Bernardo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bernardo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Bernardo çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0 (850) 532 27 63 Bernardo ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Bernardo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1984 yılında Güner Sözen ve oğulları, Nurettin ve Ömer Sözen tarafından Bağdat Caddesinde açılan bir mağazanın adı Bernardo olarak konulmuştur.

1997 yılına gelindiğinde zücaciye ve hediyelik eşya alanında diğer firmaların da önüne geçen Bernardo, 2000 yılına gelindiğinde ise alışveriş merkezlerinde ard ardına açılan mağazaları ile Türkiye genelinde yayılmaya başlamışlardır.

Aradan yıllar geçtikçe gerek şubelerini, gerekse personel sayısını arttıran mağaza, 2016 yılında 31 ilde 8 mağazası olmak üzere hizmet ağını geliştirerek 106 tane şubeye ulaşılmıştır. 2018 yılında ise 35 ilde 23 mağaza olmak üzere toplam mağaza sayısı 122 ye kadar yükselmiştir.

Kısa süre içinde değişim ve gelişmelerinin sebebi, pazardaki beklentilerini en hızlı ve doğru şekilde tespit ederek müşteri memnuniyetini sağlamak tek hedeftir.

Günümüze gelindiğinde ise, müşterilerine sofra tasarımında yardımcı olan, yemek takımları, çatal bıçak takımları ve sofra aksesuarları, kadeh setleri ve diğer sofra tamamlayıcıları sayesinde ise gündelik yaşamın vazgeçilmez parçalarından oluşan bir mağaza olmuştur.

Müşterilerinin sofrada aileleri ve dostları ile geçireceğiniz zamanı önemseyen ve daha keyifli yemek yemeyi sağlayan bir mağaza olarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Milyon kere yıkasanızda asla, sizleri aldığınız için pişman etmeyen kaliteye sahip olan mağaza, eksilen veya kırılan parçalarınızı da temin ediyor. Eşyalarınızı koyacak yer bulamasanız bile size saklama garantisi veren bir mağazadır.

Kibar satış personelleri, göz alıcı mağazaları sayesinde Bernardo ya girip de eli boş çıkmak mümkün değildir. Değişimlerde hiçbir problem yaşatmadan, beğenmediğiniz veya çizik olan ürünü sorgulamadan değiştiren bir mağaza olarak, diğer satış mağazaları arasında adını listelerde bir numaraya çıkarmıştır.

Çok güzel desenleri ve şekilleri olan fiyatları ilk açıldığına göre iyice ucuzlamış olan, kahve fincanı, pasta tabağı, cam eşyaları gerçekten çok şık ve görenlerin ilgisini çekebilecek durumdadır.

Her üründe sizlere garanti veren, belirli bir miktarda alışveriş yapınca sizlere hediyelerde veren bir mağazadan alışveriş yapmak, yeni evlenecek veya eşyalarını yenilemek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir mağaza haline geliyor. Alışveriş merkezlerindeki yerini koruyan mağaza, alıcı ve çekici görünümüyle günden güne etkisini arttırmaya devam etmektedir.

Bernardo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 (850) 532 27 63

Bernardo Faks Numarası
0 (850) 532 27 63

Bernardo Mail Adresi
musterihizmetleri@bernardo.com.tr

Bernardo Adres
Profilo Plaza D Blok Gülbahar Mahallesi 5. Yıl Sok. Şişli / İstanbul

Arama Terimleri: bernardo çağrı merkezi, bernardo iletişim, Bernardo müşteri hizmetleri, bernardo telefon numarası, bernardo şikayet hattı, bernardo müşteri hizmetleri numarası, bernardo şikayet

One Response

  1. ALİ DÜZGELEN 7 Ağustos 2019

Yorum Yap