Online Yedek Parça Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Online Yedek Parça Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Online Yedek Parça çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Online Yedek Parça müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Online Yedek Parça şikayet hattına erişebilirsiniz. Online Yedek Parça müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Online Yedek Parça Çağrı Merkezi Numarası

Online-yedekparça, yedek parça sektörüne yenilik katma amacıyla 2008 yılında kurulmuştur. Firma 2008 yılında internet üzerinden güvenli bir alışverişle çeşitli araç markaları için yedek parça satışı yaparak işe başlamıştır. O yıllarda internetten alışverişin yaygın olmadığı dönemlerde sektöre yepyeni bir soluk getiren bir firma olmayı başarmıştır. Firma gerçek stok bilgisi ve uygun fiyatlarla satışlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda firma kurulduğu günden bu yana ürün yelpazesini genişletmeye de devam etmektedir.

Eğer firmadan aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşarsanız iletişim bilgilerinden herhangi birini kullanarak firma ile irtibat kurabilirsiniz. Firma ile irtibat kurabilmeniz için mevcut iletişim bilgilerinden ilki 0212 639 10 88 numaralı telefondur. İkinci telefon numarası ise 0212 639 10 87 numaralı telefondur. Ayrıca firma ile e-mail aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz. Bunun için info@onlineyedekparca.com e-mail adresini kullanabilirsiniz. Belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak yaşadığınız sorunlarla ilgili firma ile irtibat kurmanız mümkündür. Ayrıca görüş ve önerilerinizi belirtmek için de aynı iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Online Yedek Parça çağrı merkezi numarası 0212 639 10 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Online Yedek Parça Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma sektöre bir yenilik getirmiştir. İnternetten alışverişin yaygın olmadığı bir dönemde müşterilerine güvenli online alışveriş yapabilme imkanı sunarak sektörün öncüsü olmayı başarmıştır. Araçlar için zaman zaman yedek parça ihtiyacı doğabilmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak için ise firmanın internet sitesi oldukça ideal olmaktadır. Birçok marka ve araç modeli için yedek parça bulabilmek mümkündür. Günümüzde 3 adet şubesi ile müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Firma ile ilgili bir sorun yaşarsanız 0212 639 10 88 numaralı telefondan firmayla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca iletişim kurabileceğiniz bir diğer numara ise 0212 639 10 87 numaralı telefondur. Her iki telefondan da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizle ilgili sorularınızı da bu iletişim numaraları üzerinden sorabilirsiniz. Eğer telefon ile görüşmek istemezseniz e-mail aracılığıyla da dilediğiniz konu hakkında yazabilirsiniz. E-mail yoluyla iletişim kurmak için info@onlineyedekparca.com adresini kullanabilirsiniz. Hangi iletişim kanalını kullanırsanız kullanın firma size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

Online Yedek Parça müşteri hizmetleri numarası 0212 639 10 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Online Yedek Parça Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Araçlarda yedek parça her zaman için gerekli olabilmektedir. Kimi zaman kaza durumunda kimi zamansa eskiyen veya bozulan parçalar için yedek parça teminine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yedek parçaları internet üzerinden almaksa fiyat hakkında bilgi sahibi olmak ve karşılaştırma yapabilmek adına daha iyi olmaktadır. Ayrıca internet satışında fiyatlar daha ucuz da olabilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak internet satışlarında diğer insanların yorumlarını okumak da mümkündür. Bu sayede ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olunabilmektedir. Ayrıca yoğun olarak çalışanlar için de online alışveriş çok avantajlı olabilmektedir. Oturduğunuz yerden birkaç tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluştururken verdiğiniz adrese ürününüz kısa sürede teslim edilmektedir. Bu kadar kolay bir şekilde alışveriş yapabilmek herkes için avantajlı bir durumdur.

Online Yedek Parça müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 639 10 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Online Yedek Parça Şikayet Hattı

Firma birçok açıdan müşterisine kolaylık sağlamaktadır. Firma bünyesinde bulunan farklı ürünleri uygun fiyatlara satmaktadır. Aynı zamanda birçok marka ve modele ait ürün bulabilmekte mümkündür. Ayrıca firma kurulduğu günden bu yana ürün yelpazesini genişletmeye de devam etmektedir. Ek olarak müşteri odaklı çalışma disiplinleri sayesinde bunca yıl sektörde kalmayı da başarabilmiştir.

Siz de firma veya firmadan aldığınız ürünlerle ilgili bir sorun yaşarsanız yazıda belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Belirtilen iletişim kanallarıyla firma ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Firma oluşturduğunuz iletişim talebinizi en kısa sürede karşılayacaktır. Her türlü dilek, öneri ve şikayetlerinizi belirtilen çeşitli iletişim kanallarını kullanarak firmaya iletebilirsiniz.

Online Yedek Parça şikayet hattı 0212 639 10 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Online Yedek Parça müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Online Yedek Parça şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Online Yedek Parça Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 639 10 87

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Online Yedek Parça çağrı merkezi numarasına 0212 639 10 87 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Online Araç Hizmetleri Oto Yedek Parça San.ve Tic.Ltd.Şti.
Adres : Mahmutbey yolu taşocağı cd no:27/B Express24 Plaza Bağcılar/İSTANBUL
E-Posta : info@onlineyedekparca.com
Telefon : 0212 639 10 87

Arama Terimleri: Online Yedek Parça iletişim bilgileri, Online Yedek Parça telefon no, Online Yedek Parça irtibat tel, Online Yedek Parça canlı destek, Online Yedek Parça müşteri temsilcisi

Yorum Yap