eveshop-cagri-merkezi-numarasi

Eve Shop Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eve Shop çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Eve Shop müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Eve Shop şikayet hattına erişebilirsiniz. Eve Shop müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eve Shop, kaliteli hizmet politikasını benimseyerek kurulan kozmetik ve bakım ürünleri marketidir. Her geçen zamanda bir yeni mağazasını daha bünyesine ekleyen Eve Shop, ‘Bakımlı olmanın akıllı yolu.’ sloganıyla müşterilerine hizmet vermekte.

Makyaj, saç bakımı, cilt bakımı, parfüm&deodorant, kişisel bakım, erkek bakım, anne-bebek, ev&günlük yaşam kategorileri altında binlerce ürün yelpazesiyle müşterilerine tüm aradıklarını bulmaları konusunda yardımcı oluyor.

Eve Shop Çağrı Merkezi Numarası

Özellikle bayanlar için bakımlı olmak ve güzelleşmek oldukça önemlidir. Bunun için belirli bir zaman ve ekonomi de ayırmak gerekmektedir. Eve Shop mağazaları içerisinde birçok ünlü markayı bulundurduğu için her kesime hitap etmektedir. El, yüz, saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, güneş ve hassas ciltler için uygun malzemelerin yanında bebek ve çocuk ürünleri de mevcuttur. Müşteri çoğunluğu bayanlardan oluşuyor olsa da erkeklere hitap eden birçok malzemeler de mağazalarda sizlere sunulmaktadır.

Bünyesinde satışa sunduğu malzemeler ile birçok kişinin ilgi alanına giren mağaza çağrı merkezleri ile de sizlerin istek, görüş ve önerilerinizle yakından ilgilenmektedir. Bizleri her konuda arayabileceğiniz gibi internet sitemizden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Eve Shop çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Eve Shop Müşteri Hizmetleri Numarası

2015 yılında kurulan Eve Shop mağazaları günümüzde oldukça fazla tercih edilen bir kozmetik yeri konumundadır. Internet sitemizde her markadan ürünün görselleri ve fiyatları mevcuttur. Çok sayıda şubeye sahip olmasına rağmen, internet üzerinden online alışveriş de yapabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve indirimlerden faydalanmanız için sizleri eveshop.com.tr adresimize bekliyoruz. Her ay değişen Eve katologlarımız ile her türlü kampanyalardan ve hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Firmaya ait özel bir müşteri numarası bulunmamaktadır. Herhangi bir sorun, şikayet ve önerilerinizde 0 262 502 08 58 numaradan bağlantı kurabilirsiniz. Facebook ve instagram üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca internet sayfamıza üye olarak bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Eve Shop müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Eve Shop Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eve Shop müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler yukarıdaki numarayı arayabildikleri gibi; sosyal medya iletişim araçlarından da bizimle görüşme sağlayabilirler. Sipariş edilen ürünlerle ilgili son durumu öğrenmek, fikir ve görüşlerinizi bize bildirmek için sitemizden faydalanabilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Eve Shop müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Eve Shop Şikayet Hattı

Loreal, Flormar, Maybelline, Nivea, Golden Rose ve daha birçok marka Eve Shop bünyesinde satışa sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı her türlü şikayet bünyemizde değerlendirilmektedir. Ürün içeriklerinden ya da teslimatlarından oluşacak olan sıkıntıları bizlere bildirebilirsiniz. Bütün şikayetler değerlendirilmekte ve sonuçları sizlere bildirilmektedir. Müşterilerimizin bütün isteklerini önemseyen firma sattığı ürünlerin de arkasında yer almaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Eve Shop müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Eve Shop  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

MERKEZ
Adres: Saray Mahallesi, Naya Sokak No:3/A Kat:3 34768 Ümraniye, İstanbul

E-Posta: info@eveshop.com.tr

E-Ticaret Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri Numarası: 0(850) 393 1000

DEPO ADRES
Anadolu Mahallesi Kanuni Caddesi No:18-B Tuzla İstanbul

Telefon: 0(216) 304 29 55

Faks: 0(216) 304 29 88

Eve Shop’un maalesef bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Ancak depo iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla da bilgi alabilirsiniz.

Eve Shop’a istek, şikayet, memnuniyet, öneri ve sorularınızı iletmek isterseniz aşağıda vereceğimiz bağlantıya tıklayarak formu doldurabilir mesajınızı iletebilirsiniz.

Eve Shop Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 393 10 00

Eve Shop İletişim Formu

Arama Terimleri: eve shop iletişim bilgileri, eve shop telefon no, eve shop irtibat tel, eve shop canlı destek, eve shop müşteri temsilcisi, eve shop şikayet hattı, eve shop müşteri hizmetleri numarası, eve shop çağrı merkezi numarası, eve shop iletişim numarası, eve shop çağrı merkezi, eve shop müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap