AcnTurk Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AcnTurk Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AcnTurk Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde AcnTurk Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden AcnTurk Sigorta şikayet hattına erişebilirsiniz. AcnTurk Sigorta  müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

AcnTurk Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

Sigorta acentelerinin kurmuş olduğu ilk sigorta şirketi olarak hizmet vermeye başlayan Acn Turk Sigorta sunmuş olduğu üstün nitelikli hizmetler ile sigortacılık işlemlerini yürütmektedir. Çağrı merkezleri aracılığıyla müşterileri ile yakından ilgilenen şirket müşteri memnuniyetini en üst seviyele taşımayı amaçlamıştır.

Çağrı merkezleri müşterilerin talepleri, önerileri, soruları ve şikâyetleri üzerine çalışma gerçekleştirmektedir. Çağrı merkezi elemanları bu alanda eğitim almış ve şirketin tüm hizmetleri konusunda bilgi sahibi kişilerdir. Çağrı merkezine iletilen ulaşmak isteyenlerin 0 (212) 216 91 91 numaralı telefon hattını kullanmaları önerilmektedir.

Araç sigortaları konusunda deneyimli ve bu alanda profesyonel çözümler üreten firma, yenilikçi sigorta ve kasko seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Araç kullanıcılarının menfaatlerini düşünen ve bu yönde çalışmalar gerçekleştiren firma, müşterileri ile yakın iletişimde bulunmak için çağrı merkezlerini aktif bir biçimde kullanmaktadır.

AcnTurk Sigorta çağrı merkezi numarası 0212 216 91 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

AcnTurk Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

Ürünler, hizmetler ve firma hakkında ilgili soruları cevaplayan ve potansiyel müşterilerin memnuniyetleri için çalışmalar gerçekleştiren müşteri hizmetleri günün büyük bir bölümünü çalışarak geçirmektedir. Günün her saatinde müşterilerden gelen talepleri ve sorunları değerlendiren müşteri temsilcileri firmanın gücüne güç katmaktadır.

Araç sigortası ve konut sigortası kapsamında farklı bütçelere göre uygun çözümler sunan şirket, sigorta kapsamında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Müşteri hizmetleri aracılığıyla şirketin vermiş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sigorta kolunda hizmet sunan şirketin müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek için 0 (212) 216 91 91 numaralı telefon hattını kullanabilirsiniz.

Şirkete iletmek istediğiniz sorunlar, öneriler ve şikâyetler için firmanın aktif olarak kullanmış olduğu web sitesini de kullanabilirsiniz. Online ortamları kullanarak şirketle mail yoluyla iletişim kurmak isteyenler bu kanallar yardımı ile şirket ile irtibata geçebilirler.

AcnTurk Sigorta müşteri hizmetleri numarası 0212 216 91 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

AcnTurk Sigorta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaların ve şirketlerin direkt bağlanma hatları müşterilerin vakit kaybetmeden karşılarında bir muhatap bulmalarını sağlamaktadır. Müşteri hizmetlerinin yoğun olarak çalışma gerçekleştirmesi nedeniyle oluşan yoğunluk kimi zaman telefon bağlantılarının uzun vakit almasına neden olmaktadır. Direkt bağlanma hatları bu sorunları ortadan kaldırmak amacıyla devreye sokulmuştur.

Sigortalar ve kapsamları hakkında detaylı bilgi almak ve sigorta işlemlerinizi başlatmak için şirketin direkt bağlanma numarasını kullanabilirsiniz. Kasko sigortası, konut sigortası, ferdi kaza sigortası, dask sigortası gibi sigorta seçenekleri ile geleceğinizi maddi anlamda garanti almak istiyorsanız bu alanda kapsamlı içerikler sunan firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Olası kaza ve olumsuz durumların ortaya çıkması halinde sigorta sahibine maddi kayıpları için destek sağlayan sigortalar kişilerin olumsuz durumlarda kaybettikleri maddi değerlerin yeniden kazanmasında rol oynamaktadır.

AcnTurk Sigorta müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 216 91 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

AcnTurk Sigorta Şikayet Hattı

Firmalar ve şirketlerin müşterilerinden gelen şikâyetleri titizlik ile değerlendirmesi ve şikâyet konusu hakkında olumlu yol izlemeleri müşteri memnuniyetinde büyük rol oynamaktadır. Şikâyet konusu olay veya durumun ortadan kaldırılması ve daha sonra tekrar karşılaşılmaması için yapılan çalışmalar müşteri temsilcileri tarafından yürütülmektedir. Müşteri temsilcileri kendisini aşan bir sorun halinde daha üst mercilere durumu aktarmaktadır. Böylece müşterinin şikâyet ettiği konu bir daha rahatsızlık konusu olmayacak şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

Müşteriler firmaların şikâyet hatlarını kullanarak taleplerini bildirebilecekleri gibi online olarak firma veya şirketlerin web siteleri kullanılarak da talepler bildirilebilir. Sigorta kapsamında şirket ile ilgili şikâyet konusu durumları ve olayları 0 (212) 216 91 91 numaralı hattı kullanarak bildirebilirsiniz.

Şikâyet konusu olay veya durum hakkında şikâyetin takip edilmesi müşteriler tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca şikâyet konusunun netlik kazanması halinde şirket tarafından müşteriye bilgi verilmektedir.

AcnTurk Sigorta şikayet hattı 0212 216 91 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen AcnTurk Sigorta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri AcnTurk Sigorta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

AcnTurk Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 216 91 91

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. AcnTurk Sigorta çağrı merkezi numarasına 0212 216 91 91 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : AcnTURK Sigorta A.Ş.
Adres : Esentepe Mh. Büyükdere Cd. Maya Akar Center C Blok No:102/2 34394 Şişli / İstanbul / Türkiye
Telefon : 0212 216 91 91

Arama Terimleri: AcnTurk Sigorta iletişim bilgileri, AcnTurk Sigorta telefon no, AcnTurk Sigorta irtibat tel, AcnTurk Sigorta canlı destek, AcnTurk Sigorta müşteri temsilcisi

One Response

  1. Nuri 10 Şubat 2024

Yorum Yap