gratis-cagri-merkezi-numarasi

Gratis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gratis çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gratis müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gratis şikayet hattına erişebilirsiniz. Gratis müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük kozmetik, güzellik mağazası olan Gratis birçok markayı bir arada barındırmakta birlikte The Balm markasını tek bulabileceğiniz adrestir.

Gratis’te ağız bakımından cilt bakımına, duş ve banyo ürünlerinden kişisel bakıma, erkek bakımından anne, çocuk ve bebek bakımına, kokudan makyaj ürünlerine, sağlık ve hijyende, saç bakımı ve boyası dilediğiniz her şeyi tek bir Gratis mağazasından temin edebileceğiniz çeşitliliktedir.

Gratis Çağrı Merkezi Numarası

Gratis, 2009 yılında kurulmuş kişisel bakım marketidir. Bünyesinde cilt bakımı, saç bakımı, makyaj vb. alanlarda marka olmuş birçok firmayı bir araya getirerek halka sunmaktadır. İlk mağazasını Metrocity AVM’de açmış olan Gratis, Türkiye genelinde 79 şehirde 600’den fazla mağazasıyla hizmet vermektedir. Kendi kulvarında en çok müşteri kapasitesine sahiptir. Zira aklınıza gelip gelebilecek her türlü kişisel bakım ürününe hem mağazalarından hem de internet sitesinden temin etmeniz mümkün. Üstelik belirli zamanlarda yapmış olduğu büyük indirimlerle müşterisinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Gratis çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özellikle bu zamanları takip ederek çok cüzi fiyatlara inanılmaz kaliteli ürünler alabilirsiniz. Gratis, gerek mağaza gerek internet sitesi üzerinden alışveriş yapan müşterilerine çağrı merkezi numarası aracılığı ile değişim, iade gibi konularda kolaylık sağlıyor.

Gratis Müşteri Hizmetleri Numarası

Uzman çalışan kadrosu, müşterilerine sunmuş olduğu indirimli ürünleri ve hem kaliteli hem çeşitli ürün ve marka yelpazesiyle hizmet veren Gratis, müşterilerinden gelecek olan değişim, iade taleplerine ve soru, görüş önerilere kıymet vermekte. Kullanıcılarının bu isteklerine cevap vermek amacıyla kullanmakta olunan 0850 210 69 00 müşteri hizmetleri numarasını arayarak soru, görüş ve önerilerinizi sunabilir, değişim, iade taleplerinizi iletebilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz hat üzerinden müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmeler hizmet kalitesini iyileştirmek amacıyla kayıt altına alınacak olup, kişisel verileriniz kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında koruma altına alınacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Gratis müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gratis Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gratis, müşterilerine mümkün olan en kaliteli hizmeti verebilmek için büyük bir özveriyle çalışıyor. Bu çalışmasını çağrı merkezi konusunda da ortaya koymuş durumda. 0850 210 69 00 numaralı hattı aradıktan sonra 2’yi tuşlayarak asgari bekleme süresi sonunda müşteri temsilcisine bağlanabilir, soru, görüş, öneri veya şikayetinizi bildirebilirsiniz. İletmiş olduğunuz konuyla alakalı gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra çözüme ulaştırılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gratis müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Gratis Şikayet Hattı

Kusursuz hizmet verebilmek için elinden geleni yapmakta olan Gratis, olası aksaklıkları kolayca çözüme ulaştırabilmek adına bir şikayet hattı sunuyor. Yaşamış olduğunuz herhangi bir olumsuzluk durumunda çağrı merkezi dışında info@gratis.com şikayet hattı aracılığı ile bildiriminizi yapabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gratis müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gratis şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM

Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 210 69 00
E-Posta Adresi: info@gratis.com
Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Her gün 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir

Standart fırsat ve kampanyaların yanı sıra Gratis kartla bir hayli avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. Gratis Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile sizlere hizmet vermektedir.

Gratis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 210 69 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gratis çağrı merkezi numarasına 0850 210 69 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: gratis iletişim bilgileri, gratis telefon no, gratis irtibat tel, gratis canlı destek, gratis müşteri temsilcisi, gratis şikayet hattı, gratis müşteri hizmetleri, gratis müşteri hizmetleri numarası, gratis çağrı merkezi numarası, gratis iletişim numarası, gratis çağrı merkezi, gratis müşteri hizmetleri direk bağlanma

20 Yorum

 1. GİZEM 11 Şubat 2017
 2. şilan 13 Şubat 2017
  • Yönetici 14 Şubat 2017
 3. Emel vuruşkan 30 Ekim 2017
  • Yönetici 30 Ekim 2017
 4. Ayfer Agan 3 Aralık 2017
 5. Goshe 25 Aralık 2017
  • Yönetici 1 Ocak 2018
 6. Zehra 5 Ocak 2018
  • Yönetici 5 Ocak 2018
 7. merve 12 Mart 2018
 8. Gizem 30 Mart 2018
  • Yönetici 1 Nisan 2018
 9. Aydın 3 Temmuz 2018
 10. Seyhan Özen 12 Kasım 2021
 11. Rüzgar 17 Haziran 2022
  • Hülya Dağöttüren 28 Ağustos 2022
 12. Handan 6 Aralık 2022
 13. Narmin Imanova 31 Mart 2023
 14. Belma 13 Nisan 2023

Yorum Yap