haziran 2017
    • Yönetici 30 Haziran 2017

Yorum Yap