Esse Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Esse Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Esse Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Esse müşteri hizmetleri direk bağlanma, Esse müşteri temsilcisi direk bağlanma, Esse müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Esse Müşteri Hizmetleri

Türkiye’ nin hızla büyüyen markaları arasında gösterilen Esse, Türkiye genelindeki mağazalarıyla tüketicilere banyo dekorasyonu, mutfak aletleri, elektrikli mutfak gereçleri, sofra grubu gibi kategorilerde en kaliteli ürünleri ulaştırıyor. 1998 yılında kurulan şirket, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ürünlerinde yakaladığı yüksek kalite, günümüzün en önemli markalarından birisi haline gelmesini sağlamıştır. Uluslararası kapsamda üretim gerçekleştiren dünyanın en önemli markalarının bu kategorilerdeki ürünlerine mağazalarında yer vererek, tüketicilerine son derece zengin bir ürün çeşitliliği sunuluyor. Geniş ürün yelpazesiyle de her ihtiyaca odaklı alışveriş imkanı sunduğu mağazalarında veya online satış kanalında yaşanan sorunlarla ilgili olarak ise Esse müşteri hizmetleri aracılığı profesyonel çözümler sunuyor.

Türkiye genelinde İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Tokat ve Erzincan gibi illerde mağazaları aracılığıyla tüketicilere hizmet veren Esse markasının, ürün yelpazesinde yer alan dünyaca ünlü markaların aynı kategorideki ürünleriyle son derece kaliteli ve ekonomik bir alışveriş fırsatı sunuyor. Esse, Esse Home, Essenso ve Jus Kitchen Tools gibi markalarıyla oluşturduğu zengin ürün yelpazesi sayesinde günümüzde yaşam alanlarındaki her bölüme özel ürün satışı gerçekleştiriyor. 100% orijinal etiketli ürünleriyle, kaliteyi uygun fiyata alma politikasıyla şekillendirdiği hizmetlerinde tüketicilerin yaşadıkları sorunlarda Esse müşteri hizmetleri numarası aracılığı ile destek çözümleri de sağlıyor.

Zengin ürün yelpazesine sahip olan Esse’ nin dekorasyon ve mutfak gereçleri başta olmak üzere tüm ürünlerinde garanti desteği bulunuyor. Bu sayede yaşanan herhangi bir problemde direkt olarak müşteri hizmetleri aranarak, teknik destek alınabiliyor. Bununla birlikte Esse mağaza bilgileri, Esse kampanya bilgileri gibi konulara ilişkin olarak da müşteri temsilcilerinden kolayca bilgilendirme alınabiliyor. Böylelikle Türkiye’ nin en önemli dekorasyon markalarından birisinin hizmetlerinden en avantajlı ve en kaliteli şekilde yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu nedenle de günümüzde en çok tercih edilen dekorasyon ve mutfak gereçleri markalarından birisi konumunda yer alarak, hizmet kapsamını her geçen gün daha da büyütmeye ve daha geniş kesimlere hizmet vermeye devam etmesine yardımcı oluyor.

Esse Şikayet

Türkiye’deki çok sayıdaki ilde onlarca mağazasıyla faaliyet gösteren Esse şirketinin tüketici destek hizmetleri son derece gelişmiştir. Özellikle hem çağrı merkezi hem de mağaza servis numaraları ile tüketicilerinin Esse şikayet konularına en hızlı çözümler oluşturmaktadır. Dinamik müşteri destek servisi ve burada görevli olan uzman müşteri temsilcileriyle tüketicilerin yaşadıkları sorunların en hızlı şekilde giderilerek, mağduriyetlerin oluşmamasını sağlıyor. Bu yönüyle de tüketici arasında oldukça dikkat çeken markalardan birisi haline geliyor.

Esse Telefon Numarası

Esse markalı veya Esse mağazalarında satışı gerçekleştirilen dünyaca ünlü markalı ürünlerin kullanımı sırasında yaşanan sorunlar, ürünlerin tesliminde karşılaşılan problemler ve diğer tüm sorunlarla ilgili şikayet oluşturmak için Esse telefon numarası üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebiliyor. Esse müşteri destek hattına kolay bir şekilde 0850 502 37 73 numaralı telefondan ulaşılabiliyor. Çalışma saatleri içerisinde deneyimli ve uzman Esse müşteri temsilcileriyle sıra beklemeden ve birden fazla yönlendirmeyle vakit kaybetmeden görüşmeleri sağlayabilmek mümkün oluyor.

Bununla birlikte Türkiye genelinde onlarca farklı mağazası bulunan Esse şirketinin mağazaları üzerinden de direkt müşteri destek hizmeti alınabiliyor. Esse mağazaları aracılığıyla istek, öneri ve şikayet bildirimlerini yapmak isteyenler için İstanbul’da 6, Ankara’da 2, Muğla’da 3, İzmir’de 2, Erzincan, Tokat ve Sivas’ta 1 mağazası bulunan Esse’ nin mağaza telefon numaraları da yine çalışma saatleri içerisinde aranabiliyor. Esse telefon numarası bilgileriyle kolayca Türkiye genelindeki bu onlarca mağazasına direkt olarak da ulaşılabiliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri numarası üzerinden de talep edilecek yönlendirmeyle mağazalara doğrudan ulaşımda sağlanabiliyor.

Esse Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 502 37 73

Esse İletişim Mail Adresi
info@esse.com.tr

Arama Terimleri: esse şikayet, esse müşteri hizmetleri, esse müşteri temsilcisi, esse telefon numarası, esse irtibat tel

One Response

  1. funda doğan 17 Ağustos 2021

Yorum Yap