Siirt Petrol Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Siirt Petrol Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Siirt Petrol Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Siirt Petrol Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Siirt Petrol Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Siirt Petrol Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Siirt Petrol Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Siirt Petrol Turizm 1972 yılından beri yolcu taşımaktadır. İlk kurulduğunda piyasaya OTOŞARK ismiyle giren firma sonradan ismini değiştirmiştir. Firma Siirt başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Firmanın 150’ye yakın bilet satış noktası bulunmaktadır.

Firmanın sunmuş olduğu hizmetle ilgili bir şikayetiniz veya iletmek istediğiniz bir öneriniz olursa müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Firmaya ait müşteri hizmetleri numarası 444 00 56’dır. Ayrıca firmaya ait başka iletişim numaraları da bulunmaktadır. 0484 223 16 16, 0484 223 33 36 ve 0484 223 33 38 numaralı telefonlar aracılığıyla da firmaya ulaşabilirsiniz. Otogar telefonuna ulaşmak için 0484 223 35 85 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Firma ile e-posta yoluyla iletişim kurmak isterseniz de bilgi@siirtpetroltur.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Siirt Petrol Turizm çağrı merkezi numarası 444 00 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Siirt Petrol Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma “Sevdiklerinize ulaştırır” sloganıyla uzun yıllardır yolcularını taşımayı sürdürmektedir. Her gün binlerce insan farklı farklı sebeplerden dolayı şehir değiştirmektedir. Şehirlerarası yolculuk yapmak insanı fazlasıyla yormaktadır. Bu süreçte otobüs firmasının iyi olması, müşterisiyle ilgilenmesi önemlidir. Firma sunmuş olduğu hizmetlerle yolcularına kaliteli bir yolculuk deneyimi vermektedir.

Yolculuk boyunca çeşitli imkanlardan yararlanabilir, her koltukta özel olarak bulunan televizyondan dilediğinizi seyredebilirsiniz. İsterseniz otobüsün ücretsiz internetinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzu şarj etmek isterseniz usb bağlantı girişini kullanabilirsiniz.

Yolculuğunuz boyunca size sunulan hizmetten memnun kalmazsanız bu durumu firmaya bildirebilirsiniz. Bunun için 444 00 56 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bilgi@siirtpetroltur.com mail adresini de iletişim kurmak için kullanabilirsiniz. Ek olarak firmanın web sitesinde yer alan iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece şikayetlerinizi dile getirmek için değil öneri ve isteklerinizi dile getirmek için de aynı iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Siirt Petrol Turizm müşteri hizmetleri numarası 444 00 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Siirt Petrol Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma 50 yıldır sektörün içerisindedir. Bu kadar uzun süre sektörün içinde bulunmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Sektör tecrübesi müşteri ile daha iyi bir iletişim kurulmasının da öncüsü olmaktadır. Siz de şehirlerarası yolculuğunuz sırasında firmaya ait otobüslerle gitmek istiyorsanız hem gişelerden hem de online olarak biletinizi satın alabilirsiniz. Satın aldığınız biletlerinizi dilerseniz sonradan açığa alabilir veya iptal edebilirsiniz. Bu sayede bileti aldığınız tarihlerde işiniz çıkarsa alternatif bir çözüm size sunulmaktadır.

Firma yolculuk boyunca çeşitli ikramlar yaparak yolcularının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca her koltukta kişiye özel bulunan televizyonları kullanabilirsiniz. Hem film ve dizi izlemek için hem de müzik dinlemek için kullanabilirsiniz. Her televizyonda yolcuların kullanması için kulaklık da bulunmaktadır. Ayrıca aynı televizyondan oyun da oynanabilmektedir. Eğer firmanın sunmuş olduğu hizmetlerle ilgili bir şikayetiniz varsa firma ile çeşitli iletişim kanallarından irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca aynı iletişim kanallarını önerilerinizi ve isteklerinizi dile getirmek için de kullanabilirsiniz. Firma ile yolculuk yapmak için online veya mobil uygulamadan bilet satın alabilirsiniz. İkinci bir tercih olarak bilet satın almak için gişeleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca online satışlarda farklı dil seçenekleri de bulunmaktadır.

Siirt Petrol Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 00 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Siirt Petrol Turizm Şikayet Hattı

Firmadan almayı düşündüğünüz biletler için avantajlardan faydalanmak istiyorsanız firmanın sistemine üye olabilirsiniz. Eğer Türkçe bilmiyorsanız farklı dil seçenekleri de bulunmaktadır. Firmanın web sitesine giderek farklı dil seçenekleri ile de biletinizi alabilirsiniz. Firma ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ise müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. İster şubelerden isterseniz de internet sitesi veya mobil uygulamadan bilet alabilirsiniz. Aldığınız bilet bilgilerinde değişiklik olması durumunda biletinizi açığa alabilir veya iptal edebilirsiniz. Böylelikle ileri tarihler için bilet alma konusunda endişe duymanıza da gerek kalmamaktadır.

Siirt Petrol Turizm şikayet hattı 444 00 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Siirt Petrol Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Siirt Petrol Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Siirt Petrol Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 00 56

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Siirt Petrol Turizm çağrı merkezi numarasına 444 00 56 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : SİİRT PETROL TURİZM SEYAHAT TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Cumhuriyet Cad. Özbel İşhanı Zemin Kat No:1 Merkez/Siirt/TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@siirtpetroltur.com
Telefon : 444 00 56

Arama Terimleri: Siirt Petrol Turizm iletişim bilgileri, Siirt Petrol Turizm telefon no, Siirt Petrol Turizm irtibat tel, Siirt Petrol Turizm canlı destek, Siirt Petrol Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap