elizamoda çağrı merkezi numarası müşteri hizmetleri telefonu şikayet hattı

Elizamoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elizamoda giyim sektöründe e – ticaret anlayışı ile hareket edip ürün satışı yapan bir işletme olarak karşımıza çıkmıştır. Kıyafet tercihini muhafazakâr ürünlerden yana yaparak kadınların sıklıkla alışveriş tercihi olarak kullandığı aynı zamanda tesettüre uyumlu ürünleriyle kullanıcılarına web sitesi üzerinden hizmet verirken aynı zamanda da müşteri memnuniyetini oldukça önemsemektedir.. Yeni ürünleriyle özgün tasarımlara da yer veren Elizamoda’nın merkez yeri İstanbul Bağcılar’da yer alırken online alışveriş sisteminde indirimler ve bedava kargo gibi uygulamalarıyla da müşterilerine en iyi şekilde hitap ederken sundukları ürünlerin mevcut indirimleriyle de muhafazakâr giyimin önemli tercihlerinden biri haline gelerek müşterine oldukça önem vermektedir. Bu sektöre iki bin on altı yılından itibaren hızlı giriş yapan Elizamoda kendi özerk ve entegre fabrikasında ürettiği ve oldukça çok çeşit içeren tesettür giyim modellerini uygun fiyatlara müşterilerine sunmakta ve düşük bütçeli alım gücüne de hitap ederken kaliteden taviz vermemektedir. Sunduğu birbirinde farklı ürün modeli ve her bütçeye uygun satış sistemiyle Elizamoda tesettür giyim dünyasının en önde gelen işletmelerinden biri olmaya aday olarak ve bu hedef doğrultusunda kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran firma gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini de ön planda tutarken gelişimine devam etmektedir. Firma haliyle büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekte ve Elizamoda çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışır durumda tutulmaktadır.

Elizamoda üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra üç iş günü (Pazartesi-Cuma günü aralığında) içerisinde kargoya teslim edilerek uzaklığına göre de kargo şirketi 2-8 gün içerisinde siparişinizi sizlere teslim edecektir. Elizamoda tarafından kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecek olup bu sebeple de üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat işlemi olmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza iletilecek olup seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih sizlere iletilerek bilgi alış verişi yapılacaktır.

Elizamoda Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden firma, sektörde kendi adından söz ettirmek ve gün geçtikçe ürün çeşitliliğini ve verimliliğini arttırarak kendini yenileyerek bu alanda birbirinden kaliteli ürünler ile varlığını güçlendiren firma sizlerin memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Elizamoda müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlamış olup bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede ve en kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemiştir. Elizamoda müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabileceğiniz gibi öneri istek ve şikayetlerinizi kolaylıkla iletebilir ve geri dönüş için işlemler yaptırabilirsiniz.

Müşterilerine önem veren ve siparişlerini hazırlarken en uygun fiyata kaliteden ödün vermeden yapmayı amaçlayan Elizamoda büyük beğeni toplamakta ve haliyle her geçen gün yaygınlığını arttırırken kalitesinden ve üstün hizmet anlayışından asla vazgeçmemektedir.

Bu seçeneklerin dışında internet web sitesi üzerinden canlı destek seçeneği bulunmaktadır. Bunun için web tarayıcınız üzerinden firmanın internet sitesine girerek çevirim içi sekmesinden bizimle iletişime geçin kısmına giriş yaparak anlık ileti gönderebilirsiniz. Elizamoda şikayet hattı olarak sizlere daima hizmet eden bir firmadır.

Elizamoda Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 425 0 359

Yukarıdaki numara üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden çevirim içi seçeneğini kullanarak talep oluşturabilir sorunlarınız aktarabilirsiniz. Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Arama Terimleri: Elizamoda iletişim bilgileri, Elizamoda telefon no, Elizamoda irtibat tel, Elizamoda canlı destek, Elizamoda müşteri temsilcisi, Elizamoda şikayet hattı, Elizamoda müşteri hizmetleri, Elizamoda çağrı merkezi

Yorum Yap