HDI Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

HDI Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

HDI Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde HDI Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden HDI Sigorta şikayet hattına erişebilirsiniz. HDI Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

HDI Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

Öncesinde belli bir ücret karşılığında garanti edilen ürünün herhangi bir zarara uğrama durumunda zararı gidermeye yönelik yapılan işleme sigorta denilmektedir. Türkiye’de sigorta alanında öncü firmalardan birisi olan HDI Sigorta birçok müşterisine bu alanda kaliteli hizmet sunmaktadır. Hizmetlerinde birçok avantajlı olanaklar sunan firma sigortacılık alanında oldukça güvenilen isimlerden birisidir.  Firma hakkında ayrıntılı bilgi almak veya mevcut firma müşterisi iseniz soru ve dilekleriniz için firmanın çağrı merkezi numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sigorta firmasının hizmetleri hakkında yetkili kişilerden fiyat bilgisi almak ve sunulan hizmetlerden faydalanmak için çağrı merkezi numarasını aramak yeterli olacaktır.

HDI Sigorta çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

HDI Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

HDI Sigorta garanti edilen herhangi bir ürünün hasar kayıt işlemleri, kasko işlemleri, trafik sigortaları veya yol yardım gibi kritik anlarda müşterilerinin yanındadır. İhtiyaç duyulan her zarar durumunda müşterilerine avantajlı hizmetler sunan firma, sigortacılık alanında en güvenilen isimlerden birisidir. Kurumsal marka kimliğini oldukça iyi bir şekilde yöneten firma müşterilerinin beklentilerini karşılamak için büyük çaba sarf etmekte ve değer vermektedir. Firmaya ait  müşteri hizmetleri numarası üzerinden görevli kişiler ile görüşme yapılabilir ve bilgi alınabilmektedir. Firmanın müşteri hizmetleri çağrı merkezi yetkilileri ile görüşme yapmak ve soruların cevaplarını veya çözümlerini bulmak için 0850 222 84 34 numarasını arayarak iletişim içerisinde bulunulabilmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi HDI Sigorta müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

HDI Sigorta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sigorta işlemleri için alanında adını duyurmuş ve müşterilerine nitelikli hizmet sunan firma ile yoluna devam edecek kişilerin 7/24 ulaşabileceği çağrı merkezleri bulunmaktadır. ‘Kolay Hat’ olarak adlandırılan HDI Sigorta çağrı merkezi numarası üzerinden doğrudan yetkili kişiler ile görüşme yapılabilmektedir. Yapılan görüşmelerden alınan sonuçlar da hızlı olmaktadır. Firmaya direkt bağlanma durumu için ‘Kolay Hat’ numarası olan 0850 222 84 34 numaralı hat üzerinden doğrudan iletişim kurulabilmektedir.  Sigortacılık işlemleri konusunda alanında öncü olan bu firma müşterilerinin hasar durumunda 7/24 hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler hakkında bilgi almak veya hasar durumu bildirmek için bu sigorta firmasının müşteri hizmetlerini arayarak çağrı merkezi ile iletişime geçilebilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için HDI Sigorta müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

HDI Sigorta Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen HDI Sigorta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri HDI Sigorta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

HDI Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 84 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. HDI Sigorta çağrı merkezi numarasına 0850 222 84 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük

Adres İletişim : Sahrayıcedit Mah. Batman Sokak HDI Sigorta Binası, No.6 34734 Kadıköy-İstanbul

Telefon No : 0216 600 60 00

Faks Hattı : 0216 600 61 07

Çağrı Merkezi Şikayet ve İletişim Numarası : 0850 222 84 34

E Posta İrtibat Adresi : info@hdisigorta.com.tr

Arama Terimleri: HDI Sigorta iletişim bilgileri, HDI Sigorta telefon no, HDI Sigorta irtibat tel, HDI Sigorta canlı destek, HDI Sigorta müşteri temsilcisi, HDI Sigorta şikayet hattı, HDI Sigorta müşteri hizmetleri numarası, HDI Sigorta çağrı merkezi numarası, HDI Sigorta iletişim numarası, HDI Sigorta çağrı merkezi, HDI Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap