Mall Of İstanbul Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mall Of İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Mall of İstanbul çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından (0212) 801 10 00 Mall of İstanbul ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Mall Of İstanbul Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin en büyük karma projesi olan Mall of İstanbul, AVM konut ve ofislerden oluşmaktadır. TEM otoyolu üzerinde bulunan Mall of istanbul, büyük bir yatırım olma özelliğine de sahiptir. Alışveriş merkezi içerisinde 350 mağaza bulunmaktadır. Aynı zamanda metro hattı da bulunan alışveriş merkezi 4.000 araç kapasiteli bir otoparkada sahiptir. İçerisinde birçok yapı bulunduran Mall of İstanbul, 2014 yılında faaliyete geçmiştir. Konferans ve tiyatro salonu, sinema salonu, çocuk eğlence merkezi, sergi salonu, gibi birçok alan bulunmakta birlikte 154 bin metrekarelik kiralık alan bulunmaktadır.

Büyük bir yaşam merkezi olan Mall of İstanbul’da yaşayanlar oldukça şanslılar. Hiç dışarı çıkmadan her işinizi halledebileceğiniz bir yapı olmakla birlikte büyük bir eğlence alanıdır. Birçok markanın alışveriş merkezini bünyesinde barındırmakla birlikte yiyecek ve içecek sektöründe de birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Büyük bir sinema salonu bulunan Mall of İstanbul aynı zamanda konferans ve tiyatro salonu, sergi salonu gibi pek çok etkinliğin yapıldığı salonlara da sahiptir. Birçok etkinliğin yapıldığı Mall of İstanbul, eğlenceli bir yaşam merkezi olmakla birlikte ailenizle hoş vakitler geçireceğiniz büyük bir merkezdir.

Mağaza yapılı bir merkez olan Mall of İstanbul, çocuk giyim, erkek giyim ve kadın giyim sektöründe birçok mağazaya sahiptir. Aynı zamanda ayakkabı ve çanta mağazaları, aksesuar ve mücevher mağazaları gibi mağazaların yanı sıra beyaz eşya ve elektronik eşyaya yönelikte birçok mağaza bulunmaktadır. Ev dekorasyonuyla ilgili birçok yapı bulunmakla birlikte kozmetik sektörüne dairde birçok mağaza bulunmaktadır. Kompleks bir yapı olan Mall of İstanbul, sürekli etkinliklere ev sahipliği yapan bir yaşam merkezidir. Hem çocuklar İçin hemde yetişkinler için birçok etkinliğin olduğu Mall of İstanbul, eğlence mekânları ile de çocukların gözdesi olmuştur.

Mall of İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0212) 801 10 00

Arama Terimleri: mall of istanbul çağrı merkezi, mall of istanbul iletişim, Mall of İstanbul müşteri hizmetleri, mall of istanbul telefon numarası, mall of istanbul şikayet hattı, mall of istanbul müşteri hizmetleri numarası, mall of istanbul şikayet

One Response

  1. aynur şenkaya 1 Şubat 2023

Yorum Yap