Green Salads Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Green Salads Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Green Salads çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Green Salads ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Green Salads Müşteri Hizmetleri Numarası

Green Salads, uzman ve deneyimli çalışan personeli ile kalite seviyesini ve devamlılığını aynı seviyede tutmak için üst düzey girişimleri ile dikkat çekmektedir. 2008 yılında ortaya çıkan Green Salads, Airport AVM de başlayan serüvenini, kalitesine ve hizmetine verdiği değere inanan müşterileri sayesinde şuan ki 25 şube sayısına getirerek teşekkürlerini göstermektedir. Aldığı olumlu geri dönüşler ile giderek büyüyen Green Salads, ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 belgelerine sahip olması ile de kendisini tescillemiş bir marka olarak gösterilebilir.

İlk olarak ele aldığı prensipleri arasında lezzet ve müşteri sağlığı gibi konular bulunan Green Salads, kalite seviyesini ve devamlılığını stabil seviyede tutmak için üst düzey emek ve çaba harcadığı da gözden kaçmayacak bir özellik olarak gösterilebilir. Kullanılan gıdaların ve gıdaların servis, yemek gibi aşamalardan geçerken kullanılan ekipmanların kalite ve güvenliği konusunda ödün vermeyen Green Salads sağlıklı, lezzetli ve insan sağlığına uygun mamulleri tüketicisi ile buluşturmayı amaç olarak benimsemiştir.

Tava, ızgara ve salata bölümleri ile çeşitlendirdikleri konseptlerinin; kullanılan ürünlerin, en iyi seviyede ve en güvenilir markaların verdiği güvence ile temin edilmekte olup, ürünlerin Green Salads tesislerinde her türlü fiziksel, kimyasal bulaşma risklerini en az seviyede bulunduğunu değer verdiği müşterilerine hatırlatmayı unutmamaktadır. Eşsiz menüleri ve sipariş edilen yemeklerin servisi konusunda oldukça titiz çalışmalar yürüten Green Salads, yemek sektöründeki zirve basamaklarını haklı bir eminlik içinde tırmanmaktadır. Üretimden tüketime kadar her alanda hijyen ve temizlik kurallarına uyulması gerektiğinin bilincinde olan Green Salads, müşterilerinin övgü dolu sözleri ile bilinmektedir.

Green Salads personelinin de işletmenin değerlerine ve vizyonuna sıkı sıkıya bağlı bir halde hareket ettiğini söylemek yanlış olmaz. Güler yüzlü ve sabırlı çalışanlarının müşterileri sırasında yolcularının sağlık ve damak zevklerini düşünerek hareket etme istekleri, hijyen ve temizlik anlamında daha özenli davranmalarına neden olmaktadır. Maliyetin yükselecek olma riskine rağmen kaliteden ödün vermeyen, araştırmacı, çeşitli ayrıntılardan yola çıkarak yenilikçi bir politika izleyen Green Salads, gerek aldığı sertifikalar ile gerek çalıştığı firma ve kurumları referans olarak göstermesi ile kendini kanıtladığını söylemek mümkündür.

Green Salads Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 570 90 63
0212 465 48 88

Green Salads Mail Adresi
info@greensalads.com.tr

Green Salads Adres
Atatürk Mah. Küçük Marmara San.Sit. 499 / A İkitelli / İSTANBUL

Arama Terimleri: green salads çağrı merkezi, green salads iletişim, green salads müşteri hizmetleri, green salads telefon numarası, green salads şikayet hattı, green salads müşteri hizmetleri numarası, green salads şikayet

Yorum Yap