Vip Vidyo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vip Vidyo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vip Vidyo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vip Vidyo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vip Vidyo şikayet hattına erişebilirsiniz. Vip Vidyo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vip Vidyo Çağrı Merkezi Numarası

HTML5 teknolojisini destekleyen PC ve tüm akıllı telefonlarla uyumlu olan Vip Vidyo, internet bağlantısı ile ulaşabilen bir video izleme servisidir. Kullanıcılar firmanın kendi portali içerisinde yer alan dizi, film ve videoları üyelik süreçleri boyunca sınırsız izleme hakkına sahiptirler. Firmanın web sitesine üye olabilmek için aylık olarak bir üyelik ücreti ödemesi gereken kullanıcılar üyelik şartlarının bulunduğu üyelik sözleşmesini okumalı ve kabul etmedirler. Üyelerin bu video izleme servisi kullanımı sırasındaki data ücretleri kullandıkları operatörlerin tarifeleri üzerinden ücretlendirilmekte olup Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone kullanıcıları için bu ücretlendirme aylıktır ve vergiler de dahil olmak üzere aylık ücreti 68TL’dir. Ayrıca abonelik kullanıcılar iptal etmedikçe devam etmektedir. Video servisi ile ilgili bilgi almak, sorularınızı yönetmek veya destek talebinde bulunmak için firmaya, 0850 545 42 22 numaralı çağrı merkezi üzerinden veya mh@payguru.com e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vip Vidyo çağrı merkezi numarası 0850 545 42 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vip Vidyo Müşteri Hizmetleri Numarası

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sevilen dizi, film veya videolar online platformlar üzerinden izleyicilere diledikleri zaman izlemelerini sağlayacak şekilde sunulmaktadır. Bununla birlikte online video servislerine olan talep ve ilgili her geçen gün artmaktadır. Müşterilerinin ilgi ve taleplerine cevap verecek nitelikteki üst standartlarda sunulan hizmet sayesinde firma ülkemizde geniş bir kitle tarafından sıklıkla kullanılmakta ve popülerliğini arttırmaya devam etmektedir. Video servisine ilişkin her konuda 0850 545 42 22 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Vip Vidyo müşteri hizmetleri numarası 0850 545 42 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vip Vidyo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma tarafından sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak için yukarıda belirtilen müşteri hizmetlerine ait telefon numaralarını arayarak müşteri temsilcilerine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Vip Vidyo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 545 42 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vip Vidyo Şikayet Hattı

Abonelik, abonelik iptali, ücretlendirme, servis kullanımı vb. gibi pek çok konuda müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren video servisi abonelerine sunmakta olduğu tüm hizmetlerin yanı sıra abonelerinin herhangi bir şikayetlerinin olması durumunda onlara müşteri temsilcileri aracılığı ile en hızlı ve en verimli çözüm ile dönüş yapmaktadır. Firma ile alakalı tüm şikayet, görüş ve önerilerinizi çağrı merkezini arayarak bildirebilirsiniz.

Vip Vidyo şikayet hattı 0850 545 42 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vip Vidyo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vip Vidyo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vip Vidyo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 545 42 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Vip Vidyo çağrı merkezi numarasına 0850 545 42 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta İletişim Mail Adresi : mh@payguru.com
İrtibat Telefon Numarası : +0850 545 42 22

Arama Terimleri: Vip Vidyo iletişim bilgileri, Vip Vidyo telefon no, Vip Vidyo irtibat tel, Vip Vidyo canlı destek, Vip Vidyo müşteri temsilcisi, Vip Vidyo şikayet hattı, Vip Vidyo müşteri hizmetleri numarası, Vip Vidyo çağrı merkezi numarası, Vip Vidyo iletişim numarası, Vip Vidyo çağrı merkezi, Vip Vidyo müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap