ergo-cagri-merkezi-numarasi

Ergo Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ergo Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ergo Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ergo Sigorta şikayet hattına erişebilirsiniz. Ergo Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ERGO Sigorta, Türkiye genelinde bulunan 1600’ü aşkın acentesi ve 400’ü aşkın personeliyle hizmet vermektedir. Ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinden biri ERGO Sigorta’dır. ERGO Sigorta, müşteri odaklı politikasıyla hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Güvenli ve sorumlu duruşuyla ERGO Sigorta, müşterilerinin gözde sigorta şirketi olmayı başarmıştır.

ERGO Sigorta’nın sunduğu hizmetler şöyledir; Yangın, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza ve Sorumluluk, Mühendislik, Nakliyat, Tarım ve Sağlık Sigortası. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her müşteriye ve her ihtiyaca en yakın çözümü sunan ERGO Sigorta, her bir müşterisine özel hizmet vermektedir. Ayrıca ERGO Sigorta’nın ülkemizde 8 adet bölge müdürlüğü ve 3 adet satış ofisi bulunmaktadır.

ERGO SİGORTA Çağrı Merkezi Numarası

Ergo sigorta grubumuz Avrupadaki en büyük sigorta gruplarından biridir. 30u aşkın ülkede hizmet vermekte, kurumsal bir sigorta acentesidir. 0850 211 1111 numaralı çağrı merkezi numaralarımızı da arayabilir, her türlü sigortacılık işlemleriniz için fiyat alabilir, kampanyalarımıza ulaşabilir, sorularınızı ileterek cevaplarınıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız HDİ Sigorta ile de birleşerek ulaşım ağını genişletmiş olup, 0850 222 8434 numaralı çağrı merkezimizi arayarak da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ERGO SİGORTA Müşteri Hizmetleri Numarası

Ergo sigorta grubu müşteri hizmetlerimiz çağrı merkezi numaralarımız ile aynı numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerimizi aradığınızda, ambulans acil yardım işlemlerinizi, aracınız için kasko, trafik sigortası, yat, tekne sigortası gibi her türlü araç işlemlerinizi, sağlık ile ilgili sigorta işlemlerinizi, konut, kurumsal ve ticari işyerleri, müteahhitlik hizmet sigorta korumalarınız hakkında sigorta işlemlerinize tek tık ile ulaşabilirsiniz. Birikimlerinizi bizlere sigortalarsanız, olası doğal afetlerde, hırsızlık gibi üzücü vakalarda sizleri koruyacağız ve malınızda değer kaybı yaşatmamakla birlikte zararınızın tutarını da sizlere ödeyeceğimizi garanti ediyoruz.

ERGO SİGORTA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, ilgili alanınızı tuşladığınızda direk müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Ergo sigorta olarak, sizlere en iyi fiyat garantisini veriyoruz. Piyasadan topladığınız fiyatlar ile aramızdaki farkı gördüğünüzde bizlere hak verecekseniz. Aynı hizmeti daha uygun fiyatlar ile daha güvende hissederek almak varken başka firmalar ile vakit kaybetmeyin, bizlerle birlikte kendinizi güvence altına alın. Her türlü fiyat teklifinizi müşteri hizmetlerimize direk bağlanarak da alabilir, fiyat karşılaştırmalarınızı bizlerle paylaşarak da çözüme kavuşturabilirsiniz. Sizler kendinize uygun ödeme seçeneklerini belirleyin, bizler size uyum sağlayalım.

ERGO SİGORTA Şikayet Hattı

Çağrı merkezimizi aradığınızda, istek, öneri, şikayet hattımız için 6’yı tuşlayabilir, müşteri temsilcisine direk bağlanarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Sizlerin mal varlığı, geleceği, birikimi olan en değerli yatırımlarınızı korumak, bizler için ilk sırada yer almakta olup, hayatınızı kolaylaştırmak ve içinizi rahat hissetmenizi sağlamak için sizlere güvenceyi taahhüt ediyoruz. Her türlü şikayetlerinize açık, dilek ve önerilerinize değer veren büyük bir sigorta hizmetleri grubu olarak hizmetinizdeyiz. Sizler de bizlere aklınızdaki her türlü sigorta işlemlerindeki sorular ile ulaşabilir, birlikte çözüm ortağı olabiliriz.

ERGO Sigorta’nın 0850’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla aldığınız sigorta hizmeti hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, teklif isteyebilir, sigortacılık ile ilgili tüm sorulara yanıt bulabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

ERGO Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 211 11 11

Arama Terimleri: ergo sigorta iletişim bilgileri, ergo sigorta telefon no, ergo sigorta irtibat tel, ergo sigorta canlı destek, ergo sigorta müşteri temsilcisi, ergo sigorta şikayet hattı, ergo sigorta müşteri hizmetleri numarası, ergo sigorta çağrı merkezi numarası, ergo sigorta iletişim numarası, ergo sigorta çağrı merkezi, ergo sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap