Evshop Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Ev Shop Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 Ev shop çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ev shop müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Cep telefonu, bilgisayar, televizyon, fotoğraf makinesi, otun ve ses gibi kategorilerde birçok markanın satışını yapan e ticaret platformu olarak şuan hizmet vermemektedir. Ayrıca mobilya, tekstil, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım, züccaciye ve bisiklet gibi kategorilerde de ürünler satan firma her kesimden insana hitap ederken yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Satışını yaptığı birçok firmanın ürünlerini internet üzerinden tanıtıma çıkardığı gibi çeşitli illerde bulunan mağazalar aracılığıyla satış yapmaktadır. Türkiye’nin birçok noktasında kusursuz müşteri memnuniyeti odaklı ürün satışı ve satış sonrası destek sunarak çalışmalarına devam etmektedir.

Ev Shop Çağrı Merkezi Numarası

İnternet sitesi üzerinden iş başvurusu da yapma imkanı sunan firma oldukça talep görmektedir. Ürünleri uygun fiyata ve koşullarda müşterilere sunan firma aynı zamanda da internet üzerinden satışa çıkardığı ürün bilgilerini aktarmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Evshop müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evshop ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Evshop çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ev Shop Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 6 434

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Evshop çağrı merkezi numarasına 444 6 434 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Merkez
Halkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. No:27 – Küçükçekmece – İSTANBUL

Merkez Telefon : 0212 401 4499
Çağrı Merkezi
444 6 434

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz kısım da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Evshop sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Evshop iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Evshop iletişim bilgileri, Evshop telefon no, Evshop irtibat tel, Evshop canlı destek, Evshop müşteri temsilcisi, Evshop şikayet hattı, Evshop müşteri hizmetleri numarası, Evshop çağrı merkezi numarası, Evshop iletişim numarası

Yorum Yap