İrmet Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İrmet Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İrmet Hospital çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İrmet Hospital müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İrmet Hospital şikayet hattına erişebilirsiniz. İrmet Hospital müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İrmet Hospital Çağrı Merkezi Numarası

İrmet Hospital insan sağlığına verdiği önem ve sağlamış olduğu hizmetler ile öne çıkmayı başarmıştır. Güler yüzlü ve hasta kişilere anlayışlı bir tutum ile yaklaşan personellere sahiptir. Marka sağlamış olduğu konforlu olan hizmetleri ile sağlık alanında öncü olan hastaneler arasında yer almıştır. Uzman doktor kadrosu ile hastaların gerekli tetkiklerinin yapılması ve gerekli olan aksiyonların alınması yönünde çalışılmaktadır. Hastaneye randevu alarak daha önceden beklemeden tedavi olmak isteyen kişilerin çağrı merkezi ile iletişime geçmesi yeterli olmaktadır. Çağrı merkezinde yer alan çalışanlar alanında uzman olan kişilerden oluşup gerekli düzenlemeleri hastalardan gelen taleplere göre oluşturmaktadır. Randevuların oluşturulması esnasında kişilere bölüm, doktor ve saat gibi seçenekler sorulmaktadır.

İrmet Hospital çağrı merkezi numarası 0282 725 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İrmet Hospital Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastaneye çeşitli nedenlerle gitmek isteyen kişilerin daha önce randevu alması oldukça önemlidir. Bekleme süresi olmadan direkt olarak doktor kontrolüne çıkılmasının imkânı sağlanmış olur. Müşteri hizmetleri numarası her daim ulaşılabilir olacak şekilde hizmet sağlamaktadır. Yapılan laboratuvar sonuçlarının ve testlerin müşteri hizmetleri üzerinden öğrenilmesi mümkündür. Hastaların mutlu olmasını sağlayabilmek ve memnuniyetini sağlayabilmek için oldukça önemlidir. Hastanenin sağlamış olduğu müşteri hizmetleri numarasına ulaşım sağlamak için ise 0282 725 44 44 hattının aranması yeterli olmaktadır. Aynı zamanda 0282 725 44 40 numaralı hat genel merkez olarak hizmet sağlamaktadır. Hastaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikleri saatlere göre yoğunluk olması halinde iki seçenekten birini tercih etmesi mümkündür.

Hastane ile çeşitli nedenlerle iletişime geçmek isteyen kişilerin değerlendirebileceği farklı seçenekler bulunur. Mail adresi sunulan iletişim seçenekleri arasında yer alır. Firmanın web sitesini ziyaret eden kullanıcıların mail adreslerine ulaşarak çeşitli konular hakkında iletişime geçmesi sağlanabilmektedir. Aynı zamanda randevu almak isteyen hastaların telefon trafiğine takılmasının önüne geçebilmek için online randevu oluşturma hizmeti web sitesi üzerinden sağlanmaktadır. Çeşitli konular üzerinden iletişime geçebilmek için izlenebilecek yöntemlerin hangisi seçilirse seçilsin en hızlı şekilde aksiyon alınabilmektedir. Müşteri hizmetlerinde yer alan personeller hızlı şekilde hastalar ile iletişime geçerek çeşitli konuların çözülmesi, soruların yanıtlanması ve işlemlerin yapılması için hizmet sunmaktadır.

İrmet Hospital müşteri hizmetleri numarası 0282 725 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İrmet Hospital Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastanenin sağlamış olduğu çağrı merkezine direkt olarak bağlanmak için gerekli adımların izlenmesi gerekir. Gerekli tuşlamaların yapılmasıyla birlikte müşteri hizmetlerinde yer alan görevli kişiler ile iletişime geçilmesi sağlanabilmektedir. Hastalar randevu iptali, test sonuçları gibi işlemleri için müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek isterse öncelikli olarak kişisel verilerini paylaşmalıdır. Paylaşılan veriler hastaneye kayıtlı olan ve işlem sırasında gerekli olan verilerden oluşmaktadır. Hastane çağrı merkezi ile çeşitli konular üzerinden iletişime geçmek mümkün olmaktadır. Randevuların iptal edilmesi, tarihinin değiştirilmesi ve çeşitli konularda yöneltilen şikayetlerin iletilmesi mümkündür. Çağrı merkezi çalışanları her daim anlayışlı ve çözüm odaklı olacak şekilde hastalara yaklaşarak memnuniyetin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

İrmet Hospital müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0282 725 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İrmet Hospital Şikayet Hattı

Hastaneye çeşitli konular üzerine gelen ve herhangi bir durum nedeni ile şikayet durumu oluşan her hastanın ulaşabileceği şikayet hattı bulunmaktadır. Hastane ile ilgili olan tüm durumların şikayet hattı üzerinden iletilebilmesi mümkündür. Geç çıkan tahlil sonuçları veya yeteri kadar hizmet alınamadı gibi bildirimlerin hepsinin şikayet hattına iletilmesi yeterlidir. Şikayet hattında yer alan personeller her daim hızlı çözüm sunarak memnuniyet ilkesini sağlamaktadır. Hattın kuruluş amacı ve hastane misyonuna göre tüm hastaların mutlu şekilde hizmetlerden yararlanması sağlanmaktadır. Mutlu hasta ilkesine göre çeşitli hizmetlerin sağlandığı hastanede önerilerinde şikayet hattı üzerinden iletilmesi mümkün olmaktadır. Şikayet hattına iletilen tüm taleplerin gerekli birimlere aktarılarak incelenmesi yapılmaktadır. İncelemeler sonucunda hem hastaların memnuniyetini sağlayacak çözümler sunulmaktadır hem de konular ile ilgili gerekli düzenleme hastane yönetimi tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle hastaneye iletilecek olan tüm şikayet konuları oldukça önemlidir ve değerlendirilme yapılarak geri dönüşü sağlanabilmektedir.

İrmet Hospital şikayet hattı 0282 725 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İrmet Hospital müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İrmet Hospital şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İrmet Hospital Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0282 725 44 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İrmet Hospital çağrı merkezi numarasına 0282 725 44 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Gazi Osman Paşa Mahallesi Namık Kemal Bulv. No:17/21 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
E-Posta : info@irmethospital.com
Telefon : 0282 725 44 44

Arama Terimleri: İrmet Hospital iletişim bilgileri, İrmet Hospital telefon no, İrmet Hospital irtibat tel, İrmet Hospital canlı destek, İrmet Hospital müşteri temsilcisi

Yorum Yap