Eskidji Bazaar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetler Telefon Numarası Şikayet Hattı

Eskidji Bazaar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eskidji Bazaar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Eskidji Bazaar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2014 yılında kurularak müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye başlatan bir firmadır. Avm mantığı dışında çarşı kültürüne göre hareket eden firma olarak görünmektedir. Yüzlerce üretici, toptancı ve bayii firmanın aynı çatı altında toplanması ile oluşan bu oluşum toplumun her kesiminden insana hitap etmektedir.

Düşük maliyetlerle perakende satış yapabilme imkanı tanımaktadır. Ev alışverişinde yepyeni bir alışveriş alışkanlığı kazandıran bir çarşı zinciri olarak hizmet vermektedir.

Ticarette örnek teşkil etmek ve özgün hizmet anlayışı ile birlikte Türkiye’nin her noktasına yayma vizyonuna sahip olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ev alışverişlerini lüksten çıkararak her bütçeye uygun çözüm önerileri sunma misyonuna bağlı olarak kendini geliştiren ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmadır.

Eskidji Bazaar Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye genelinde 7 farklı noktada açılan ve toplam 200.000 metre kareden fazla alanı ile çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul’da Yenibosna, Haramidere, Pendik, Avcılar ile Adana, Kayseri, Gaziantep şehirlerinde bulunmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Eskidji Bazaar müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Eskidji Bazaar ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Eskidji Bazaar çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Eskidji Bazaar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0352 503 0400

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Eskidji Bazaar çağrı merkezi numarasına 0352 503 0400 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yildizevler Mah. Sivas Bul. No:289
Kocasinan
KAYSERI

0352 503 0400 (Pbx)
0352 503 0406 (Fax)

info@eskidjibazaar.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz bize ulaşın kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Eskidji Bazaar sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Eskidji Bazaar iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Eskidji Bazaar iletişim bilgileri, Eskidji Bazaar telefon no, Eskidji Bazaar irtibat tel, Eskidji Bazaar canlı destek, Eskidji Bazaar müşteri temsilcisi, Eskidji Bazaar şikayet hattı, Eskidji Bazaar müşteri hizmetleri numarası, Eskidji Bazaar çağrı merkezi numarası, Eskidji Bazaar iletişim numarası

Yorum Yap